Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

приемане на обаждане
#1

здравейте,имам проблем при приемане на повикване от ляво ми излиза червена слушалка за затваряне а всъщност приема обаждането и обратно отдясно е зелено и отхвърля обаждането взех го от виваком преди седмица някой има ли такъв проблем.Благодаря предварително
Цитирай
Аксесоари
#2

относно проблема с приемане на входящо повикване да върна ли телефона във виваком
Цитирай
#3

Би могло да бъде някакъв софтуерен дефект. Сигурно имаш гаранция, така че отиди на място и нека да проверят какво става, ако има наистина проблем, дано да се отзоват.
Поздрави и пиши, за да разберем какво е станало. Smile

Lenovo Vibe K5
Цитирай
#4

Аз имам друг проблем при набиране и приемане на разговор  . След като набера някой , не чувам човека отсреща ,но  той ме чува. Проблема го има и на глобулска карта и на мтелска и е без значение кой кого набира . Като пусна високоговорителя се чуваме , като пусна и слушалките също , но при нормален режим на разговор , аз не го чувам . Пробвах с factory reset (фабричните настройки ) , както и  актуализирах системата до най новата версия . Това не помогна , с хард ресет , ме съмнява да стане , какъв може да е проблема . Пробвах със системни кодове да вляза да видя нивата на звука , като го сравних с друг леново същия модел а328  , цифрите бяха еднакви . Системния код , който ползвах и който може да бъде от полза за други потребители е - *#*#3646633#*#*. Какъв може да е проблема ? Какво може да опитам още или направо да го нося за поправка , той е в гаранция към виваком и предполагам че ще ми го бавят месец , та затова още не искам да го пращам , ма взеха да ми се изчерпват идеите .
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)