Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте, колеги.

Вчера си купих Lenovo A606 и имам два въпроса.
Телефона е с Lenovo Launcher фабрично. Когато си сменя картинката
на работния плот не ми се сменя тази на LOCK SCREENA.Не намирам опция
за смяна ... Когато променя темата на телефона се сменя Lockscreena, но после пак не ми дава да избера картинка която аз искам.
Как да я сменя?

Откъде мога да си сваля нови теми за Lenovo Launchera ?

Ъпдейтнах го от системна информацияSmile
Телефона не е рутнат.

Благодаря предварителноSmile
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай да отвориш някоя снимка от Галерия и натискаш Меню >> Задаване като...или нещо подобно трябва да ти пише.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Имам като опции:
снимка контакт,
тапет /галерия,
тапет/гоогле +
wats up.
Цитирай
#4

Откри ли как се сменя изображението, че аз се мъчих, но без резултат?

Alcatel ot991, lenovo A606, Lg G3, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Galaxy S8 plus, Huawei P30 PRO, Samsung Galaxy Note 10 Plus
Цитирай
#5

Отиваш в галерия, избираш снимка, даваш на опцията задаване като, натискаш, тя се отваря, избираш последната опция тапет, натискаш и ти се отваря отново снимката, но с две възможност.Трябва да сложите отметка на втората опция отгоре , изрязвате си снимката и я задаяате

hTC Desire X White / mySENSEdx5 RC4.0 (JB 4.1.2 | Sense 5.0)
Lenovo s860 Lenovo A 536 lENOVO wibe z2 Motorola Moto G3 Xiaomi redmi note 5 Meizu m15 Meizu X8
Цитирай
#6

При мене нещо не излиза опция с две възможности и отметка след като избера тапет. А да питам тия сензорните бутони има ли някакъв шанс да се направи да светят или няма такива екстри ?

Samsung Galaxy Ace 2,LG G4,Samsung Galaxy S7, Huawei P20 Pro
Цитирай
#7

Ми колеги, аз се отказва. Тука една седмица го мъча и единствения начин, който успя да ми смени lockscreen а е нов Launcher. Точно това обаче не исках. Smile Сега искам да му направя Хард Ресет, обаче от снощи ми скъсва нервите.. http://twentybytes.com/mobile-tips/how-t...novo-a606/ давам по тва описание. Натискам Пауъра -> телефона извибрира -> Усилването нагоре държа -> и телефона се включва Sad
Цитирай
#8

От Настройки нямаш ли Възстановяване на заводски настройки или нещо подобно?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#9

mkyordanova написа:Ми колеги, аз се отказва. Тука една седмица го мъча и единствения начин, който успя да ми смени lockscreen а е нов Launcher. Точно това обаче не исках. Smile Сега искам да му направя Хард Ресет, обаче от снощи ми скъсва нервите.. http://twentybytes.com/mobile-tips/how-t...novo-a606/ давам по тва описание. Натискам Пауъра -> телефона извибрира -> Усилването нагоре държа -> и телефона се включва Sad
Пробвай така, най-напред натисни бутона "Vol +", след което "Power" до появяването на въпросното лого, след което отпускаш и двата бутона, така би трябвало да влезеш в Recovery, след което следвай инструкциите от т.5 до т.8

Lenovo Vibe Z K910 --> Xiaomi Mi4 --> Xiaomi Mi Note2



Цитирай
#10

Здравейте, нова съм във форума и не съм сигурна дали тук трябва да питам, но не намерих тема по въпроса. Преди дни си купих Lenovo A606 след като доста дълго имах Arc s и ми се струва като едно страхотно преживяване, но се сблъсках с следния проблем не мога да преместя нито едно приложение в картата памет /която преди беше на Arc-a и не съм имала проблеми/ изтрих всичко от нея, с ES file я намирам но когато искам да преместя приложение просто не ми дава такава опция, опитах да го направя с приложение за преместване но и така не става. Моля за малко помощ
Цитирай
#11

Ами това беше опция за андроид 4.2.2. Леновото е с кик кат 4.4.2. Там няма такава опция в самия софт. Освен това не всички приложения могат да бъдат преместени на картата с памет. Мисля,че имаше приложения като Link2SD за преместване, но трябва руут.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#12

[highlight=red]Zdraveite,dnes kupih lenovo606 i me iteresuva dali niakoi znae kak i ot kade moga da svaliam filmi[/highlight]



[note=Модератор]4. Писането на кирилица е задължително. Българският език е официалният език. Явни демонстрации на неуважение или нежелание да се използва, ще се смятат за "неуважение към останалите участници". Използвайте препинателни знаци и спазвайте правилата за писане. Ако ли не, такива мнения ще бъдат изтривани, а авторите наказвани.[/note]
Цитирай
#13

аз да питам как мога да махна security от нотификейшън да не седи там

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай
#14

Влизаш в настройки , отиваш в приложения , цъкаш всички и намираш "security" от там го избираш и го забраняваш Wink
Цитирай
#15
Lightbulb 

Този security и аз го имам, подариха ми Леново а606 и като го включих беше пуснат седи ми горе в левия ъгъл , пище секюрити активен , но какво представлява тази програма , антивирусна ли е , важна ли е да седи или да я махна?
Моля за съвет...
Цитирай
#16

(2015-01-12, 10:13:55)Sladinkata написа:  Този security и аз го имам, подариха ми Леново а606 и като го включих беше пуснат седи ми горе в левия ъгъл , пище секюрити активен , но какво представлява тази програма , антивирусна ли е , важна ли е да седи или да я махна?
Моля за съвет...

Някаква защита е . Аз го махнах това нещо. Мисля,че е ненужно. Отиваш на настройки->приложения-> намираш security  и го деактивираш.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#17

А и другия проблем, за който не мога да намеря решение е :
Като пиша смс на някого , при натискане на бутоните се издават звуци , все едно пиша на пишеща машина толкова силни и дразнещи как да ги изключа?
Цитирай
#18

(2015-01-12, 11:49:16)Sladinkata написа:  А и другия проблем, за който не мога да намеря решение е :
Като пиша смс на някого , при натискане на бутоните се издават звуци , все едно пиша на пишеща машина толкова силни и дразнещи как да ги изключа?

Отиваш на настройки->език и въвеждане->клавиатура на google и отстрани има настройки(едно колелце) от там махаш тикчето на звук при натискане.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#19

(2015-01-12, 16:59:36)tda написа:  
(2015-01-12, 11:49:16)Sladinkata написа:  А и другия проблем, за който не мога да намеря решение е :
Като пиша смс на някого , при натискане на бутоните се издават звуци , все едно пиша на пишеща машина толкова силни и дразнещи как да ги изключа?

Отиваш на настройки->език и въвеждане->клавиатура на google и отстрани има настройки(едно колелце) от там махаш тикчето на звук при натискане.

Благодаря , опраавих го Dance
Цитирай
#20

Здравейте! Angel Имам телефона от около месец. Доволна съм, не ми прави проблеми, но има нещо,което е много странно. Стои си телефона на масата примерно и мине се не мине и светва и после изгасва. Реално не ми пречи обаче е странно и искам да ви попитам при някой случва ли се същото и имате ли идея къде да разровя за да видя какво му има Lol Ще съм ви много благодарна Smile Smile
Цитирай
#21

(2015-01-16, 00:31:03)adrianaa написа:  Здравейте!  Angel Имам телефона от около месец. Доволна съм, не ми прави проблеми, но има нещо,което е много странно. Стои си телефона на масата примерно и мине се не мине и светва и после изгасва. Реално не ми пречи обаче е странно и искам да ви попитам при някой случва ли се същото и имате ли идея къде да разровя за да видя какво му има  Lol  Ще съм ви много благодарна Smile Smile

При моя е същото не се притеснявай не знам на какво се дължи ама си светка когато пожелае. Big Grin 
Цитирай
#22

(2015-01-18, 14:14:37)olimpiya написа:  
(2015-01-16, 00:31:03)adrianaa написа:  Здравейте!  Angel Имам телефона от около месец. Доволна съм, не ми прави проблеми, но има нещо,което е много странно. Стои си телефона на масата примерно и мине се не мине и светва и после изгасва. Реално не ми пречи обаче е странно и искам да ви попитам при някой случва ли се същото и имате ли идея къде да разровя за да видя какво му има  Lol  Ще съм ви много благодарна Smile Smile

При моя е същото не се притеснявай не знам на какво се дължи ама си светка когато пожелае. Big Grin 

явно при всички е така.. Никъде не мога да намеря настройки за сензорите .. Имаш ли идея къде са и има ли изобщо?

Lenovo A606
Цитирай
#23

(2015-01-18, 14:43:30)adrianaa написа:  
(2015-01-18, 14:14:37)olimpiya написа:  
(2015-01-16, 00:31:03)adrianaa написа:  Здравейте!  Angel Имам телефона от около месец. Доволна съм, не ми прави проблеми, но има нещо,което е много странно. Стои си телефона на масата примерно и мине се не мине и светва и после изгасва. Реално не ми пречи обаче е странно и искам да ви попитам при някой случва ли се същото и имате ли идея къде да разровя за да видя какво му има  Lol  Ще съм ви много благодарна Smile Smile

При моя е същото не се притеснявай не знам на какво се дължи ама си светка когато пожелае. Big Grin 

явно при всички е така.. Никъде не мога да намеря настройки за сензорите .. Имаш ли идея къде са и има ли изобщо?
Има сензори. Влизаше се през диалера набираше се някакъв код и имаше опция за тест на сензорите и други скрити менюта ама съм забравил вече.. Big Grin 
Цитирай
#24

Здравейте, мисля да си купя lenovo 606, но не съм убедена. Такива характеристики- за такава цена? Колебая се между Samsung galaxy trend plus .Може ли някой да ми каже Lenovo 606 има ли Акселерометър, защото в нета в различни сайтове има различна характеристика
Цитирай
#25

(2015-01-30, 16:22:52)novac написа:  Здравейте, мисля да си купя lenovo 606, но не съм убедена. Такива характеристики- за такава цена? Колебая се между Samsung galaxy trend plus .Може ли някой да ми каже Lenovo 606 има ли Акселерометър, защото в нета в различни сайтове има различна характеристика

Дават го,че има акселерометър,поне така пише в gsmarena. Samsung-а е с по-малък дисплей. Аз лично бих взел леновото-по-голям дисплей,по-добра батерия и цената е супер. Разгледай ги и който ти пасне.  Smile


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)