Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

(2015-01-30, 17:09:09)tda написа:  
(2015-01-30, 16:22:52)novac написа:  Здравейте, мисля да си купя lenovo 606, но не съм убедена. Такива характеристики- за такава цена? Колебая се между Samsung galaxy trend plus .Може ли някой да ми каже Lenovo 606 има ли Акселерометър, защото в нета в различни сайтове има различна характеристика

Дават го,че има акселерометър,поне така пише в gsmarena. Samsung-а е с по-малък дисплей. Аз лично бих взел леновото-по-голям дисплей,по-добра батерия и цената е супер. Разгледай ги и който ти пасне.  Smile

Благодаря Ви, а знаете ли нещо относно това т.н. заспиване или пък, че телефонът не работи ако не е в ръка?
Цитирай
Аксесоари
#27

Някой може ли да качи снимки , правени с телефона, за да се ориентирам за качеството.
Цитирай
#28

(2015-01-30, 19:05:56)novac написа:  
(2015-01-30, 17:09:09)tda написа:  
(2015-01-30, 16:22:52)novac написа:  Здравейте, мисля да си купя lenovo 606, но не съм убедена. Такива характеристики- за такава цена? Колебая се между Samsung galaxy trend plus .Може ли някой да ми каже Lenovo 606 има ли Акселерометър, защото в нета в различни сайтове има различна характеристика

Дават го,че има акселерометър,поне така пише в gsmarena. Samsung-а е с по-малък дисплей. Аз лично бих взел леновото-по-голям дисплей,по-добра батерия и цената е супер. Разгледай ги и който ти пасне.  Smile

Благодаря Ви, а знаете ли нещо относно това т.н. заспиване или пък, че телефонът не работи ако не е в ръка?

Телефона работи и на твърда повърхност,просто се натискат една идея по-трудно сензорните бутони. Това е всичко. Това си е нормално за модела.
Колега имам доста снимки правени с телефона,но няма как да ги кача понеже са лични. Камера не е силна страна на телефона. Аз качих на приятелката ми едно приложение,което значително подобрява качеството,на снимките,но хардуера не може да бъде променен. Камерата си е нормална,но не очаквай чудеса с нея.
PS. Ето намерих специално за теб
http://prikachi.com/images.php?images/206/7887206C.jpg


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#29

(2015-01-30, 21:32:26)tda написа:  
(2015-01-30, 19:05:56)novac написа:  
(2015-01-30, 17:09:09)tda написа:  
(2015-01-30, 16:22:52)novac написа:  Здравейте, мисля да си купя lenovo 606, но не съм убедена. Такива характеристики- за такава цена? Колебая се между Samsung galaxy trend plus .Може ли някой да ми каже Lenovo 606 има ли Акселерометър, защото в нета в различни сайтове има различна характеристика

Дават го,че има акселерометър,поне така пише в gsmarena. Samsung-а е с по-малък дисплей. Аз лично бих взел леновото-по-голям дисплей,по-добра батерия и цената е супер. Разгледай ги и който ти пасне.  Smile

Благодаря Ви, а знаете ли нещо относно това т.н. заспиване или пък, че телефонът не работи ако не е в ръка?

Телефона работи и на твърда повърхност,просто се натискат една идея по-трудно сензорните бутони. Това е всичко. Това си е нормално за модела.
Колега имам доста снимки правени с телефона,но няма как да ги кача понеже са лични. Камера не е силна страна на телефона. Аз качих на приятелката ми едно приложение,което значително подобрява качеството,на снимките,но хардуера не може да бъде променен. Камерата си е нормална,но не очаквай чудеса с нея.
PS. Ето намерих специално за теб
http://prikachi.com/images.php?images/206/7887206C.jpg
При мен като, че ли камерата е една идея по-добра или така ми се струва?  Yikes 

http://media.snimka.bg/s1/4275/034793657.jpg
http://media.snimka.bg/s1/4275/034793654.jpg
http://media.snimka.bg/s1/4275/034793655.jpg
Снимките са произволни тея ми попаднаха.. Big Grin 
Цитирай
#30

Добур вече колеги.и аз имам такъв телефон но имам и голям проблем с него.Успях да му дам рут достъп после инсталирах рековъри и после без данискам изтрих всичко,всичко значи нямам никакъвбсофтуер в момента мога да влизам в рековъри но ми трябва рон направен за флаш прес рековури или някой да ми помогне и да ми даде бекъп на неговият телефн за да го инсталирам.Нямам достъп до компютър и ми е невъзможно да го флашна с всички ромове които ги има и са само за флаш прес комп.Ще съм много благодарен ако някой ми помогне.????
Цитирай
#31

то май всички са за през SP FLASH TOOL и ще ти се наложи да ползваш компютър

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай
#32

(2015-03-10, 22:28:35)niteone написа:  то май всички са за през SP FLASH TOOL и ще ти се наложи да ползваш компютър

Има един начин сам някой да направи (бекъп)на стоковият си ром и да ми го даде,тогава ще го флашна все едно си въстановявам моят архив,евентуално мобе да ми се смени imei но и това се оправя с mobileunklebtools няма никакъв проблем дори не тряба рут достъп за тази операция.
Цитирай
#33

аз съм само с роот нямам рекавъри сори

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай
#34

Баси,включих му опция за хора с намалено зрение и не мога да го върна,само вибрира и не може да се влезе в менюто,моля помогнете
Цитирай
#35

Може ли някой да ми каже как да си Актуализирам по някакъв заобиколен начин системата след като телефона няма подръжка вече Lenovo a606
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)