Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с мобилния интернет
#1

Здравейте,колеги!От скоро не знам по каква причина,телефона ми ако е на GSM/WCDMA Auto режим винаги като пусна мобилния интернет се върже само на EDGE,ако го направя да ползва само WCDMA се върже на 3G/HDSPA.Ако картата я сложа на другия ми телефон Windows Phone,нямам такива проблеми,но пък не мисля,че е от Galaxy-то проблема...защото като сложа Вивакомската карта на галаксито върви без проблем на HDSPA.Картата с която проблема се появяви от скоро е на Telenor.

Prestigio 4040->Galaxy S3 Mini->Lumia 520->Lumia 535->iPhone 4->Idol 2-> Idol 3 Mini -> Huawei P9 Lite->Huawei P20 Lite -> iPhone 7 -> iPhone XR
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей, и аз съм на Telenor и при мен е същия "цирк" и го отдавам на това, че Telenor настройват мрежата си.Смятам, че проблема не е в минито защото и колеги с други марки телефон имат същия проблем с интернета на Telenor.

Нека и други споделят впечатления относно мрежата на Telenor в момента.

LeNoVo A8(806)_root / А3000_root
Цитирай
#3

Здравейте.От няколко дни имам проблем с мобилния интернет-включвам го,индикатора се появява,но няма връзка с нета.Нищо не е пипано по тлф.и проблема се появи изведнъж.Нямам ограничения в трафика.Помогнете.Предварително благодаря.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#4

На кой оператор?

 
Цитирай
#5

Виваком

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#6

Изпрати SMS с текст INET на 90009, за да получиш необходимите настройките за мобилен интернет. Или можеш да ги въведеш ръчно - http://www.vivacom.bg/bg/residential/pol...i-telefoni.

PS: SMS-a е безплатен.

D_coffee
Цитирай
#7

Проблема е бил в сим картата.Подмениха ми я в офиса на оператора и проблема изчезна.Благодаря на отзовалите се.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)