Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[deprecated][ROM] AndroidBG Z3
#76

Май бях писал в друга тема.

based - базиран на друг.
native - писан от нулата специално за даден модел
leak - @globetrance го каза - изтекъл (т.е. нещо, което не би трябвало да е достъпно за потребителите, но някой разработчик или го е споделил, или пък някой друг е проникнал в негов компютър и се е сдобил със софтуера)

Запознайте се с Правилата на форума. | Устройства: ZTE Blade III, Sony Xperia Z (dead)
Предишни: Nexus 7 2012, ZTE Blade, Samsung Galaxy SII NFC | Други: Toshiba Encore, Nokia Lumia 630, Apple iPad mini
Цитирай
Аксесоари
#77

shadee, Има ли раздвижване по новия ром? :whistle:

Трудно е да си тъп, особенно за околните!
Цитирай
#78

Преди малко го изпробвах. Без сим картата работеше но щом я поставих отказа да се зареди замръзна на андроидчето. Преди инсталацията направих wipe data /factory reset.
Цитирай
#79

Странно. Ти си първият с такъв проблем. Пробвай с друга карта, проблема май не е от ROM-а. И пробвай да почистиш тази.

Запознайте се с Правилата на форума. | Устройства: ZTE Blade III, Sony Xperia Z (dead)
Предишни: Nexus 7 2012, ZTE Blade, Samsung Galaxy SII NFC | Други: Toshiba Encore, Nokia Lumia 630, Apple iPad mini
Цитирай
#80

Факт. Върнах Swedish Spring RLS5 и всичко пее и свири. В моят случай е проблем с рома.
Цитирай
#81

Днес пак ме ухапа кучето заради проблемите с проксимити сензора при разговор на силна слънчева светлина( не святка дисплея, като махна тела от ухото) и пробвах всеки един излязъл ром за телефона. Установих че този проблем го имат доста хора и то само при ромове с leak-натия кернел( 2.6.35...)... След още дълго ровичкане из нета установих, че това приложение би трябвало да оправя нещата, но не може да се инсталира, като отделно приложение понеже го извлякох от някаква версия на CM7 със стария кернел и предолагам трябва да се бара по фреймуорка... Тъй като работиш по новия си ром базиран точно на този изтекъл кернел бих искал да те помоля да добавиш в разработките си това приложение за настройка и контролиране на проксимити сензора и да видим дали ще се оправи бъга при силната слънчева светлина... аз ще бъда опитното зайче Smile

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай
#82

globetrance написа:Днес пак ме ухапа кучето заради проблемите с проксимити сензора при разговор на силна слънчева светлина( не святка дисплея, като махна тела от ухото) и пробвах всеки един излязъл ром за телефона. Установих че този проблем го имат доста хора и то само при ромове с leak-натия кернел( 2.6.35...)... След още дълго ровичкане из нета установих, че това приложение би трябвало да оправя нещата, но не може да се инсталира, като отделно приложение понеже го извлякох от някаква версия на CM7 със стария кернел и предолагам трябва да се бара по фреймуорка... Тъй като работиш по новия си ром базиран точно на този изтекъл кернел бих искал да те помоля да добавиш в разработките си това приложение за настройка и контролиране на проксимити сензора и да видим дали ще се оправи бъга при силната слънчева светлина... аз ще бъда опитното зайче Smile

Нямаш проблем. Smile

Запознайте се с Правилата на форума. | Устройства: ZTE Blade III, Sony Xperia Z (dead)
Предишни: Nexus 7 2012, ZTE Blade, Samsung Galaxy SII NFC | Други: Toshiba Encore, Nokia Lumia 630, Apple iPad mini
Цитирай
#83

Голямо благодаря на shadee !!!!
Ако има някакво развитие,моля споделете го !!!!
Цитирай
#84

Има ли развитие с новия РОМ, че го чакам като топъл хляб. Много сам доволен от стария, но си е друго с 2.3
Цитирай
#85

Засега не. Чакам да се намери решение с камерата в ICS и може и да сглобя някой ROM, но с 2.3 не съм се занимавал.

Запознайте се с Правилата на форума. | Устройства: ZTE Blade III, Sony Xperia Z (dead)
Предишни: Nexus 7 2012, ZTE Blade, Samsung Galaxy SII NFC | Други: Toshiba Encore, Nokia Lumia 630, Apple iPad mini
Цитирай
#86

shadee написа:Засега не. Чакам да се намери решение с камерата в ICS и може и да сглобя някой ROM, но с 2.3 не съм се занимавал.
Знам, че си зает, но замислял ли си се да направиш нещо от официалния РОМ за ZTE Blade? Може пък да излезе нещо. Но ако нямаш излишно време, по-добре с 4.0.3 се занимавай, защото и без това повечето от нас ползват CM7.2 (говоря от 2.3.х версията) Smile

Verizon Samsung Galaxy S4 SGH-I545 with Eclipse TW 4.4.2
Цитирай
#87

B-Ready написа:
shadee написа:Засега не. Чакам да се намери решение с камерата в ICS и може и да сглобя някой ROM, но с 2.3 не съм се занимавал.
Знам, че си зает, но замислял ли си се да направиш нещо от официалния РОМ за ZTE Blade? Може пък да излезе нещо. Но ако нямаш излишно време, по-добре с 4.0.3 се занимавай, защото и без това повечето от нас ползват CM7.2 (говоря от 2.3.х версията) Smile

Може, ще видим. Smile

Запознайте се с Правилата на форума. | Устройства: ZTE Blade III, Sony Xperia Z (dead)
Предишни: Nexus 7 2012, ZTE Blade, Samsung Galaxy SII NFC | Други: Toshiba Encore, Nokia Lumia 630, Apple iPad mini
Цитирай
#88

Здравейте имам проблем с този мод съм и влизам в маркет и искам да изтегля нещо, но нестава изписва ми че нямам достатъчно пространство, гледам колко свободно пространство имам и ми изписва че е 260 МБ и пробвам пак и пак не става нито едно апк немога да изтегля от маркета някой може ли да ми помогне или да ми даде съвет как да го оправя това
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)