Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy Core II
#1

Здравейте,
Не знам дали тук е мястото за моят въпрос, но все пак го поствам.
Някой ползва ли/ползвал ли е Galaxy Core II Dual SIM SM-G355H Samsung Galaxy Core 2 ? Ако да, моля да сподели мнение. В момента е на прИмоция в няколко магазина.
P.S. 99% ще се ползва като телефон, т.е. за разговори и 1% за нет, снимки и т.н. Просто ми трябва сносен андроид телефон с две карти.

Samsung Galaxy Core II Black --> Lenovo K6 Dark Grey
Цитирай
Аксесоари
#2

(2014-12-13, 20:36:35)bachoivo написа:  Здравейте,
Не знам дали тук е мястото за моят въпрос, но все пак го поствам.
Някой ползва ли/ползвал ли е Galaxy Core II Dual SIM SM-G355H Samsung Galaxy Core 2 ? Ако да, моля да сподели мнение. В момента е на прИмоция в няколко магазина.
P.S. 99% ще се ползва като телефон, т.е. за разговори и 1% за нет, снимки и т.н. Просто ми трябва сносен андроид телефон с две карти.
Здравей,
Току що си получих промоционалния телефон Samsung Galaxy Core 2  SM-G355HL , с план от ВИВАКОМ. Харесах си го заради двете сим карти, но -изненада: телефонът е с едно гнездо за СИМ. Любезно ми обясниха, че и с две да е, не могат да работят едновременно. Сега си имам телефон с една сим карта -във ВИВАКОМ този телефон бил с една карта. Kapitulation
Цитирай
#3

От две седмици ползвам Core II. Взех си го от единия мобилен оператор. Със смяна на плана ми излезе доста тънко Smile
За разлика от колегата по-горе, телефона си е с два слота за сим карти. И двата слота работят безпроблемно и не са кодирани.
Относно телефона - за сега /да чукна на дърво/ оплаквания нямам. Всичко си му работи идеално. Но и аз няма какво толкова да правя на него - игри не играя, нет малко ползвам. На мен просто ми трябваше тел с две карти Smile Освен това няма как да дам изчерпателно мнение, тъй като това ми е първи андроид телефон и съм бос в тази област.
Абе с две думи - аз съм доволен Smile

Samsung Galaxy Core II Black --> Lenovo K6 Dark Grey
Цитирай
#4

От началото на февруари ползвам самсунг галакси кор 2дуос. След около месец се появи следният проблем:
От време на време блокира, като ме изхвърля от приложението или от браузъра зависи с кое работя. Появява се надпис самсунг и след като зареди забелязвам, че индикаторите на двете сим карти премигват. Също така понякога без да съм натиснал нищо се активира долният ляв бутон. Днес докат се ровех в настройките забелязах че в диспечера на приложенията самите приложения не се виждат с колко памет са записани а пише само че се изчислява но така и не показва колкото и време да чакам. В последно време батерията ми пада много бързо дали има някаква връзка. Понеже ползвам такъв телефон отскоро някой има ли идея какво му е и как може да се оправи. Благодаря предварително.
Цитирай
#5

Колегата mdjurov си поддържа всички теми online и от тази например можеш да си изтеглиш SdMaid която ще ти изчисти кеша и подреди поне малко телефона, рестартираш и после пишеш тук дали се е оправил >> https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=65828

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#6

Здравейте. И аз имам един въпрос.
От няколко дни имам Samsung Galaxy Core Duos, мисля, че точното му название е GT-I8262.
Купих го на старо, и затова веднага го върнах към фабричните настройки.
Изтеглих няколко приложения, които се запаметиха в устройството. Днес купих и карта памет, но от меню Диспечер на приложения не виждам опция, тези приложения да могат да се прехвърлят за съхранание в картата памет.
На другият ми телефон - Галакси Ноут 2 има едно квадратче и пише напр. "Премести в карта памет" или нещо такова. При Дуоса такова квадратче просто липсва.
Моля, помогнете, ако знаете начин приложенията да се прехвърлят в карта памет, защото самият телефон няма много собствена памет - 8 гигабайта, от които само 5 свободни.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)