Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[P7-L10] EMUI 3.0 BETA
#1

Най-накрая дойде и нашия ред! Имаме бета на EMUI 3.0! За тези от вас, които не знаят как се инсталира ъпдейт, но желаят да го инсталират, ще напиша стъпките! Ето списък с нещата, ще ни трябват:
  • Компютър
  • USB кабел

Как да инсталирам B133SP01:
  • Сваляте ъпдейта от линка по-горе.
  • Прехвърляте на телефона в папката dload.
  • Отваряте приложение за актуализации.
  • Натискате Локален ъпгрейд и чакате докато намери ъпдейта и го инсталира! (Трябва да имате само един ъпдейт в папката)

Как да инсталирам EMUI 3.0:
  • Сваляте ъпдейта за EMUI 3.0 от по-горе.
  • Слагате го в dload.
  • Актуализирате от приложението чрез локален ъпгрейд, като отново тряба да имате само една актуализация в dload.
Надявам се да съм помогнал! Благодаря на huaweiblog.de за линковете!
Цитирай
Аксесоари
#2

Преди време смених SystemUI.apk за да ми се махне грозния надпис на оператора и преди малко сложих EMUI 3.0 beta, и промените от преди това ми се запазиха. Какво точно променя EMUI освен ланчера? Отразява ли се на батерията, олекотява ли системата или е само визуална модификация? Все пак е над 600 MB.
Ето как ми изглежда сега екрана
[Изображение: 57153ad6cd63334d.jpeg]

SAMSUNG GALAXY SIII mini > HUAWEI ASCEND P7 stock > HUAWEI ASCEND P9 stock
Цитирай
#3

Как да се върна от В136 на В133, за да сложа ЕМУИ 3.0?

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#4

не би трябвало да ти изглежда така ,ако си с p7-l10v100r001c00b602 като начало телефонът е доста бърз но има интересен проблем при използване на приспособление галерия размер 2×1 данните избрани на дадена снимка от галерия изчезват след всеки рестартира на системата.няма зацикляне при слайдване на основните менюта.при бутон палитра липсва калкулатора беше доста удобен относно леко зацикляне при отключване след слайдване когато има по тежки приложения работещи фонов режим. ти май беше с китайска версия
Цитирай
#5

Довечера ще сложа B121SP01, който ми оригиналния, ще го оставя да се ъпдейтне до B133SP01 и след това ще сложа EMUI 3.0 beta и се надявам да изглежда като на снимката от първи пост. Телефона ми е закупен от теленор, не е китаец. Друг проблем, преди да сложа EMUI 3.0 beta, си бях смъкнал резолюцията на дисплея и при EMUI 3.0 beta не намерих никъде из настройките къде да я вдигна до FHD. Един ресет на телефона и си дойде пак резолюцията на FHD.

SAMSUNG GALAXY SIII mini > HUAWEI ASCEND P7 stock > HUAWEI ASCEND P9 stock
Цитирай
#6

има е опцията не се казва вече рог режим а запази екрана търси в настройките не би трябвало след ресет да е така
Цитирай
#7

Да попитам вече пробвалите го, има ли някакви други бъгове за изчистване, все пак е бета. Ще изчакам няколко дни за отзиви. Прави ли някакъв ресет преди това и сменя ли всичките настройки след ъпдейта? Благодаря Christmas

Lenovo S660 JB 4.2.2 -> Huawei P7 Lollipop 5.1 EMUI 3.1 ->Huawei P9 7.0 EMUI 5.1 ->Asus Zenfone 8 Android 11
Цитирай
#8

не четете само тук четете и в системна актуализация в раздела там съм писал още вчера
Цитирай
#9

litmos да прав си, има я опцията "запази екрана" но не я натиснах, защото като предупреждение ми излезе надпис, че картината ще се влоши и не посмях. Направих си заигравката, с процеса от B121SP01 до EMUI 3.0 beta, за всичко е ок. Като недостатък отбелязах много ситен шрифт, но това е поправимо, а и камерата смина по смотано (в стая със слаба светлина от лампа)

SAMSUNG GALAXY SIII mini > HUAWEI ASCEND P7 stock > HUAWEI ASCEND P9 stock
Цитирай
#10

ъпдейта е рар файл, кое точно слагам , така както е рара или разархивирам и слагам само инсталационни файл, дайте повече инфо ако може
Цитирай
#11

В емуй 3ката на хонор-а има да се махне надписа от оператора - само ,че е само на начален екран.
На заключен си показва на кой оператор си.

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай
#12

Georgi_Swiss правиш папка "dload" в нея слагаш update.rar, копираш папката "dload" в директорията на сд картата, влизаш в настройки, отиваш най-долу до "актуализация" избираш локална актуализация и телефона вече ще те насочи какво да правиш.
nastykb и тука работата с надписа на оператора е същата, на заключен екран си стои. ако искаш никъде да няма оператор, виж тази тема. http://forum.xda-developers.com/ascend-p...y-t2843461 Аз така направих и след това сложих емуи3 и махнатия оператор се запази. и визията се промини на бутоните в долната лента. Виж първия ми пост в тази тема, как изглежда

SAMSUNG GALAXY SIII mini > HUAWEI ASCEND P7 stock > HUAWEI ASCEND P9 stock
Цитирай
#13

Не е лошо това 3.0, обаче ме дразни това, че много лесно влизам на камерата, когато отключвам телефона Smile

Zte Blade SS RC7; Sony Xperia J, Sony Xperia Arc S, Zopo 810, Huawei Ascend P7-L10
Цитирай
#14

Досаден проблем с EMUI 3.0 beta. Камерата снима много смотано, а вчера направо ми изката нервите. Както си снимах и по едно време спря да записва снимки и аз си снимам и си мисля, че имам снимки. Проблема се оправи след рестарт на телефона, но снимките ги няма. Ако и редовния EMUI 3.0 е със същото скапано качество на снимките, по добре да не го пускат.

SAMSUNG GALAXY SIII mini > HUAWEI ASCEND P7 stock > HUAWEI ASCEND P9 stock
Цитирай
#15

Дай ми твоята версия на телефона да проверя нещо
Цитирай
#16

P7-L10 черен от глобул

SAMSUNG GALAXY SIII mini > HUAWEI ASCEND P7 stock > HUAWEI ASCEND P9 stock
Цитирай
#17

Na Padastata lenta na emui 3.0 ima li go multiscreen.
Pri mene go nqma

[note=dp4u4umi6ev]4. Писането на кирилица е задължително. Българският език е официалният език. Явни демонстрации на неуважение или нежелание да се използва, ще се смятат за "неуважение към останалите участници". Такива мнения ще бъдат изтривани, а авторите наказвани.[/note]
Цитирай
#18

Не няма на бета версията
Цитирай
#19

[note=dp4u4umi6ev]4. Писането на кирилица е задължително. Българският език е официалният език. Явни демонстрации на неуважение или нежелание да се използва, ще се смятат за "неуважение към останалите участници". Такива мнения ще бъдат изтривани, а авторите наказвани.[/note]
Цитирай
#20

Излезна можете да теглете спокойно вече  за европа от днес новата версия

Излезна можете да теглете спокойно вече  за европа от днес новата версия
Цитирай
#21

Здравей те да попитам как мога да си варна старата версия на моя п7
Цитирай
#22

С коя версия си, че искаш да се връщаш към старата. Сигурно някоя бъгава бета? Последната Лолипоп B852 работи чудесно.

Huawei P20 Lite
Цитирай
#23

Б852 не е ли кръпка на 830? Аз съм с б839 има ли смисъл да минавам към 830 и после към 852?

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#24

Да, B852 е малък ъпдейт. Аз от B839 направо минах с локален на B852. Така че минавай - стабилна е, а и май последната версия щом няма да има 6.0.

Huawei P20 Lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)