Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROOT] за LG L Bello [Android 4.4]
#1

ROOT за LG L Bello Android 4.4

!При ROOT отпада гаранцията. Не нося отговорност ако нещо се случи, правите го на собствен риск!
ROOT:
(1) Влизате в Настройки ->> Общи ->> Относно телефона ->> Информация за софтуер и тапвате 7 пъти в-ху Номер на състояние, или докато изпише, че вече сте разработчик. Връщате се назад, влизате в Опции за разработчици и слагате отметка на USB отстраняване на неизправности.
Влизате и в Настройки ->> Общи ->> Защита и слагате отметка на "Непознати източници"

(2) Сваляте на компютъра LGUnitedMobileDriver_S51MAN312AP22_ML_WHQL_Ver_3.12.3.rar разархивирате, свръзвате телефона към компютъра и инсталирате драйвърите.

(3) Сваляте PurpleDrake.rar отново на компютъра и го разархивирате в корена на диск (CSmile .

(4) Стартирайте скрипта purpledrake_windows.bat и следвайте инструкциите в прозореца, ще трябва само няколко пъти да натиснете "Enter".
В същото време наблюдавайте и екрана на телефона, възможно е да поиска разрешение/потвърждение ако е маркирана опцията в опции за разработчици "Потвърждаване на приложения през USB"

(5) Влизате в Play Store и инсталирате
SuperSU
Отворете SuperSU и го обновете ако поиска обновяване.
Инсталирайте библиотеките по нормалния начин (ляв бутон), а не с twrp.

Оригинални теми http://mdforum.ru/showthread.php?t=17590
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=614358


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
Аксесоари
#2

( 1 ) точка от горния пост!
Сваляте от http://www.kingoapp.com/ Android Root на компютъра. Инсталирайте, отворете и свържете. От там на татък програмата сама ще ви покаже от какво се нуждае за следващите стъпки Smile


[b][Изображение: 355814.jpg][/b]
Цитирай
#3

при роот после може ли да се правят официалните ъпдейти през ОТА или как стават нещата.

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#4

Май не може. През компютър с LG Mobile Suport Tool не трябва да има проблем обаче. Ако разбираш малко руски, прочети това в спойлера.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#5

За в случай, че някой има проблеми с руския, реших да преведа посочения руски текст по-горе  от vargala81. Искам само да подчертая, че аз нямам намерение да руутвам LG-то, просто защото не ми се налага, поради това и няма как да повторя стъпките, които са изредени. Това означава първо, че предлагам ЕДИНСТВЕНО превод - не зная дали варианта за UNROOT по този начин работи наистина!  Също така, тъй като едва ли някой от вас използва точно руски интерфейс на SuperSU и Root Explorer, в скобички като забележки съм посочил съответните команди от английския интерфейс, като по-универсален. За да проверя какви са точно командите на английски съм използва текущите версии, инсталирани на стария ми SGS, не мисля, че ще има разминавания, но все пак е добре да се знае.
Цитирай
#6

Има ли някой да е пробвал Рута дали минава всичко успешно.

ZTE Blade3 ROOT 4.4.4     >>      LG L Bello 5.0.2
Цитирай
#7

Какъв роот, 5.0 не е ли официално да си ъпдейтнеш през тела //?

LG L Bello - Black Titan > Lenovo S60-a > Samsung Galaxy s6 Edge white
Цитирай
#8

(2015-03-20, 17:28:10)mutetyyy написа:  Какъв роот, 5.0 не е ли официално да си ъпдейтнеш през тела //?

Колега това си е тема за руут, изобщо не става въпрос за актуализацията тук.
Цитирай
#9

Кои библиотеки? Къде са?
Няма да е лошо да се опише всичко и да не остава място за въпроси.
Цитирай
#10

Колега, самия рут от първи пост може да инсталира старо SuperSU приложение. Ако е старо, като го стартираш ще ти изпише, че трябва да го обновиш. Натискаш да или ок и чакаш да се обнови. След като вече се е обновило, отваряш го и ако ти каже, че трябва да се обновят библиотеките или там каквото е, натискаш ок, ще излезне друг прозорец с 2 опции - в ляво е нормално, в дясно е през TWRP (Team Win Recovery Project). Избираш нормално, чакаш да се инсталира и рестартираш телефона.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#11

(2015-04-11, 13:20:40)vargala81 написа:  Колега, самия рут от първи пост може да инсталира старо SuperSU приложение. Ако е старо, като го стартираш ще ти изпише, че трябва да го обновиш. Натискаш да или ок и чакаш да се обнови. След като вече се е обновило, отваряш го и ако ти каже, че трябва да се обновят библиотеките или там каквото е, натискаш ок, ще излезне друг прозорец с 2 опции - в ляво е нормално, в дясно е през TWRP (Team Win Recovery Project). Избираш нормално, чакаш да се инсталира и рестартираш телефона.

Е, да, излиза ОК, но след натискането му - НИЩО!!! (Това е по отношение, че ми трябва обновление на тези библиотеки)
Сложих и про версия дори, отново нищо. ЯВно ще трябва да се поровя из нета за решение на проблема ми.
Цитирай
#12

С коя версия на софтуер си, v10d или?


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#13

V10F.
Един път да не търся за рут и да изчакам наготово и то да не стане Smile
Рутнах си го само с iROOT.
Цитирай
#14

Kingoroot рутва успешно също D335E.

Потвърждавам че с рут и ОТА актуализация нямах никакви ядове, бях изненадан и очаквах да се брейкне софтуерно и бях се подготвил за флаш но учудващо се актуализира с рут права и си ги запази през ОТА.
Цитирай
#15

Здравейте!Още в началото на процеса имам проблем-не мога да инсталирам драйверите.Може ли да помогне някой?Благодаря


Прикачени файлове
.bmp Екран.bmp Размер: 598.75 KB  Сваляния: 20
Цитирай
#16

Добре де рутнах си телефона всичко мина добре инсталирах СуперСУ и ми пише че трябва да си ъпдейтна андроида до 4.3 а моя е 4.4.2 кво иска тва че не тръгва?

LG L Bello
Цитирай
#17

(2015-04-11, 13:20:40)vargala81 написа:  Колега, самия рут от първи пост може да инсталира старо SuperSU приложение. Ако е старо, като го стартираш ще ти изпише, че трябва да го обновиш. Натискаш да или ок и чакаш да се обнови. След като вече се е обновило, отваряш го и ако ти каже, че трябва да се обновят библиотеките или там каквото е, натискаш ок, ще излезне друг прозорец с 2 опции - в ляво е нормално, в дясно е през TWRP (Team Win Recovery Project). Избираш нормално, чакаш да се инсталира и рестартираш телефона.

ама това обновяване как ще стане ако го няма изтеглено на телефона?
Цитирай
#18

Ще те препрати в Play Store и от там. Ако не, влез в Play Store, натисни твоите приложения, виж дали SuperSU има ъпдейт и го ъпдейтваш.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)