Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Силата на звука на 3.5 жака усилване
#1

Здравейте колеги, то е ясно от заглавието за какво става въпрос. Да попитам като включите телефона към външни колони как ви е силата на звука? Включих го към плейъра на колата с кабел 3.5 - 3.5, която с флашка си вади доста силен звук, същия файл от телефона като го пусна и трябва да увелича почти двойно за да извади същата сила. Усилвах от копчетата, но си е почти докрай. Ако някой е имал този проблем и се е справил, моля да сподели решението. Christmas

Lenovo S660 JB 4.2.2 -> Huawei P7 Lollipop 5.1 EMUI 3.1 ->Huawei P9 7.0 EMUI 5.1 ->Asus Zenfone 8 Android 11
Цитирай
Аксесоари
#2

виж на плеър дали ти е вкл.dts
Цитирай
#3

Колега, и на други плейъри съм пускал, по слаба си е силата на звука :whistle: Четох в темата за Р6 имаше разискван този проблем и инсталирах една програмка, но не оправи нищо, пак безуспешно. :facepalm:

Lenovo S660 JB 4.2.2 -> Huawei P7 Lollipop 5.1 EMUI 3.1 ->Huawei P9 7.0 EMUI 5.1 ->Asus Zenfone 8 Android 11
Цитирай
#4

При мен се оправи по този начин: https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1057176
Цитирай
#5

При почти всички телефони е така, силата на звука е по - слаба заради някакъв евростандард, за да не се уврежда слуха и темподобни глупости.... Има решение и то е със руут и промяната на един системен файл, което аз съм направил на моя телефон и звука сега като го включа към такъв плейър за кола например е по - силен дори и от флашката. А с някои слушалки като увелича до край, дори почват да пръщят Big Grin . Ето и как се прави: http://brian.staruk.me/android/2014/incr...d-android/ . Аз четох от тази тема и както вече казах се получи. Но преди да правите каквито и да било промени ЗАДЪЛЖИТЕЛНО си копирайте някъде оригиналния файл, който се променя, че ако нещо се обърка да го възстановите. Успех! Smile
Цитирай
#6
Big Grin 

(2015-01-05, 20:28:43)pavlinstoyanov написа:  При почти всички телефони е така, силата на звука е по - слаба заради някакъв евростандард, за да не се уврежда слуха и темподобни глупости.... Има решение и то е със руут и промяната на един системен файл, което аз съм направил на моя телефон и звука сега като го включа към такъв плейър за кола например е по - силен дори и от флашката. А с някои слушалки като увелича до край, дори почват да пръщят Big Grin . Ето и как се прави: http://brian.staruk.me/android/2014/incr...d-android/ . Аз четох от тази тема и както вече казах се получи. Но преди да правите каквито и да било промени ЗАДЪЛЖИТЕЛНО си копирайте някъде оригиналния файл, който се променя, че ако нещо се обърка да го възстановите. Успех! Smile

Телефона не ми е руутнат и не мисля да го руутвам, доволен съм от всичко без това. Намерих друг начин да си реша проблема и той не е чрез телефона. Намерих едно меню на плйъра в колата за усилване на AUX IN входа, усилих го на макс и нещата се оправиха Cool . Пробвах и с друг телефон ( Huawei G7) силата си е като на П7 , по този начин решавам проблема  със силата на звука не само за моя телефон, а на всеки който го вържа към плейъра! Явно така са всички телефони, затова и се е появило това меню в плейърите, Силата сега на един и същ файл е една идея по силно , сравнено с флашката Visslar . Поръчал съм си от китай и bluetooth reciever, с който се надявам да не се губи много качество и кабелите отпадат RockRockRock

Lenovo S660 JB 4.2.2 -> Huawei P7 Lollipop 5.1 EMUI 3.1 ->Huawei P9 7.0 EMUI 5.1 ->Asus Zenfone 8 Android 11
Цитирай
#7

Хмм добро решеное си намерил, браво. Но на мен това не ми помага, тъй лато аз от лелефона си редовно пускам музика на различни усилватели, преносими колонки, по рядко в кола, но и това побякога и т.н. Така, че на мен си ми теябва от телефона да ми е усилено и сега си ми е супер!
Цитирай
#8

Ще мога ли без руут да го направя това ? Гледах и в раздела на п6, и преди съм гледал, но не ми се е занимавало. Звука от говорителя е много добре, от слушалките също става, но за експеримента. Губи ли се качеството на звука след усилването и от слушалки и говорител или само от слушалките ще се усили ?

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#9

Kingroot работи ли, че не ми се занимава с инсталиране на програми и т.н. Сложих го тоя kingroot, уж стана, вляза в папката и не успя да отвори settings.db, за да продължа нататък.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)