Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

samsung galaxy note 3 neo прекъсва връзката
#1

Здравейте,
от 14,07 тази година си купих samsung galaxy note 3 neo, работата ми е свързана с много разговори, случвало се е по 100-150 разговора на ден . Преди ползвах апарат prestigio с две карти и не съм имал проблем с разговорите . Проблемът ми е следният, както говоря без значение дали съм избрал или ме търсят, разговорът прекъсва, все едно, че затварям . По някога получавам и смс, че този с които съм говорил ме е търсил . Не е постоянно, но е много дразнещо,звънях на оператор, съмняват се, че е от апарата, смених си и микро картата . Проблемът продължава, прави го когато и където си реши, без значение къде съм . Та сега отново съм с старото prestigio .
Някой имал ли е такъв проблем,
Цитирай
Аксесоари
#2

Е направи му един хард ресет де, може нещо да се е омазало.
Принципно е доста корав апарата и държи отличен обхват.
Друго, което се сещам е да не ти прави мизерии някоя от функциите за край/начало на разговор и да прекъсваш без да искаш.

                                                                    
Цитирай
#3

Това го направих, така ме посъветваха и операторите, прекъсваше отново но по малко, взех си картата за другия апарат, оставих го и без батерия близо ден и след като върнах всичко на място, до момента няма проблем . Струва ми се, при малко колебание в обхвата на М-тел веднага разпадаше, а сега се усеща, как качеството на връзката пада после се оправя . Преди не чувах и съобщение, че номерът, които търся не може да бъде избран, а направо разпадаше . Благодаря ти за съвета, ще пиша, какво ще стане за напред .
Цитирай
#4

нещо ново по темата...има ли решение или..?
Цитирай
#5

И аз имам същият проблем. Имам чуството, че започна да прави тая мизерия след като качих 5.1.1 (италианския). Обмислям връщане пак към киткат-а

Samsung Galaxy S7 | Black Onyx
Xiaomi Redmi 5 Plus | Black
Xiaomi Mi9T | Carbon Black
Цитирай
#6

ако върнеш 4.4.2 пиши какво е станало
Цитирай
#7

Колеги да споделя и аз какво стана с моя телефон,може да ви е от помощ.Оказа се че нещо се е разпоила антената нещо из вътре и когато влязох на закрито обхвата изчезваше.Пробвах с ресет и какво ли още не.Работеше когато си искаше.Така че ако са гаранционни телефоните пращайте в сервиз да ги прегледат

Samsung Galaxy Note 3 neo
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)