Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OneplusOne Новини
#26

Това е добра новина но ще трябва да се види цената. От известно време се интересувам от телефона и мисля той да ми е новия Smile . Само имам едно питане дали да не изчакам да излезе OnePlus Two, вие какво ще кажете?

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
Аксесоари
#27

Е, ще излезе юни-юили месец, а и така ако мислиш пък, друга фирма след още два месеца ще изкара още по-добър телефон и така до без край и никога да не си вземеш телефон. Smile

OnePlus 6
OnePlus One
HTC Cha-Cha
Цитирай
#28

Интересното е Two на каква цена ще излезе. Ако е на същата цена, като Оne, то тогава според мен си заслужава да се изчака. Също не се знае дали ще предлагат двата телефона паралелно, което води до мисълта колко точно ще падне цената на One. До края на Април би трябвало повечето неща да са се изяснили...

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#29

И аз мисля така, дали цената ще е същата като на One и ако е по-висока(на Two) дали няма да намалят One, ако го оставят в продажба. До тогава също така трябва да предлагат директна доставка до БГ. Все пак 1 месец не е много време за чакане. Това ми е мисълта Smile

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#30

Вече доставят до България, колеги. Налазвайте, телефона е страхотен.

Choosing...
Цитирай
#31

Добри новини. Smile

http://www.359gsm.com/OnePlus-One-dostav...skoro.html

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#32

В крайна сметка къде ще може да се види това чудо и да се поръча? Smile И Защо в сайта им има бял само 16 гб и черен 64? Няма 32, няма избор на цвят за всеки размер? :\

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#33

(2015-03-05, 14:11:27)disrespectful написа:  В крайна сметка къде ще може да се види това чудо и да се поръча? Smile И Защо в сайта им има бял само 16 гб и черен 64? Няма 32, няма избор на цвят за всеки размер? :\

По принцип не съществува версия с 32 памет. Само 16 и 64. А защо няма някой цвят... ами просто го нямат в момента Smile Според обявените новини от вчера най-вероятно държавите просто ще се добавят към възможните за поръчка от сайта на OnePlus One. Т.е. поръчва се директно от сайта, нямат физически магазини (по принцип нямат). Има слухове, че може би Булсатком може да го предлагат, когато си пуснат 4G мрежата. Но не се знае дали ще са официални представители или просто прекупвачи и ще си слагат надценка. 
Цитирай
#34

Няма цветово разнообразие. Срамно е да не знаете. Бял е 16 гиги, черен е 64 гиги. Това е избора.

Choosing...
Цитирай
#35

Слуховете са, че 1+2 ще е с метален корпус най-вероятно. Също така цената няма да е колкото на 1+1 - 300$, при всички случаи ще е по-висока, но значително по-ниска от флагманите на пазара, като телефонът отново ще е с почти най-високо ниво на хардуер (може би Снапдрагон 805).

През април казаха, че ще представят нов продукт, но дали това ще е 1+2 или смартчасовник или нещо подобно не се знае.
Цитирай
#36

Скоро ще може да се поръчва От БГ директно. Повече Информация https://forums.oneplus.net/threads/onepl...es.277266/
Цитирай
#37

Благодаря ви. Бяхте доста изчерпателни. Не го бях заглеждал досега, защото ми изглеждаше доста голям. Дори до други 5.5 инчови смартфони. Ще следя с интерес. Smile

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#38

(2015-03-05, 15:28:33)Sloona написа:  Няма цветово разнообразие. Срамно е да не знаете. Бял е 16 гиги, черен е 64 гиги. Това е избора.

На колегата май му е известно всичко на този свят и предполага, че и останалите знаят поне толкова Smile Задният капак е сменяем т.е. няма значение какъв цвят си купувате тъй като за няколко долара по-късно може да го смените (стига да си харесате някой друг).
Цитирай
#39

Ненужно е да се впускаме в подобни коментари, @vazzzz. Цветово разнообразие при покупката няма. Има 2 цвята и това са бял и черен и за мен са различни модели на един и същи телефон, с 16 гиги - бял и с 64 гиги - черен. Да, има и бамбуков модел. Относно познанията ти виждам, че изцяло липсват. Гръб, оригинален, акцентирам на оригинален, има само бамбуков, който е далеч от няколко долара, а струва 50 евро.
Това, кой китаец е направил някакъв си гръб, не ме вълнува. Това не се води цветово разнообразие на даден модел телефон, щом не е пуснато от компанията. И от личен опит мога да ти споделя, че махането на "гърба" е супер зор и коства от 2 до 4 разкървавени нокътя. Телефона е предвиден да не се отваря. При отваряне, корпуса се наранява доста лесно.
Кажи ми ако още нещо те интересува, понеже съм всезнаещ, ще ти помогна да го научиш.

Choosing...
Цитирай
#40

Колеги МОЛЯ ВИ да спрете с ненужните разпри, все пак темата е за съвсем друго!
Благодаря предварително
Цитирай
#41

(2015-03-06, 09:34:49)Sloona написа:  Ненужно е да се впускаме в подобни коментари, @vazzzz. Цветово разнообразие при покупката няма. Има 2 цвята и това са бял и черен и за мен са различни модели на един и същи телефон, с 16 гиги - бял и с 64 гиги - черен. Да, има и бамбуков модел. Относно познанията ти виждам, че изцяло липсват. Гръб, оригинален, акцентирам на оригинален, има само бамбуков, който е далеч от няколко долара, а струва 50 евро.
Това, кой китаец е направил някакъв си гръб, не ме вълнува. Това не се води цветово разнообразие на даден модел телефон, щом не е пуснато от компанията. И от личен опит мога да ти споделя, че махането на "гърба" е супер зор и коства от 2 до 4 разкървавени нокътя. Телефона е предвиден да не се отваря. При отваряне, корпуса се наранява доста лесно.
Кажи ми ако още нещо те интересува, понеже съм всезнаещ, ще ти помогна да го научиш.

Колега, има си начин за отваряне и той не изисква използването на пръсти. Поразрови се из нета и ще видиш. Другият път ще си спестиш счупените нокти. Бамбука струва $50, не евро (около 15 лв би била разликата заради валутите). 
P.S. Не разбирам защо се заяждаш и вмяташ някакви изречения, които целят да засегнат. Държиш се доста тъпо. Форум е място където се пита и дискутира, а не да си слагаме етикети на знаещи и глупави хора.
Цитирай
#42

От аксесоарите цветните кейсовете са готини и са евтини предвид това, че са оригинални. Освен тях си бях взел и стъкления им протектор, който си заслужава всяка стотинка.

https://oneplus.net/oneplus-one-protective-case
Цитирай
#43

Тоест ся се чака вторник и можеш да си го поръчаш с карта от сайта им ии идва как и къде?Smile) Може ли малко по-подробно инфо. МерсиSmile

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#44

Не е казано, че ще е Вторник. Просто от 9 до 13ти ще има представяния я някои големи градове в централна Европа. Предполагам, когато е вече възможно пълноправното пазаруване от България и другите държави ще го обяват. Всички чакаме още информация. Аз също съм намислил, да купувам телефона, така че когато е възможно, вся някой ще сподели в темата/раздела.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#45

Това е много добре, че ще се доставя телефона до България, но дали ще има възможност да се избегне митото при доставката?
Цитирай
#46

Да, няма проблеми за митото, понеже аз като си го поръчвах ги питах и те казаха, че за Европа складът им е в UK Smile
Цитирай
#47

Здравейте.
Преди малко видях, че вече има пуснат българска секция в форума на OnePlus. Пуснати са секциите и на другите нови държави в Европа за които предстои започване на търгуването в тях.
С този темп на работа, най-вероятно утре ще пуснат и сайтовете за поръчка. Най-малкото поне половината страни, за да могат да се възползват от еуфорията!

https://forums.oneplus.net/forums/bulgarian/

Сега видях, че е пуснат вече Унгарският сайт и е в действие.
https://oneplus.net/hu/one
Продажбата е в местна валута, отново се заплаща доставката.
Чакаме за България, кога ще стане.

Пуснаха и БГ сайта за продажба. Честито! Който иска ще може да си го вземе утре без покана.

https://oneplus.net/bg/one

Странното е, че цената е в евро, докато при Полша, Чехия и Унгария е в местната валута. Ще си каже човек, че сме в Еврозоната. Big Grin Предполагам е заради валутният борд.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#48

Пише,че има едно 23 часа през които можеш да поръчваш, но иначе като пробваш - Out of stock. Хаххахаа, много ама много слабо!!!

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#49

Доставката е значително по-висока, отколкото ми струваше до Германия - 15 евро е до България.

Choosing...
Цитирай
#50

Е склада им е в Англия и го пращат от там, така че нормално. Германия е по-близко от България.
Мен обаче малко ме съмняват Royal Mail... Патил съм си от тях с един телефон преди години.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)