Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OneplusOne Новини
#51

Слон, доставката беше толкова даже до Германия :


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#52

Интересно. Това беше ситуацията при мен.

[Изображение: Untitled.png]

Choosing...
Цитирай
#53

Тази евтината доставка я бяха пуснали в началото. След това като поръчвах аз бяха 15 и 19 евро, съответно пристигаха за 3 дни или 1 седмица. Вмомента даже е по - скъпа 16.99 и 23.99.
Цитирай
#54

и пак си заслужава отвсякъде.
Цитирай
#55

Така вече е друго когато отвориш сайта да е на български и най вече да се предлага доставка до България. Телефона има ли меню на български все забравям да попитам?
Цитирай
#56

Има да Smile
Цитирай
#57

To хубаво има бг език, но лятото когато аз го купувах ( вече не помня с коя версия на софтуера беше) превода беше все едно аз го правил и то директно от китайски.
Дано да са го ъпдейтнали в частта "езици".
Личното то ми мнение, е че цианоген може да се ползва за някой ден, ако ти е омръзнал официалния ром на някой самсунг примерно, но за основна и постоянна ос е далеч от истината.
Ако някой иска хубав китайски телефон с идеален превод, то това е Xiaomi Mi3/Mi4 ( поне тези съм ползвал)
Превода е на ниво "голям производител" - не само точно и коректно, ами шрифта на менюта се побира на мястото си с цялата си дължина, а не да го няма половината изречение, както е при oneplus .

Само като предложение:
който тепърва мисли да купува подобен тел - хем да е хубав, хем "напомпен" пък и евтин и се колебае да обърне внимание и на Meizu Mx4, който в момента е на супер добра цена от 527лв с 2г гаранция от официален бг. вносител.
Вчера го взех и без да се ангажирам с някакви детайлни хардуерни разлики, на пръв прочит меизуто в почти всяко едно отношение е по-добрия телефон.
Цитирай
#58

1+1 отдавна загърбиха Цианогена, всеки момент ще пуснат собствен ром Smile
Цитирай
#59

има официална дата за Lollipop oxygen Os на 27.3.2015. Cyanogen CM12 на 30.3.2015.
https://forums.oneplus.net/threads/andro...es.282330/
Цитирай
#60

https://oneplus.net/blog/2015/03/euro-pricing-changes/ - малко инфо. Цените се вдигат от 25 март. Така че, който е решил да купува, сега е момента. Стане ли 700 лева цената ще е твърде висока вече.

Choosing...
Цитирай
#61

Не вдигнат ли цената, ще бъдат на загуба то с тия валутни изменения, хардуерът е добър определено, но е тъпо да вдигаш цена на телефон който е на 1 година вече. Но като цяло пак е добре другите китайци със сходни характеристики са по 700лв, а и май не са по 64гб.
Цитирай
#62

Аксесоарите ще важи ли това?

OnePlus 6
OnePlus One
HTC Cha-Cha
Цитирай
#63

Няма. Само за телефона и то в Европа. Всичко друго си остава на същите цени.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#64

Както става ясно от тази тема днес няма да има ъпдейт до OxygenOS   Angry !
Цитирай
#65

(2015-03-27, 17:35:34)dap написа:  Както става ясно от тази тема днес няма да има ъпдейт до OxygenOS   Angry 
Както  и на  30-ти  няма да  има  ъпдейт  на  12S Smile

1+1  Never Settle  IUNI OS "Знанията слагат отпечатък на характера."
Удари един лайк ако ти харесва [/url][url=https://www.facebook.com/PhotostakenbyAtanasPetrov]Photos taken by Atanas Petrov
Цитирай
#66

Жалко за СМ 12-ката, мен тя ме влече, иначе 11-ката за мен си е екстра, както ми е интересно и лолипопа
Цитирай
#67

(2015-03-27, 20:50:27)braat написа:  Жалко за СМ 12-ката, мен тя ме влече, иначе 11-ката за мен си е екстра, както ми е интересно и лолипопа

12-ка има и  в  момента,  но  си  е  на CM и не  е  минала  през  ОПО. Много  народ  от  форума на  ОПО  казват,  че  от  мецец-два са  с  тази  12-ка и  се  държала  доста  добре,  но  без  рут  няма  как  да  стане.  Ако  до  2-3  седмици  ОПО не изкарат  или  Оксижена или  12S, ще  го  рутна   моя  и  ще  я  изпробвам  тази  12-ка.  Smile

1+1  Never Settle  IUNI OS "Знанията слагат отпечатък на характера."
Удари един лайк ако ти харесва [/url][url=https://www.facebook.com/PhotostakenbyAtanasPetrov]Photos taken by Atanas Petrov
Цитирай
#68

(2015-03-27, 22:07:59)splendor написа:  
(2015-03-27, 20:50:27)braat написа:  Жалко за СМ 12-ката, мен тя ме влече, иначе 11-ката за мен си е екстра, както ми е интересно и лолипопа

12-ка има и  в  момента,  но  си  е  на CM и не  е  минала  през  ОПО. Много  народ  от  форума на  ОПО  казват,  че  от  мецец-два са  с  тази  12-ка и  се  държала  доста  добре,  но  без  рут  няма  как  да  стане.  Ако  до  2-3  седмици  ОПО не изкарат  или  Оксижена или  12S, ще  го  рутна   моя  и  ще  я  изпробвам  тази  12-ка.  Smile

Не се доуточних за 12-ката, но точно това имах предвид Smile 

 Някой да се е докосвал даже и на друг телефон до лолипопа, че аз още не съм имал това щастие?
Ще съм благодарен и на някои отзиви от кожени калъфи тип тефтер.От кои сте доволни след известна експлоатация? Като фаворит ми е оригиналния на 1+1, но има доста негативни отговори за некачествена изработка и че драскал телефона по ръбовете? Та, заслужава ли се да се поръчва или да търся друго? Държа само на флип ковер-и дет се вика Smile Smile 
Цитирай
#69

(2015-03-28, 19:35:44)braat написа:   Някой да се е докосвал даже и на друг телефон до лолипопа, че аз още не съм имал това щастие?
Ще съм благодарен и на някои отзиви от кожени калъфи тип тефтер.От кои сте доволни след известна експлоатация? Като фаворит ми е оригиналния на 1+1, но има доста негативни отговори за некачествена изработка и че драскал телефона по ръбовете? Та, заслужава ли се да се поръчва или да търся друго? Държа само на флип ковер-и дет се вика Smile Smile 

Аз съм  го  виждал  на  S5,  но тъч уиз-а  лично  мен  не  ме  кефи.  Предпочитам  чист  андроид.  Калъф  тип  папка  никога не  съм  ползвал.  Темперирано стъкло  и  стандартен кейс  вършат чудесна работа  за  мен  Smile

1+1  Never Settle  IUNI OS "Знанията слагат отпечатък на характера."
Удари един лайк ако ти харесва [/url][url=https://www.facebook.com/PhotostakenbyAtanasPetrov]Photos taken by Atanas Petrov
Цитирай
#70

От вчера съм с CM12 Nightly, нямам кой знае какви впечатления за момента. Ето малко screenshots 

[Изображение: 8012935y.png]


[Изображение: 8012948j.png]

[Изображение: 8012940B.png]
Цитирай
#71

преди това трябваше ли wipe да има?

OnePlus 6
OnePlus One
HTC Cha-Cha
Цитирай
#72

Без wipe не минава.

Иначе аз ползвам CM12 nightly-тата от около месец и като цяло са доста стабилни, с изключение на няколко бъгчета, с Bluetooth-а и Ok Google.
Цитирай
#73

(2015-03-29, 11:31:13)bazu написа:  преди това трябваше ли wipe да има?

да направих wipe, ама не съм загубил нищо. След като flash-нах имах всичко. Просто при wipe, не съм слагал отметка на internal storage.
Цитирай
#74

После като луд да слагам програми отново, чакам си ота тогава.

OnePlus 6
OnePlus One
HTC Cha-Cha
Цитирай
#75

(2015-03-29, 13:53:46)bazu написа:  После като луд да слагам програми отново, чакам си ота тогава.
Не  е  болка за  умиране  Smile

1+1  Never Settle  IUNI OS "Знанията слагат отпечатък на характера."
Удари един лайк ако ти харесва [/url][url=https://www.facebook.com/PhotostakenbyAtanasPetrov]Photos taken by Atanas Petrov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)