Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OneplusOne Новини

Колегата има предвид, че телефона има проблем с дисплея когато телефона е топъл (държан е примерно в задния джоб). Този проблем се оказва за съжаление, че най вероятно е хардуерен и за сега няма оправия. Ето темата във форума на производителя. Набъбнала е вече до 264 страници и 5270 мнения което може да прочетеш сам.Погледни и това видео.
Цитирай
Аксесоари

(2015-06-10, 17:39:54)vladislavpasha написа:  
(2015-06-01, 16:20:09)splendor написа:  На фона  на  бъгавия  дисплей,  не мисля,  че  е  толкова  добра  новина Big Grin Big Grin Big Grin
 Колега,би ли обосновил твърденията,че дисплея е бъгав.Какво имаш предвид?

Напиши  в  гугъл touch screen issues  oneplus one  и  ще  разбереш за  какво  става  въпрос.  Колегата  по-горе  ти  е  дал  линк  към  втората тема(първата  я затвориха) Потребителя,  който  разкри,  че  е  хардуерен  проблема  беше  баннат от  форума на OP.
Имай  предвид,  че  цитирането  на  последния  пост  е  забранено. Преди  и аз  го  правих  този  номер,  но  след като  прочетох  за  това, сега  се  сдържам  да  го  правя  Smile

1+1  Never Settle  IUNI OS "Знанията слагат отпечатък на характера."
Удари един лайк ако ти харесва [/url][url=https://www.facebook.com/PhotostakenbyAtanasPetrov]Photos taken by Atanas Petrov
Цитирай

С намалената цена и доставките от Европа и аз се бях замислил за покупка на OPO,но след доста четене по форумите взех да се позамислям дали да не се прехвърля на по-големия брат OPPO(или по-точно на OPPO Find7).А и като че ли двата телефона доста си приличат,и се надявам втория да няма проблемите на 1+
Цитирай

Rosenirs,Splendor,Благодаря за инфото и на двама ви.Бяхте ми изключително полезни.Тъкмо мислех да го поръчвам.Дано TWO бъде на сносна цена и няма този огромен и пагубен за репутацията на OP проблем.Иначе телефона много грабва с възможностите си.

XIAOMI MI5S..
Цитирай

Има ме ОТА ъпгреид за нашите смартфони. На мен ми излиза че е 318 мегабаита но по сайтовете пише за 600

Huawei P10
Цитирай

Да,  и  е  хубаво  всички, които  мислят да  ъпдейтнат  да  следят  тази  тема.  Явно  ъпдеита все  още  има  кусури.

1+1  Never Settle  IUNI OS "Знанията слагат отпечатък на характера."
Удари един лайк ако ти харесва [/url][url=https://www.facebook.com/PhotostakenbyAtanasPetrov]Photos taken by Atanas Petrov
Цитирай

Да попитам ъпгрейда с вградена Cortaba ще ни огрее ли или е само за американците?

Huawei P10
Цитирай

Имаме ъпгрейд.

Huawei P10
Цитирай

Телефоните на OnePlus вече с безплатна доставка : http://www.mobilebulgaria.com/news/36734...0%BA%D0%B0

 
Цитирай

грешна тема  Big Grin

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай

Знаете ли дали ще има официален ъпдейт Android 6 Marshmallow за нашите устройства (oneplus one)_?
Цитирай

OnePlus Forum Тук се дискутира темата за ъпдейта.

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай

ъпдейт ще има пише в началото,мерси
Цитирай

Днес е започнал тест ъпдейт Oxygen OS Marshmallow Soak Testing за OP2, явно ще гледат да спазят обещанието за 1-ва четвърт Wink
Тема в androidpolice.com

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)