Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lollipop за нашите машинки GT-I9301I
#76

(2015-06-12, 14:07:16)georev написа:  Днес проверих от настройки на телефона за актуализация, оказа се, че намери, актуализирах го.
Актуализацията беше в размер на 101 мб. .. помислих си, че е до андроид "L" , после като проверих се оказа, че пак си е андроида версия 4.4.2..
Някой от вас актуализирал ли го е?..

И аз така колега, но за жалост не. Sad А как искам тоя ъпдейт ...
Цитирай
Аксесоари
#77

След ъпдейта промени ли ти се firmware?
Цитирай
#78

Не знам, те я неща не ги следя.
Цитирай
#79

Вчера ъпдейтнах теллефона с въпросната актуализация на 4.4.2. Не съм забелязал някакви новости в менюто, но определено телефона почна по бързо да работи. Мисля че и батерията е една идея по добре. При изключване на телефона логото на Самсунг е по различно. Някакси по фешън.С камерата нямам проблем....аз по принцип си нямах с нея. Правете смело ъпдейта.......за сега незабелязвам някакви прецакваций. Вече е повече от ясно че след този ъпдейт няма да има 5.0 lilipop. На мен лично не ми харесва и не ми дреме

Xiaomi MI Note 3, Meizu MX4 PRO, Samsung Galaxy S3 NEO i9301i, HTC Desire C 
Цитирай
#80

Новият ъпдейт от sammobile ли го теглите или автоматично от телефона, защото аз нищо не получавам.
Цитирай
#81

Sammobile.

Много се надявам да има ъпдейт до 5.2 (5.0 има много бъгове)
Цитирай
#82

Последната актуализация в sammobile и аз съм с нея телефона лагва в някой игри и в едно от менютата, а за съжаление това е единствената актуализация която работи за моя телефон с другите не ми работи камерата.....
Цитирай
#83

На мен ъпдейта ми дойде от телефона и го актуализирах. I9301IXCUAOF1

Xiaomi MI Note 3, Meizu MX4 PRO, Samsung Galaxy S3 NEO i9301i, HTC Desire C 
Цитирай
#84

Моят телефон е от виваком. Може би зареди това не го получавам.
Цитирай
#85

(2015-06-14, 17:48:34)Bucki написа:  На мен ъпдейта ми дойде от телефона и го актуализирах. I9301IXCUAOF1

И при мен същото пише -  I9301IXCUAOF1 

Редми ноте 7 - 6/64
Цитирай
#86

Инсталирах го от саммобиле и камерата не тръгва Angry
Цитирай
#87

Не ти тръгва камерата защото е xcuan твоята камера тръгва само с xxuan. А и точно този го няма в sammobile за български регион. 
Цитирай
#88

Здравейте момчета имам проблем след инсталирането на лолипоп не ми се отварч камера пише че няма връзка с нея какво ли не пробвах моля помагайте.
Цитирай
#89

Пробвай да изтриеш данните на камерата.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#90

Как имате лолипоп
Цитирай
#91

CM 12.1


LG OPTIMUS ONE P500  - Cyanogenmod 7 (2.3.7) DEATH => Samsung Galaxy SIII Neo 5.1.1 (Resurrection Remix LP v5.5.9) rooted TWRP => Xiaomi Redmi Note 4 Snapdragon - MIUI Global Stable 9.2.1.0 => Samsung Galaxy S20 FE - Android 12
Цитирай
#92

кой от Пловдив може да ми качи Lollipop на моя GT-9301I срещу заплащане разбира се,все пак не съм го правил до сегаL
Цитирай
#93

Аз също съм със с3 нео и ми се върнаха фабричните настройки... Батерията не бива, но това е друг въпрос. Относно ъпдейта- аз бях с 4.4.3. а сега след връщането на 'фаб' ми е 4.4.2 и не мога да дръпна клаша... Помагайте моля!
П.С. Някой от Бургас койтосе занимава с тези неща??
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)