Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт
#1

Предлагам, както в раздела на HTC One, и тук последните ъпдейти да се обсъждат в една тема, за да се избегне разпиляването на информация и офтопик при излизането на всеки нов firmware.
Цитирай
Аксесоари
#2

Вчера го обнових през компютъра с 23.0.1.А.5.77

This software includes:
Enhanced audio volume in notifications and ringtones
New Xperia camera app: Portrait retouch
Improved Exchange ActiveSync performance
Fine-tuned audio for speakerphone
Stability and performance improvements

Засега не виждам разлика.

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай
#3

Как точно го обнови?
И през телефона и през PC Companion ми казва,че няма нова версия.
Цитирай
#4

Защото вероятно ъпдейта, към който е обновил колегата с мтелски фърмуер, за сега все още не е наличен от твоя оператор.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#5

През телефона не ме информира за нов ъпдейт, но като го включих с Sony PC Companion веднага излезе. Също така получих и email от Сони за ново обновление на телефона (трябва регистрация).

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай
#6

Този ъпдейт ,дойде днес за мен ,към Виваком съм ! За сега разлика и аз не виждам Wink Кога ще идва Lolipop ?

Xperia™ Z3 Compact
Xperia™ sola
Цитирай
#7

Днес дойде и от Теленор.
Цитирай
#8

Някой с впечатления от .77? Мисля днес да флашвам.
Цитирай
#9

(2015-01-13, 09:50:28)mazy написа:  Някой с впечатления от .77? Мисля днес да флашвам.

Не виждам нещо сьществено. На няколко места четох, че февруари идва андроид 5.0. Ако и тогава няма нещата които очаквам и аз ще рутвам и флашвам.
Цитирай
#10

Забелязах, че при получен смс от статус бара има опция отбележи като прочетено. Преди го нямаше.
И определено има подобрение в WiFi. На място, където преди прекъсваше връзка с мрежата, сега стои свързан.
Аз флашнах някакъв украински, без 4G или LTE икона.
Цитирай
#11

(2015-01-09, 16:45:56)Nairda написа:  Днес дойде и от Теленор.

Как точно ъпдейтна телефона си?!?!
Аз също съм абонат на Теленор, но през PC Companion ми казва, че телефона ми е с последния софтуер.
А всъщност версията на софтуера ми е 23.0.А.2.93
Телфона ми е Xperia Z3 Compact D5803

Sony Xperia Z3 Compact with STOCK ROM
Цитирай
#12

И моят е от Теленор и също нямам ?



Цитирай
#13

Пак да уточним, не е важно чий абонат си, а от къде е купен телефона.
Цитирай
#14

Моят апарат е купен от Теленор, но го няма ъпдейта още ?

п.с. към админите: в шапката на раздела теглото на тела е посочено 152гр. Моят апарат със стъклен протектор и заден кейс е 146гр.



Цитирай
#15

(2015-01-21, 16:44:10)tishotch написа:  Моят апарат е купен от Теленор, но го няма ъпдейта  още ?

п.с. към админите: в шапката на раздела теглото на тела е посочено 152гр. Моят апарат със стъклен протектор и заден кейс е 146гр.

От темата за преброяването виж дали точка 4 сьвпада с моята ако не - не знам.
Цитирай
#16

"От темата за преброяването виж дали точка 4 сьвпада с моята ако не - не знам."


Ами от тази тема виждам че твоя е от Омнител = Виваком ... или греша ?



Цитирай
#17

Ъпдейтите идват по CID. Моят е от Сони центъра, но беше със CID на Теленор и нямаше ъпдейт. В списъка със номерата също нямаше наличен за моя.
Цитирай
#18

(2015-01-21, 18:31:07)tishotch написа:  "От темата за преброяването виж дали точка 4 сьвпада с моята ако не - не знам."


Ами от тази тема виждам че твоя е от Омнител = Виваком ... или греша ?

От магазина ми отговориха, че нямат нищо общо с Виваком, че вносител за Бьлгария е БТК и всички магазини взимали от тях. ,, Sony PC com." ми е монтиран от Интернет, а доставчика ми е Blizzo. Абонат сьм на Теленор. И за сгьстяване на кашата ьпдейта  дойде един ден след този на Виваком. Ако сьм ви подвел сьжелявам много и ви се извинявам.
Цитирай
#19

Тези които ползват Виваком са за европейски регион и не пречи и други доставчици да ползват същата къстъмизация. Тя не е само и изрично за Виваком, както е къстъмизацията на Мтел и Теленор примерно.
Цитирай
#20

(2015-01-22, 08:16:34)GH0STFACE написа:  Тези които ползват Виваком са за европейски регион и не пречи и други доставчици да ползват същата къстъмизация. Тя не е само и изрично за Виваком, както е къстъмизацията на Мтел и Теленор примерно.

Действайки по темата за роот видях , че сьм с вивакомски кьстьм.
Цитирай
#21

Не си с Вивакомска къстъмизация, а с Central Europe, която и Виваком също ползват Wink
Цитирай
#22

Някакви новини за Loliloop?
Казаха февруари...

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай
#23

И все още сме Февруари Androidbg
Цитирай
#24

(2015-02-11, 17:19:40)GH0STFACE написа:  И все още сме Февруари Androidbg

Захапахме го ,,март,,..,вижда ли се нещо така очаквано на хоризонта ?
Цитирай
#25

Един туит в който се казва, че забавянето идва заради ъпдейт без никакви бъгове. А иначе Сони почти никога не спазват срокове и обявени първоначално функции в предстоящи продукти(PS4). Като изключим това ми мнение, телефонът ме изненада и радва.

Sony Xperia Z3 Compact.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)