Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт
#76
Sad 

(2015-03-30, 19:53:29)Mega75 написа:  
(2015-03-30, 19:51:30)Drakula975 написа:  МТел също го пуснаха.

Хмм, при мен го няма (МТел), явно го пускат по реда на производство. С жена ми имаме еднакви таблети, но са купувани през 7 месеца, първо идват ъпдейтите на моя?

Е при мен го няма (Теленор), но пък телефона е купуван в Германия  Big Grin

<--
Цитирай
Аксесоари
#77

Не разбрахте ли вече, че няма значение на кой оператор сте...
Цитирай
#78

(2015-03-30, 20:20:25)pavlinstoyanov написа:  Не разбрахте ли вече, че няма значение на кой оператор сте...

Идеята по-скоро беше за партидата, защото за всеки оператор има различна партида като производство.
Цитирай
#79

Искам да попитам има ли някакво значение, че телефонът ми е произведен в Китай.Това значи ли, че ъпдейта ще дойде по-късно? Закупих го от М-Тел преди около 3 месеца.
Цитирай
#80

На всички колеги, апаратите са произведени в Китай.
Очаквай ъпдейта, след като оператора благоволи да го пусне. Smile

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#81

Преди 30мин. пристигна Близалката и към Виваком но само през PC

Тертиплия
Цитирай
#82

при мтел няма никой, нито през PC, нито от телефона...

.:..SONY Xperia Z5 .:..SONY Xperia Z3 Tablet Compact
Цитирай
#83

(2015-03-31, 09:13:28)thepitbull написа:  Преди 30мин. пристигна Близалката и към Виваком но само през PC

а го обнових през телефона
Цитирай
#84

Някой на Теленор?

Селянин е духовно състояние.
Цитирай
#85

Аз, но още няма никой Big Grin


Цитирай
#86

И на Мтел няма още.

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай
#87

(2015-04-02, 06:47:24)Georgepetrov137 написа:  И на Мтел няма още.

Дойде, по въздух и по РС /източно европейскиа - вивакомски/. Няма разлика от този който бях флашнал преди седмица. Същите недостатъци - които съм споделил в другата тема.
Цитирай
#88

Снощи ми дойде Лили-то. На Виваком съм.
Не виждам особенна разлика с Кит-ката.
Може да си внушавам, но от изключено състояние, зарежда като че с една идея по-бавно....

 Sony Xperia XZ Premium 9 Pie
Xperia™ Z3 Compact, Lollipop 5.1.1
Цитирай
#89

Всички тук говорят как операторът щял да им пусне ъпдейта, но по назад в темата прочетох , че няма значение дали си на Мтел, Теленор или Виваком.Последно кой пуска ъпдейта българските оператори или ...
Цитирай
#90

Няма значение с чия карта ползваш апарата. Има значение от къде е купен. За Теленор и Вива са брандирани само по регион. Мтел не знам дали все още ползват собствено брандиране.
Когато е брандиран, зависи от оператора.
Цитирай
#91

Мтел не е брандиран към оператор. Сони пуска обновленията по региони.

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай
#92

Преди години Мтел брандираха телефоните си и влагаха собствени приложения в ъпдейтите. Затова казах, че сега не знам как стоят нещата.
Цитирай
#93

А някой ползвал ли е фърмуер от Customized DE примерно ?

<--
Цитирай
#94

Аз не знам как все взимам телефон от Сони, който е последен на опашката за ъпдейт, но най-верочтно има нещо общо с това, че винаги са от гетбг...
Цитирай
#95

Няма значение това, моят е от Мтел и също няма нищо. Не, че ако дойде ще го кача, за сега де.
Цитирай
#96

(2015-04-04, 11:16:35)Markiz_DeSaD написа:  А някой ползвал ли е фърмуер от Customized DE примерно ?

Аз флашнах немския - точно като нашия , плус четири техни приложения които не ми се понравиха и си върнах нашия.
Цитирай
#97

(2015-04-04, 18:22:02)Mega75 написа:  Няма значение това, моят е от Мтел и също няма нищо. Не, че ако дойде ще го кача, за сега де.

А пробва ли да го свържеш към компютър? На мен ми излезе съобщение от програмата на сони че има ъпдейт само през компютъра.

Но си прав да се чудиш, аз сега малко се чудя дали не се прецаках. 
Цитирай
#98

Моят телефон е закупен от сайта Skyfon.bg, сим-картата ми е на Мтел, а региона е Сингапур. Нямам ъпдейт! Вече се изнервям! Дори в страницата на съпорта на Сони излиза, че версията е 5.0.2.
Цитирай
#99

Скоро ще видим 5.1 B-)
Цитирай

(2015-04-05, 08:31:44)mazy написа:  Скоро ще видим 5.1 B-)

Може ли линк да видим новината? Тъкмо наточих 5.0 след wipe и сега пак ъпдейт, дано оправят поне рекавърито на близалката че по-лесно да флашваме . 



Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)