Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

★ FAQ ★ LG Optimus 2x [Въпроси § Отговори] (давайте предложения?)
#26

Един малко глупав въпрос от моя страна - с какво се сменя бейзбанда???
Цитирай
Аксесоари
#27

Смарт Флаш

Mi Mix 2/Mi Pad
Цитирай
#28

HazardMan написа:Един малко глупав въпрос от моя страна - с какво се сменя бейзбанда???

С SmartFlash слагаш само файла които е с разширение ( fls ) в най горния ред на програмата за флаш както е показано на картинката без ( bin ) файла

http://imageshack.us/photo/my-images/651...flash.jpg/

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#29

Благодаря много, оправих се. Флашнах топо-то - разликата със стоковия е огромна, като бързина
Цитирай
#30

HazardMan написа:Благодаря много, оправих се. Флашнах топо-то - разликата със стоковия е огромна, като бързина

Пробвал съм го бърз е и какво от това за какво ти е тази бързина какво толкова ще правиш?

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#31

Играя си...
Цитирай
#32

kali_74 написа:
HazardMan написа:Благодаря много, оправих се. Флашнах топо-то - разликата със стоковия е огромна, като бързина

Пробвал съм го бърз е и какво от това за какво ти е тази бързина какво толкова ще правиш?

OMG.. За какво ти е тази бързина вика. Лол. Човек ти чуваш ли се. По-добре ли ти е да ти лаги на сток ланчъра както е при стоков лг. По-добре ли е да ти лаги на игри както се получава при стоков. Сега ще кажеш, че не теб не ти лаги. 100 процента съм сигурен че ти лаги, но не искаш да си признаеш... Lol Lol

SAMSUNG GALAXY S III white Android
Цитирай
#33

le_immortalle написа:
kali_74 написа:
HazardMan написа:Благодаря много, оправих се. Флашнах топо-то - разликата със стоковия е огромна, като бързина

Пробвал съм го бърз е и какво от това за какво ти е тази бързина какво толкова ще правиш?

OMG.. За какво ти е тази бързина вика. Лол. Човек ти чуваш ли се. По-добре ли ти е да ти лаги на сток ланчъра както е при стоков лг. По-добре ли е да ти лаги на игри както се получава при стоков. Сега ще кажеш, че не теб не ти лаги. 100 процента съм сигурен че ти лаги, но не искаш да си признаеш... Lol Lol

Бавен е има лаг не играя игри

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#34

kali_74 написа:
le_immortalle написа:
kali_74 написа:Пробвал съм го бърз е и какво от това за какво ти е тази бързина какво толкова ще правиш?

OMG.. За какво ти е тази бързина вика. Лол. Човек ти чуваш ли се. По-добре ли ти е да ти лаги на сток ланчъра както е при стоков лг. По-добре ли е да ти лаги на игри както се получава при стоков. Сега ще кажеш, че не теб не ти лаги. 100 процента съм сигурен че ти лаги, но не искаш да си признаеш... Lol Lol

Бавен е има лаг не играя игри

Ето казваш, че ти лаги, а защо стоиш още на стоков. Не съм си и помислял, че някой ще приема бързината на рома на топогиги като минус.

SAMSUNG GALAXY S III white Android
Цитирай
#35

le_immortalle написа:
kali_74 написа:
le_immortalle написа:OMG.. За какво ти е тази бързина вика. Лол. Човек ти чуваш ли се. По-добре ли ти е да ти лаги на сток ланчъра както е при стоков лг. По-добре ли е да ти лаги на игри както се получава при стоков. Сега ще кажеш, че не теб не ти лаги. 100 процента съм сигурен че ти лаги, но не искаш да си признаеш... Lol Lol

Бавен е има лаг не играя игри

Ето казваш, че ти лаги, а защо стоиш още на стоков. Не съм си и помислял, че някой ще приема бързината на рома на топогиги като минус.

Има бъгове weather widget забива Wi-Fi не ми намира рутера и още куп неща за какво да го качвам иначе има и предимства skype има видео поддръжка по бързо работи и още неща.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#36

kali_74 написа:Има бъгове weather widget забива Wi-Fi не ми намира рутера и още куп неща за какво да го качвам иначе има и предимства skype има видео поддръжка по бързо работи и още неща.

И как ти забива "weather widget"? "Wi-Fi"-то като не ти намира рутера защо просто не си смениш канала на телефона? Имах подобен проблем с моя рутер флашнах си новите сп-та 1,2,3 сложих 13-ти канал и си го намери веднага. И кои са другия куп неща?

Motorola MILESTONE > Samsung Galaxy S > LG Optimus 2X > Samsung Galaxy Nexus...
http://www.sofiawars.com/register/110475/
Цитирай
#37

petyo.tsanov написа:
kali_74 написа:Има бъгове weather widget забива Wi-Fi не ми намира рутера и още куп неща за какво да го качвам иначе има и предимства skype има видео поддръжка по бързо работи и още неща.

И как ти забива "weather widget"? "Wi-Fi"-то като не ти намира рутера защо просто не си смениш канала на телефона? Имах подобен проблем с моя рутер флашнах си новите сп-та 1,2,3 сложих 13-ти канал и си го намери веднага. И кои са другия куп неща?

Ами за времето ползвам мобилен Интернет забиването се получава като плъзна пръст през иконата да ми смени населеното място а що се отнася до рутера съм сменял всички канали и пак не става не хваща и тези който са около мен.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#38

А бейсбанда кой ти е?

Samsung Galaxy S III black
Цитирай
#39

nikolav написа:А бейсбанда кой ти е?

Ами както ми бяха написани инструкциите от petyo.tsanov съм ги спазил за което много му благодаря че се отзова на моето запитване но уви явно аз съм аматьор и не мога да се оправя. Confusedtupid:. беисбанда е този който ми беше посочен LGP990AT-00-V20c-EUR-XX-AUG-02-2011+0_CP.fls
1. Флашвам банд със смартфлаш.
2. Роот-вам слагам rom manager-a, флашваш cwm recovery 5.0.2.0
3. Свалям ром-а и го флашвам през рикавърито.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#40

След като сложи ром-а, флашна ли новите SP1, 2, 3?

Motorola MILESTONE > Samsung Galaxy S > LG Optimus 2X > Samsung Galaxy Nexus...
http://www.sofiawars.com/register/110475/
Цитирай
#41

petyo.tsanov написа:След като сложи ром-а, флашна ли новите SP1, 2, 3?

Не съм ги правил тези неща не знам от къде да ги сваля и в какъв ред да ги инсталирам.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#42

kali_74 написа:
petyo.tsanov написа:След като сложи ром-а, флашна ли новите SP1, 2, 3?

Не съм ги правил тези неща не знам от къде да ги сваля и в какъв ред да ги инсталирам.

реда е ясен sp1 после sp2 и накрая sp3 /това всичкото за версия 2.0 /

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1254359

Mi Mix 2/Mi Pad
Цитирай
#43

Radiation_Joe написа:
kali_74 написа:
petyo.tsanov написа:След като сложи ром-а, флашна ли новите SP1, 2, 3?

Не съм ги правил тези неща не знам от къде да ги сваля и в какъв ред да ги инсталирам.

реда е ясен sp1 после sp2 и накрая sp3 /това всичкото за версия 2.0 /

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1254359

LGP990AT-00-V20c-EUR-XX-AUG-02-2011+0_CP.fls
1. Флашвам банд със смартфлаш.
2. Роот-вам слагам rom manager-a, флашваш cwm recovery 5.0.2.0
3. Свалям ром-а LG_O2X_GB_STOCK_MOD_v20_EXT4_WIPE_Topogigi и го флашвам през рикавърито.
4. След това тези SP1, 2, 3 в тази последователност ли трябва да ги направя

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#44

В тази последователност да, ако рутнеш и инсталираш рикавърито преди да флашнеш бейзбанд не е проблем, но бейзбанд трябва да е сложен преди да инсталираш рома на topogigi.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#45

Friz написа:В тази последователност да, ако рутнеш и инсталираш рикавърито преди да флашнеш бейзбанд не е проблем, но бейзбанд трябва да е сложен преди да инсталираш рома на topogigi.

Ясно разбрах ще пробвам :thumbup:

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#46

както казах и преди ако сте с бейсбанд :
1035.21_20110725 няма нужда от флашване !!!!

Mi Mix 2/Mi Pad
Цитирай
#47

Radiation_Joe написа:както казах и преди ако сте с бейсбанд :
1035.21_20110725 няма нужда от флашване !!!!

Аз съм с този но той нали е стоковия v10f 1035.21_20110725 да го сменям ли?

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#48

kali_74 написа:
Radiation_Joe написа:както казах и преди ако сте с бейсбанд :
1035.21_20110725 няма нужда от флашване !!!!

Аз съм с този но той нали е стоковия v10f 1035.21_20110725 да го сменям ли?


бейсбанда си е бейсбанд

моя е също е от 10f ама съм го ползвал на MoDaCo на стоковия и на СМ

бейсбанда ти е управлението на всички комуникации - ромовете не го барат просто го ползват и ако си с по стар бейсбанд ром-ът / как звучи само Lol / ти може да не може да го управлява и съответно .......

Mi Mix 2/Mi Pad
Цитирай
#49

Здравейте, мога ли да прехвърля, вече прехвърлени приложения от Internal SD на External SD?
Цитирай
#50

Radiation_Joe написа:CPU Master pro (необходим е root)- има я в Blackmart (неофициален магазин с кракнати платени и фрии приложения)
ftp://77.77.164.163/Blackmart%20_0.49.92_r51.apk - Blackmart
ftp://androidbg.dyndns.org/Blackmart%20_0.49.92_r51.apk

ftp://77.77.164.163/CpuMaster.apk - CPU Master
ftp://androidbg.dyndns.org/CpuMaster.apk

Много полезна когато батерията пада а няма къде наоколо да заредите

има различни профили в който може да зададете минимална и максимална скорост на процесора

в профила screen off задайте минимална скорост 300МХз ( премахва лага при отключване )

има и профил low battery кадето можете да зададете на колко % батерия да се активира и на какви честоти. удължава живота на батерията когато е на свършване естествено не трябва да човъркате телефона много много

за сега толкова от мен по късно още


Хора търся нещо подобно ,но за телефон който не е руутнат ! Sad може ли да се намери ?

Galaxy NOTE II Titanium grey
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)