Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

★ FAQ ★ LG Optimus 2x [Въпроси § Отговори] (давайте предложения?)
#76

vargala81 написа:Стрaннa грешкa. Aз си го обеснявaм тaкa:
При екстрaктвaнето нa kdz. фaйлa се рaзделя нa няколко чaсти(мaй 8) не съм сигорен и после се събирa нa 2.
Ap.bin и Cp.fls или обрaтно. Явно нещо се е объркaло при екстрaктвaнето и 1 от 8-те чaсти липсвa(може и дa грешa) Потърси друг фaйл или зa пробa флaшни от темaтa зa ICS 4.0.4
Стрaнното е че вчерa използвaх фaйл от един сaйт.И днес пробвaх с фaйл от друг сaйт.Утре пaк ще пробвaм и ще пишa кaкво е стaнaло.Мерси

Sony Ericsson Xperia X8 ---->LG Optimus 2X P990(android 2.3.4)---->samsung galaxy s2 I9100 (4.1.2)----> samsung galaxy S3--->Lg G3mini Android 6.0.---->>Nokia3 Android 7.1.1.....
Цитирай
Аксесоари
#77

Здравейте. Упдейтнах си ЛГ-то 2х до андроид 4.0.4 но имам проблем с роот-а преди си беше на 2.3.4 и го роотнах обаче като го упдейтнах всички описани до сега програми не вършат работа. Някой ако има решение моля да пише.
Цитирай
#78

Видяли 1-ви пост в тaзи темa? https://www.androidbg.com/forum/topic516...ot-lg.html


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#79

Привет, на 2х може ли да се сменя само фърмуера на радиото, модема демек?
С къстъм кернел, къстъм ром, най - добрият резултат е за една нощ 16 % батерия надолу. Това е ненормално.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#80

jorrddan написа:Привет, на 2х може ли да се сменя само фърмуера на радиото, модема демек?
С къстъм кернел, къстъм ром, най - добрият резултат е за една нощ 16 % батерия надолу. Това е ненормално.
Това трябва да е Baseband-а до колкото знам и се сменя със Smart flash tool като флашнеш само CP.fls файла.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#81

jorrddan написа:Привет, на 2х може ли да се сменя само фърмуера на радиото, модема демек?
С къстъм кернел, къстъм ром, най - добрият резултат е за една нощ 16 % батерия надолу. Това е ненормално.
С кой ром и кернел си? При мен с Paranoid и къстом за една нощ с всичко изключено ми сваля 1-2 % Smile

Huawei P20 Pro - Blue
Цитирай
#82

Два бързи въпроса :
Има ли различни беизбанди (модеми) и откъде да ги дръпна, а също от 2.3 стават ли на ICS?
На параноида стават ли темите за CM10?
ICE FREEZ rom или нещо подобно. С щурмувашкия кернел без овърклок.
Освен да му флашна ситския лорд да пробвам, но ми се струва, че проблемът е в модема.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#83

@jorrddan, я виж товa
For those with the massive battery
drain, please go and check these two
posts out: FAST DORMANCY as a problem
и
Google Chrom as a Wake-Locker
зa P970 е но и при теб може товa дa е проблемa.
Новия бейзбaнт зa Р970 е един и същ зa цялa Европa, предполaгaм, че и зa Р990 е един.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#84

има различни бейсбанди - http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1658047
по-принцип стават ама не е много желателно
мисля че стават темите ама не съм пробвал / на базата на СМ10 е така, че би трябвало да стават/

сложи Paranoida на новия лейаут заедно с kow@lski kernel и ще се родиш

това за кофти модем го имах и аз като минах на новия лейаут със стар бейс - в момента съм с бейс-а на V30A и нямам никакви грижи с телефона

Mi Mix 2/Mi Pad
Цитирай
#85

Дa, aз имaх в предвид новия който дойде с v30a.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#86

Здравейте колеги,
Реших да върна моето LG Optimus 2x P990 до заводските настройки, като архивирах преди това контактите си в LG PS Suit4. След това ъпгрейднах до новата версия андроид 4.0.4, кернел: 2.6.39.4, версия Р 99030а. Телефонът стана като нов, но отказа да се свърже повече с LG PC Suit4.
Моля помогнете да възстановя контактите си от ПС-то, иначе ме чака въвеждане на 500 -600 имена и телефони! И ако е възможно моля да обяснявате като за лаик (зъболекар) :capitulation:
С риск да стана нахален, бихте ли ми препоръчали сервиз за LG P990 в Ст. Загора, защото другото си умря както бях във фейса.
Предварително благодаря!
Цитирай
#87

Здравейте колеги,
Незнам дали тук е уместно да пиша, но имам голям проблем.
телефона е с 4.0 , когато инсталирам по- нови игри , които искат и крак и са два файла нямам папката търсих навсякъде с файл манаджера сд кард обб просто няма телефона ли ми е прецакан или аз съм глупав незнам Christmas
Цитирай
#88

Моля да се обновят линковете за оригиналения rom на LG-то. Smile
Цитирай
#89

Знам, че не е мястото тука, но на някой колега да му се намира излишен протектор?

Huawei P20 Pro - Blue
Цитирай
#90

Има ли приложение за руут? Имам впредвид всичко да става чрез телефона без да се ползва компютър? Има ли начин да направя връзка чрез блуутут и да руутвам и флашвам чрез компютъра?
п.с. Пробвах няколко програмки за руут(Z4root, Gingerbreak), но никоя не проработи за 2.3.4 gingerbread. Попадали ли сте на някоя която става?

SAMSUNG GALAXY I5500 LG OPTIMUS 2x Alcatel Onetouch Idol 2 mini Lenovo a6000 Huawei Ascend G7
Цитирай
#91

Единственият 100%-ов работещ начин е този.
С програми (*.apk), исталирани на телефона, не става.
Цитирай
#92

Здравейте, имам проблем със слушалките на моя О2Х, като пусна музика през слушалките се чува като робот, а през говорителя няма проблем. Проблемът не е със слушалките защото го прави и с оригиналните и с други ментета. Ако някой се е сблъсквал с такъв проблем и го е оправил нека сподели как Smile

LG G2 D802 16gb
Цитирай
#93

A случaйно дa си пуснaл някои от ефектите при музикaлния плеър? Влез в нaстройките нa плеърa при включени слушaлки и виж кaкво е полужението.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#94

За съжаление не е от това, защото всички ефекти са изключени Sad

LG G2 D802 16gb
Цитирай
#95

Как да се направя бекъп само на контактите? Ще форматирам целия телефон и искам да си запазя само контактите. Другите неща съм ги бекъпнал вече?

Samsung Galaxy Note 5 Gold Platinum 32GB
Цитирай
#96

1. Синхронизираш с гугъл акаунта, ако не са на СИМ картата.
2. Влизаш в телефонния указател, натискаш меню бутона и избираш Export to SD card, или както там е преведено.
Това действие ще създаде .vcf файл на картата памет (или вътрешната памет) и ще си ги имаш вовеки.
Друг вариант е това https://play.google.com/store/apps/detai...mscontacts

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)