Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с тъчскрийн
#1

Здравейте приятели, от два дни съм собственик на ЛГ 2 мини, но на третия ден тъча на телефона спря да рейгира, ако приеме някаква команда това става с много натискане а в повечето случай нищо не реагира и телефона си се заключва, ако някой звънне на тел тъча веднага започва да работи за около 3-4 минути и пак спира. телефона е в гаранция, но нали са празници няма как да го занеса, пък ми е мерак за новата придобивка, та затова ще съм благодарен някой ако сподели идея за проблема Smile Предварително Благодаря и Весела нова година
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай връщане на фабрични данни от настройки ->> общи ->> архивиране и нулиране -> възстанови до фабрични данни. Това ще изтрие цялата информация на телефона + файловете на вътрешната памет, затова си прехвърли каквото можеш на компютър, а контактите или ги синхронизирай с google акаунта ти, илу ги export-ни на SD карта/Вътрешна памет и .vcf файла отново го качи на компютър. Ако не се оправи от фабричните данни, след празниците на 5ти го пращай на сервиз, няма какво друго да се направи.
Ако е невъзможно да върнеш фабрични данни от менюто, тогава го направи с бутоните на гърба „LG G2 mini hard reset“: http://youtu.be/GE0QgLjnw7s
1.Turn off your smartphone. NOTE: make sure that the handset is not connected to any USB connectors
2.With the smartphone turned off, press and hold the "Power" and "Volume down" buttons at the same time
3.Keep pressing the buttons until "LG" logo appears, release the "Power" button, and immediately after, re-press and hold it
4.Once the "Factory Hard Reset" screen pops-up, release the hardware keys
5.Press the "Power" key to reset the smartphone. NOTE: to cancel, press "Volume Up" or "Volume Down"
6.Press the "Power" key again to confirm the reset, and wait for your device to complete the process and reboot


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#3

БЛАГОДАРЯ ! ВЕСЕЛА НОВА ГОДИНА
Цитирай
#4

Здравейте хора!! Днес се сдобих със LG G2 Mini Dual D618. Проблема е че тъча си работи от време на време не мога да разбера защо така телефона е с ъпгрейднат андройд до 5.0.2 Някой ако може нека помага !!
Цитирай
#5

Хайде колеги,не мога да се справя с проблема ???
Цитирай
#6

@Flown За пореден път се убеждавам, че хората си мислят, че тук в този форум всички имат магически кълба и гледат на карти с 100% успеваемост... Тива, че тъча ти работи отвреме на време(без да си уточнил абсолютно нищо конкретно) може да се дължи на дефектен тъч(вероятно). Фабрични настройки връщал ли си? Ако да, но не се е оправило значи отиваш на сервиз, ако не, направи и виж как е положението след това.

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#7

Извинявай колега просто съм много очуден от станалото.. Телефона е закупен от Skyfon Варна и ме опасява че може и да не ми признаят гаранцията.. Връщах фабричните настройки но пак неще.. Телефона си включва без проблем но самият тъч не функционира а нито е падал,нито е мокрен..Незнам вече ще разговарям със сервиза да видим какво ще кажат..
Цитирай
#8

Последно изобщо не работи или работи от време на време!? Пробвай да влезеш в скритото меню- набираш в дайлъра 3845#*618# . После в менюто намери Settings и след това натискаш update touch firmware. Ако тъча изобщо не работи, вероятно е хардуерен проблема.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#9

Проблема е следния,когато тъча не работи махам батерията и я слагам наново и включва и тъча работи.. Но вчера сутринта го изключих от зарядното и тъча тотално отказа..Връщах му фабричните настройки но пак не иска да работи.. Незнам вече какво да правя а телефона го взех преди седмица и половина...
Цитирай
#10

Щом е отказал тотално, няма как да направиш описаните от мен стъпки. Ползвай гаранция.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#11
Sad 

Аааа евентуално колко ще ми струва само тъч скрийн без дисплея ?
Цитирай
#12

Доколкото ми е известно тъча и дисплея вървят заедно. 100+ лв. върви комплекта. Нали има гаранция!? Би трябвало да го обслужат гаранционно без проблем.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#13

Надявам се че ще го оправят,ако ли не ще търся друг вариант...
Цитирай
#14

Ако нещо започнат да овъртат им кажи, че ще пуснеш една жалба в КЗП и ще омекнат. Big Grin

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#15

Колеги проблема е решен макар и да съм навътре със 100лв,оказа се touch controller-a телефончето работи перфектно!!
Цитирай
#16

Здравейте на всички аз имах проблем с моят тъчскрийн на самсунг а50 можеш да провериш Тъчскрийна на телефона не рабори! Решение изпълних нещата и се оказа така че се нещо беше бъгнало така, че дано да съм бил полезен
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)