Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

WhatsApp Messenger
#1

Здравейте,

WhatsApp Messenger е програма,която Ви позволява :

- да разменяте съобщения с вашите приятели които имат iPhone, BlackBerry или Nokia телефон.
- да изпращате и получавате видео файлове, картинки, звукови файлове.

За да може да изпращате съобщения, всеки от вас трябва да е инсталирал приложението на телефона си.
Услугата е безплатна за използване през първата година, а след това се плащат такси.
WhatsApp подържа 3G или Wifi /ако е наличнo/
[Изображение: 52XZGFmQx3_qEcI1Ujkic7DhA_CoOd_LR1LYdt5a...q7XtC4=s48]WhatsApp Messenger
by WhatsApp Inc.
50,000 downloads, 1013 ratings (4.4 avg)
[Изображение: rating9.png]
Latest version: 2.1.8112 (за Android 2.1 или по висока)

[Изображение: whatsapp-messenger-android-app.jpg][Изображение: whatsapp-messenger-android-app2.jpg][Изображение: search%3Fq%3Dpname:com.whatsapp]
Цитирай
Аксесоари
#2

това е нещо като чата при Блек Бери ли е ? А с htc телефони неможе ли да се ползва?

htc Legend
Цитирай
#3

видях, че става за андроид?

htc Legend
Цитирай
#4

Да, става за Android Smile аз съм написал в темата че е за 2.1 и нагоре, самата програма я има налична и за iPhone, BlackBerry, Nokia и ако хората са си сложили програмата може да им изпращаш файлове и т.н.
Цитирай
#5

да разбирам ли, че това не се вписва в стандартният Блек Бери чат? Инсталирах си я, но явно има някакви особенности по настройките, т.к не ми се е появила изложената от теб картинка?

htc Legend
Цитирай
#6

От това което виждам тук програмата за blackberry се инсталира допълнително, така че е отделна от стандартният чат.
За да ползваш програмата трябва някои от контакт листата ти да я има инсталирана, тогава като натиснеш на "+" горе в ляво ще ти излезнат хората които имат програмата и ще може да разменяте съобщения и файлове...
Цитирай
#7

Благодаря Ти

htc Legend
Цитирай
#8

А има ли някаква кракната версия която удължава trial периода, или даже въобще да го маха?

Xiaomi Mi9T  6/64
Цитирай
#9

tonit0 написа:А има ли някаква кракната версия която удължава trial периода, или даже въобще да го маха?
И аз от това се интересувам.
Цитирай
#10

Момчета и момичета... Все пак говорим за лев и половина годишно... Цигарите и кафето на ден са ви повече. Уважавайте все пак труда на разработчиците.

OnePlus 3T 64GB with LineageOS BOSE QuietComfort® 20 Acoustic Noise Cancelling® headphones
Give a man a fish and you feed him for a day. Teach a man to fish and you feed him for a lifetime.
Цитирай
#11

Аз като гледам след всяка реинсталация броячът се нулира... :unknw:

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#12

alexbg67 написа:Аз като гледам след всяка реинсталация броячът се нулира... :unknw:

Не е точно така, като влезеш в настройки->account info->payment info service expiration си показва при мен поне точна дата. А съм преинсталирал 4 или 5 пъти и рома и приложението, без връщане на бекъпи.
Като изтече, ще го закупя, със сигурност, за мен е най-добрия и лек комуникатор за Андроид. :cheers:

SGSII  > Huawei P8 GRA-L09C432B321 Android 6.0
Asus Nexus 7 2013 stock
Цитирай
#13

Да видим дали ще ми изтече наистина след 2 седмици. На някои познати им се е удължило с 1 година още. А иначе си ползвам Вайбър, според мен мн по-силно аппче, че и разговори поддържа.

Xiaomi Mi9T  6/64
Цитирай
#14

Възможно ли е да се спре звука при изпращане/получаване на съобщение ? Smile

Xiaomi Mi 8
Цитирай
#15

FreShh написа:Възможно ли е да се спре звука при изпращане/получаване на съобщение ? Smile
Да, възможно е. Влез в настройките. Последната ти опция е за Осведомяване.

Galaxy Note 4, Galaxy S5
Galaxy Note 8, Micro SD Samsung 32 Gb, class 10
Цитирай
#16

много е добра, праща на секундата съобщенията, работи много бързо :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Prestigio Multiphone 4300 (black)
Цитирай
#17

WhatsApp вече има криптиране от Край-до-Край за всички обаждания и съобщения

[Изображение: WhatsApp-500x313.jpg]


WhatsApp приключиха изцяло работата си по цялостното криптиране на всичките си услуги, като вече предоставят на потребителите да чатят и говорят в пълна сигурност. С последния си ъпдейт всички изпратени съобщения, направени обаждания и изпратени снимки ще бъдат изцяло криптирани. Това включва и криптиране на груповите чатове...


Към цялата статия -->
-
Цитирай
#18

WhatsApp вече поддържа  видео разговори.
WhatsApp започна разпространението на версия, която поддържа видео разговори.
Ако ъпдейта не е достигнал до вас, мижете да свалите новата версия от тук
Всички версии на WhatsApp тук

За да се осъществи видео разговор, трябва и двете страни да са с версията, която го поддържа.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#19

Някой знеа ли какво е това съобщение ?
До сега не съм получавал такова съобщение !


П.С. Проблема е решен на www.google.com има отговор по дадената тема Cool


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#20

Добър ъпдейт. Smile
http://www.mobilebulgaria.com/news/40651...7-whatsapp

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#21

Ако става въпрос за изпращане на различни видове файлове Telegram го прави много преди WhatsApp.

Изпратено от моя MI MAX през Tapatalk

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#22

Скоро някои потребители могат да останат без достъп до WhatsApp: https://faq.whatsapp.com/en/s40/26000006/

 
Цитирай
#23

500 млн. телефонни номера от WhatsApp са на черния пазар – всеки 6-и българин е засегнат

Цитат:От България в списъка има 432 473 номера. Ако приемем, че всеки номер отговаря на човек, това са 15.07% от населението или един на всеки 6.6 души у нас.


Източник

Huawei P30
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)