Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с SD картата
#1

Когато поставя SD картата и от хранилище избирам диск за запис SD карта, отивам на приложения избирам някое и искам да го преместя на картата, но нямам такава опция.Има само изчистване на данни.
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако беше прочел малко повечко щеше да разбереш, че не е проблем със SD карта-та!!!

Lenovo A2107A-H, Lenovo A536, Lenovo A328, HTC Desire 816G
Цитирай
#3

Мда. ..рут+сд фикса от маркета

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#4

Рутнах телефона, инсталирах този фикс: https://play.google.com/store/apps/detai...dfix&hl=bg, но отново нищо не се случва.
Цитирай
#5

Има ли оправия този проблем или не.
Цитирай
#6

Здравейте, искам да попитам как се местят приложения от телефона на картата памет. Имам Lenovo A328. Опитах се да изместя приложения от паметта на телефона в картата памет, просто не става, няма такава опция. Изтеглих си няколко програми за местене на приложения от телефона на картата памет, но пак не става. Телефона е рутнат. Ще съм много благодарна на всеки, който ме посъветва какво да правя.
Цитирай
#7

С коя версия на Андроид е телефона?

 
Цитирай
#8

4.4.2
Цитирай
#9

(2015-02-11, 23:26:31)Nikolaya написа:  Здравейте, искам да попитам как се местят приложения от телефона на картата памет. Имам Lenovo A328. Опитах се да изместя приложения от паметта на телефона в картата памет, просто не става, няма такава опция. Изтеглих си няколко програми за местене на приложения от телефона на картата памет, но пак не става. Телефона е рутнат. Ще съм много благодарна на всеки, който ме посъветва какво да правя.

Опитай с платената версия на Link2sd . Първо инсталираш безплатната и след това платената.Безплатната не се деинсталира след това.За да си създадеш 2 част на картата ще ти трябва и Mini tool partition". Изтегляш я от интернет , активираш я на компа и правиш каквото искаш с картата си. Внимавай с компа.Тази програма може всичко.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)