Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motorola Moto G2 (2014) Dual sim - аксесоари (заряднo, microSD, кейс и т.н.)
#26

И аз чакам един цвят тюркоаз, за другата седмица но май преди това ще разкарам телефона, че издържа 12 часа от които 50 Мин.SOT , и 2 часа слушане на музика през блутут слушалки LG . Ще търся нещо друго за 2-ри телефон. Не го бях тествал с киткат, но с тоя лолипоп не издържам.

Samsung GALAXY Z Fold5 5G, Pixel 8 Pro , Pixelbook  & Google Home max
Samsung GALAXY Z Fold2 5G, Pixel 5 , Pixelbook , Galaxy watch 3 LTEGalaxy Note 10+ .Pixel 4 XL,Galaxy S10 +,Galaxy Note 9, Galaxy S7 Edge, Oneplus 3 64GB ; Galaxy S6 edge+;LG G4; LG G Flex; HTC M8 ; Galaxy S4; Nexus 4; Galaxy S2; HTC Dream
Цитирай
Аксесоари
#27

Нека, отупаме малко темата. Малко късно споделям до къде стигнах с кейсовете, но все пак, ще дам малко яснота. В предния си пост писах, че се двоумя и какви слушалки да си взема. Резултата е, че си взех сонита-та които дебнах и които за периода от 20-23 февруари в Емаг от 50 бяха намалени на 40лв. Моделът е MDREX-110apw - бели, перфекти, доста силни, слушам ги на минимума. С коректно работещ бутон който използвам за стартиране на аудио плеъра, смяна на песните, пауза и т.н. С помощта на JAYS headset control може да си програмирате доста функции за програми от рода и на DI radio. Любопитен момент е че докато си ги поръчвах, приятел също ми ги е поръчал за РД и сега имам два чифта, ако някой си търси такива да свирка.
Относно кейсовете които си набелязах в предния пост, се отказах от хибридните, защото почти всички отстрани в профил нямат оформени бутончета което, ще доведе до по трудното контролиране на звука и закл./откл-то. В крайна сметка си поръчах на 20 февр. ето тези:
1 - 1 черен и 1 клиър - перфектни, твърди, здрави, солидни, не са меки и така при натискане на бутоните не се чува задния капак който скърца при използване на звяра без кейс. Минус е, че отворите не са перфектно отрязани спрямо камерата, въпреки това не я закриват и не прецакват снимките по никакъв начин, можеше оформените бутончета да са по големи. Учудващо пристигнаха за точно 10 дни.
2 - перфектен, отлично изрязани отвори, а тези за звука и вкл./изкл. са много удобни според мен. Лошото е, че пак се натискат бутоните, което пак се отразява в това че задния капак се чува как поскърцва, учудващо не се хлъзга и стои доста добре. Този пристигна за 25 дни. Ако някой си го хареса, да свирка ще му го пратя.
3 - тези още ги чакам, навярно са пристигнали, но просто нямам физическата възможност да ги взема. Когато са при мен ще споделя впечатления.
Бих препоръчал и тези: 1 2 сигурно скоро ще си поръчам и тях. Това е от мен, ако някой колега има и други впечатления да напише ред-два. Остава да щракна снимка две на всичко да видите комбинацията която се получи - всичко да е в бяло.

Върл фен на Моторола "МОТО Г" и чистия "Андроид"
Цитирай
#28

Малко ъп-че с голямо въпросче - някой ползвал ли е тези протекторчета? Не за друго, но поръчаните от али експреса които описах в темата така и не пристигнаха. Сиг. можеше да си поръчам други и вече да бяха при мен. Но не ми се занимаваше, че можеше пак да не получа нищо в замяна на парите си. Та случайно видях тези и мисля да ги пробвам.

Върл фен на Моторола "МОТО Г" и чистия "Андроид"
Цитирай
#29

(2015-05-06, 21:52:30)me109e7 написа:  Малко ъп-че с голямо въпросче - някой ползвал ли е тези протекторчета? Не за друго, но поръчаните от али експреса които описах в темата така и не пристигнаха. Сиг. можеше да си поръчам други и вече да бяха при мен. Но не ми се занимаваше, че можеше пак да не получа нищо в замяна на парите си. Та случайно видях тези и мисля да ги пробвам.
Това си е най - обикновен скрийн протектор. Ако бях на твое място, щях да поръчам едно закалено стъкло от страна в Европа ( примерно Англия ). Ще дойде за точно една седмица.
Аз все още съм с нормалното "найлонче", но обмислям да закупя едно закалено стъкло. Защото на един приятел му се натроши екранът през скрийн протектора ( той е с Alcatel Idol 2). И доста се наплаших Big Grin.

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#30

Ще си помисля и ще видим. Макар че от Англия и с Гъбко и куриери насам-натам сигурно ще ми излезе златен. Не че е проблем и 30лв., но отдавна минах психологическата граница от 400лв с зарядни, калъфи, слушалки за телефон. От китайчетата не ми се иска защото кой знае какво е качеството и дали ще пристигне въобще. Вече се опарих - 3лв. нищо работа ама лоша реклама за тях. А и в крайна сметка да чукна на дърво не съм и нямам намерения да го изтървам, пазя го като учите си. Вече 2-3 пъти приятели питат дали е с протектор и дали не съм си го купил вчера - изглежда като нов. А и тия колкото и да са обикновени след ден са при мен - пред вратата. В олх има много, но като сметниш само куриера 5лв и дали ще са цели,качеството какво е - ай не, може би, но в друг живот.

Върл фен на Моторола "МОТО Г" и чистия "Андроид"
Цитирай
#31

Аз ти говоря за eBay от Англия. Последно като проверявах излизаше около 10 лева с безплатна доставка. Пристига си по пощата за точно 1 седмица. Това от алиекспреса, ако си объркал нещо адреса, е възможно да не пристигнат. Ти си решаваш. Пък и от Емаг наистина пристигат на следващия ден. На мен мисълта ми беше, че ако поръчаш от Китай ще чакаш 1 месец. От Англия - 1 седмица. От Емаг - 1 ден Big Grin .

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#32

Здравейте, търся си захранване и за сега съм се спрял на тези Hama и Canyon. Hama-та e с 2.1А, а Canyon-а с 2.4А usb. В бъдеще мисля да си взема и някоя външна батерия и се чудя ако взема Canyon-а (повече ми харесва, а и usb-тата са обозначени, докато на Hama-та не са), тези 2.4А дали няма да ми изиграят лоша шега, понеже масово батериите са за 2.1А. Дайте съвет моля, ампеража има ли значение при тях?
Цитирай
#33

Няма значение, просто ще се зарежда по-бързо.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#34

Ами... първо взех Canyon-a, батерията се зареди сравнително бързо за около 1.5-2 часа, ама издържа около 22 часа. Смених го с Hama-та и историята се повтори. Странно защо, проблема се оказа в кабела на телефона (оригиналния). Смених го с друг и сега зарежда за около 4 часа и държи 3-4 дни. Като зареждам от компютъра с оригиналния кабел си зарежда пак за 3-5 часа и държи стабилно, а като го сложа на зарядно е зле.
Цитирай
#35

И аз съм на същото мнение, когато? зареждам с оригиналното на мото( което беше в комплекта на тел. и е - 0.5А) Зареждането с него е около 4ч. и батерията се държи доста по-прилично от зарядното на таблета,което по-някога ползвам за по бързо зареждане(което е 1.35А) с него ми отнема около - 1.30,мин.Но-телефона загрява около камерата и батерията ми по бързо пада.
Според мен е нормално при зарядно (0.5А да се зарежда - 4ч.  при -2070mAh ,батерия и евентуално при - 1А да е - 2часа)
Цитирай
#36

И аз съм така, пълен заряд със зарядно от нокиа около 2 часа, и едвам изкарвам 1 ден

, а като го заредя през пц-то отнема около 3,5-4 часа но държи около ден и половина 2.
Цитирай
#37

Колега , тея бъмпери в ибей са по 99 цента . По-добре си поръчай от там ,че тука им правят цените луди

OnePlus 6T - 8GB - Mirror Black
Galaxy S7 edge - Black Onyx
Moto G2 [CM14.1] Galaxy S2[Stock ,rooted] 

Цитирай
#38

Еми хайде поръчай ми един син, ще ти го платя тройно.
Цитирай
#39

В предвид високия курс на долара и чакането по месец, даването на 2-3-5 лв. за стока от Продавалника ми се струва по-добрия вариант.

Moto X Play
EX: Moto G 2014, Moto Defy, Moto V9, Moto V400, Moto V191, Moto T191
Цитирай
#40

@m.petkov, имайки впредвид, че си поръчах от Али калъф за около 2 лв., който иначе в Продавалника с доставката ми излиза 10 лв., то да - наистина е по-добър вариант.

 
Цитирай
#41

Зависи на какво си попаднал, обикновено тези най-евтините са с най-голяма надценка.
Както казах, зависи дали ти се чака, ясно е че от китайците винаги ще е по-евтино.

Moto X Play
EX: Moto G 2014, Moto Defy, Moto V9, Moto V400, Moto V191, Moto T191
Цитирай
#42

http://olx.bg/ad/motorola-flip-shell-cas...1886b0d241 Мнения ?
Цитирай
#43

Какви microSD карти използвате? Проблеми, впечатления?

Сега съм с една старичка 8gb A-DATA, която от време на време изключва и трябва да рестартирам телефона. Мисля да я сменя с 32gb, но се колебая между Samsung EVO и Samsung EVO+, мислех и за Kingston, но коментарите тук ме отказаха...
Цитирай
#44

Пробвай с A DATA, клас 10 - без грешка са.

 
Цитирай
#45

Ами аз съм точно със самсунг ево 16 гб клас 10. За сега няма проблеми.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)