Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

iphone 6 Реплика
#1

Здравейте, наскоро сестра ми си купи от продавалник въпросният iphone 6 на ниска цена от 170лв.
Както сами се досещате, сестра ми беше излъгана подло с реплика.
Това са лични проблеми, а проблемът който всъщност искам да споделя с вас е, че си мисля, че дори това не е телефон, или смартфон..или каквото и да е Big Grin Възможно ли е? Четох някакви теми, че имало уж "смартфони" а всъщност нямат os, а подкарват java приложение.. Мислех, че е андроид, и четох как да вляза в recovery menu, но без успех след хиляди комбинации с volume up - down, home, и power бутоните.
 Интерестното е, че когато включа wi-fi..намира рутера ми..
Някакви идеи как да подкарам обикновен андроид на това чудо? тъй като си мисля, че ios 8 е просто някаква тема, и нищо не му работи..
Цитирай
Аксесоари
#2

Най вероятно това е джава основа маскирана като андроид или ИОС, китайските реплики на марковите телефони са известни с това, но да ти кажа, лечение няма, единственото решение да намериш продавача който ви го е продал и да го накараш да го изяде със калъфчето, иначе мятай през балкона и взимай нов но истински, един познат вече го изяде с такъв, няма как да се направи нещо, просто няма възможност да смениш джавата, а няма как да подкараш каквото и да било приложение на нея, и разберете че няма как да вземеш за 100 лева нещо което струва 1000!

Хиаоми RedMi Note 5 4/64 Black
Цитирай
#3

е, аз съм на ясно с продуктите на apple Smile Просто ми стана интерестно, защото намира моя рутер, и търси мемори карта, което си мисля, че значи, че има wifi някъде там..влиза си спокойно в facebook, но след 5мин работа..паметта му се пълни, и вече не показва снимки.. Имам въпрос, евентуално, АКО има андроид..как да вляза в recovery menu?
Цитирай
#4

Ами според мен ти сам си си отговорил на въпроса още във първият ти пост, ние също се опитахме по всякакви начини и не стана, както казах, надали е андроид, а джавата няма как да я подкараш като хората.

Хиаоми RedMi Note 5 4/64 Black
Цитирай
#5

Телефона,който сте закупили е джава "пръчка" и освен за ало,ало,за друго не става Smile .За да се увериш сам,качи едно апк на някакво приложение,на телефона от компа и пробвай да го инсталираш....

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#6

А ако свали от интернет заместител на play market като aptoide и 1mobile няма ли да може да си сваля приложения или трябва тела му да е с android а не с jawa
Цитирай
#7

@bonev13 ,сам си си отговорил Smile Ама,тази тема е от преди година и половина Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#8

Как така намира само рутера, не се ли свъзрва към него, като го намира? Дори и Java да е, и те имат WiFi. Попадал съм на читави реплики, вярно-пръчки, но и цената им не е голяма. И си им работи WiFi. Въпроса е, на 240x320/400 / 320x480 разтеглени на 4.7" колко ще ви е приятен екрана, аз си броя пикселчетата с просто око. Но пък ги има и за по 120 лв. , на тия пари като гъзария от далеч да има една ябълка стават. Те долу-горе затова стават и оригиналните iPhone-и.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)