Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AndroidBG в Tapatalk, проблеми, въпроси и дискусии.

http://cloud.tapatalk.com/s/57bd6a9d9929...23550.jpg?
А де?

-----------
Пай сеее ...
Цитирай
Аксесоари

Какво "а де"?! Избери Auto Follow и действай.
Цитирай

Дааа оправих го. Мерси Smile

-----------
Пай сеее ...
Цитирай

Не ми отваря форума от Tapatalk. Изписва ми това:
Оправих се. Незнайно как съм излязъл и се опитвам да вляза с променено потребителско име а влизам автоматично.


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG G3
Цитирай

Линкове в постовете не се виждат. Поне при мен. При други да има подобен проблем?

 
Цитирай

Странно наистина, някои се виждат други не.Ще потърсим причината и решение
[Изображение: b9c5442ad15ceb76232f5884a71ab07d.jpg]

Sent from my MI NOTE Pro

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

Да, но през компютъра се вижда, че в поста ми има препратка, а през тапата - не.

 
Цитирай

Проблема е евентуално в Тапата, пълните линкове се виждат само тия поставените в бб код не се виждат както се вижда от снимката горе.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

(2016-09-19, 18:53:20)NoMaD написа:  Линкове в постовете не се виждат. Поне при мен. При други да има подобен проблем?

Я си провери пак поста?
Цитирай

Постът е проверен - линкът вече се вижда и е работещ.

Sent from my MI5

 
Цитирай

Беше дал два линка за един и се е получил някакъв фал. Редактирах ти поста и стана ок.

Sent from my Leo toy using Tapatalk
Цитирай

От около 5-6 часа при влизане през Tapatalk във форума забелязвам следното:
- виждам всички теми;
- в която и да е тема от форума да влезна, не мога да видя текста, а виждам това, което е във втория скрийншот;
- няма проблем ако влезна в друг форум през Tapatalk, напр. този на xiaomi.eu.


Прикачени файлове Миниатюри
           

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай

При мен няма проблем :
[Изображение: 716c7432465fdcfe955affa15fd6c734.jpg][Изображение: aac15cbce43179739a4efd0cef78bba6.jpg]

Sent from my MI NOTE Pro

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

При мен също няма подобен проблем.
@krassiy Може би, ако си обновиш Tapatalk, нещата ще се получат...
Цитирай

@bobytsekov, Ползвам повече от 1.5 г. версия Tapatalk Pro v4.8.3 и нямаше проблем с нея днес докъм 14.00-15.00 ч. Инсталирах последователно не-Pro версии: 4.10.1, 4.10.2, 4.10.4, 4.11.6, 4.12.1, 4.12.2, 4.13.3, 4.13.4, 4.14.1, 4.15.3, 4.15.4, 4.15.5, 4.15.7, 4.15.8, 4.15.10. С нито една от тях (версиите започващи с 4.х.х) не изчезна този проблем.
След като няма проблем да влизам в други форуми през Tapatalk, тогава е нещо, произтичащо от промяна в комуникацията на платформата на форума с Tapatalk, настъпила днес по същото време.
Първата версия 5.х.х (с която разполагам), при която не се наблюдава този проблем и с която вече съм, е 5.0.4. Така че явно има значение ползването на по-нови версии на Tapatalk.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай

А случайно да ползваш някое приложение за блокиране на рекламите ? Ако да ,спри го и пак провери.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

@ganchev, интересното е, че при замяната на версия 4.15.10 с 5.0.4, след като влезнах във форума през Tapatalk се беше появило съобщение за проблем в комуникацията със сървъра, възможен поради приложения за блокиране на рекламите. Това съобщение не се появява: ако първо деинсталирам в. 4.х.х и след това инсталирам в. 5.х.х.
Имам AdAway, но тъй като нарочно от месец не съм инсталирал руут-а, съответно не работи. Имам инсталирана и Block This!, но и нея не съм активирал в момента.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай

И при мен е същото с 4.9.5 съм явно трябва да слагам по нова версия...
Цитирай

С последната версия от маркета съм, от скоро забелязах, че много често ме разлогва и като вляза при трябва да си въвеждане паролата. Някой има ли подобен проблем?

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай

И при мен се беше случило един път.Явно проблема е в последната версия на Тапаталк.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

От няколко дни във форума на androidBG ми показва само страниците, когато вляза в някоя тема. Нищо друго. Пробвах с друг tapatalk профил, трих кеш - същото. С други форуми успоредно - нещата са ОК. Проблема ми е само с този форум.
Цитирай

Пише в постовете от 437 до 443. Накратко, инсталирай по-нова версия на Tapatalk.

Изпратено от моя XiaoMi Mi2S през Tapatalk

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай

Как мога да направя регистрация в Тапата - излиза ми съобщение, че email, който съм дал при регистрацията си на форума е зает и регистрацията не може да бъде осъществена.

 
Цитирай

Пробвай от тук https://www.tapatalk.com/login
Ако ти каже, че този мейл е зает, значи имаш регистрация в Tapatalk. Действай със забравена парола.
Цитирай

@GH0STFACE, при логване на сайта минава регистрация, но ми излиза съвсем друг никнейм, с който не съм регистриран тук. Ситуацията е следната. След инсталация на приложението ако се логнеш с акаунта на Google, то автоматично получаваш регистрация в Тапата за този форум. Но в този случай при пускане на нови постове в раздел "Feed" на Тапата те започват да излизат с юзъра на Google, но не и с този никнейм с който съм тук. При мен се получава някакво разминаване. Ако пък мина регистрация не с акаунта на Google, а с мейла, с който съм регистриран тук на форума, веднага пък в раздела на Тапата "Me" ми излиза никнейма, с който съм регистриран на другия форум. И ако пускам постовете си с тази регистрация, в раздел "Feed" те ще излизат с него, а не с този, с който съм регистриран тук. Може да малко обърващо, но в общи линии картинката е тази.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)