Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AndroidBG в Tapatalk, проблеми, въпроси и дискусии.

Честно, нищо не разбирам. Може и да не си виновен ти за това, че не разбирам. Просто си ползвам тапатолк по един начин и не знам за какво говориш.

Sent from my Leo toy using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Нямаше ли и друг начин, Фейсбук логване? И при мен с Гугъл ми добавя след никнейма 1 и се получава нов акаунт.

Sent from my MI NOTE Pro

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

Нямам фейсбук.

С две думи - ако съм регистриран в Тапата, постовете ми в раздел Feed излизат с друг никнейм, а не с този, с който съм регистриран на този форум. За да излизат с него, трябва да пропусна регистрация в Тапата.

 
Цитирай

Точно така има и два начина, аз съм се логнал с фейсбук и след това съм добавил всички форуми, които следя. Логна ли се повторно както сега ми ги добавя автоматично, но логна ли се с гугъл трябва да добавям отново и ми сменя никнейма.

Разбира се има и трети начин на логване с мейл и парола, трябва да се сетиш ти как си се логнал първия път.
[Изображение: 4796a3038730aa9a258f6c09560e1cc8.jpg]

Sent from my MI NOTE Pro using Tapatalk

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

@dp4u4umi6ev, визирам ако се логнеш с Google акаунта в Тапата. Тогава постовете в раздел Feed започват да излизат подписани с него. За по-ясно пускам скриншот. Минах регистрация с Google акаунта си и сега постовете там ми излизат така :


Прикачени файлове Миниатюри
   

 
Цитирай

За пръв път ли ползваш Тапата? Иначе това с логването чрез Гугъл и той автоматично да променя никнейма е известен проблем на, който не сме намерили решение защото не е само в тоя форум. Аз лично разбрах за него преди година като получих мейл от XDA за добре дошъл dp4u4umi6ev1 и тогава се усетих къде е проблема.

Sent from my MI NOTE Pro using Tapatalk

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

@dp4u4umi6ev, achijikov = NoMaD.

 
Цитирай

Аз се логвам само с Google акаунта, напоследък даже доста често покрай смяната на ромове, но... до този момент нямам никакви проблеми.
Цитирай

(2016-10-10, 18:56:26)NoMaD написа:  @dp4u4umi6ev, achijikov = NoMaD.
Само да ти кажа, че не можеш да пишеш тук с другия никнейм защото се води и друг акаунт започваш мненията от нула. Намери начин да се впишеш с акаунта с който си регистриран във форума.

Sent from my MI NOTE Pro using Tapatalk

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

@bobytsekov, така е най-удобно и аз бих искал така, но постовете ми, ако се логна с Google акаунта си в Лентата не се подписват с никнейма, с който съм регистриран на този форум.

 
Цитирай

Ако дадеш Unfollow на AndroidBG и след това го добавиш отново, какво става?
Цитирай

@dp4u4umi6ev, регистриран съм с "NoMaD"  още от самото начало. Ако не правя никиква регистрация в Тапата, то пробем няма и постовете си ми излизат с този ник от форума.

@bobytsekov, пробвано е и с отписване. Във всички случаи нещата са наред само, ако не се регистрирам. Е, ще караме без нея - не е проблем.

 
Цитирай

При мен горе в дясно трите точки и после log in с ника и паролата за форума и всичко е ОК. Между временно ползвам и Google акаунт за Тапата генерално.


Sent from my iPhone using Tapatalk

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай

@Alex.stankov, не разбрах - къде точно е това "горе вдясно"? В коя директория на Тапата?

(2016-10-10, 18:59:09)dp4u4umi6ev написа:  Само да ти кажа, че не можеш да пишеш тук с другия никнейм защото се води и друг акаунт започваш мненията от нула.  
Другият никнейм излиза само в Лентата. Ако се тапне на поста, те прехвърля в раздела, където е пуснат, а там поста си е с регистрирания ник както си му е реда.

 
Цитирай

Първо сайн аут след като си влязъл във форума и след това де вписваш с никнейм и парола за андроид. бг. [Изображение: 72ceae2722aefa61f7e8092002f0d828.jpg]

Sent from my MI NOTE Pro using Tapatalk

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

Някой май беше писал нагоре, че го изхвърля от профила му в тапата - и при мен го има този проблем с последната версия и то само от този форум. Успоредно с него посещавам още два, доскоро 3.
Цитирай

@dp4u4umi6ev, там всичко си е точно :


Прикачени файлове Миниатюри
   

 
Цитирай

@NoMaD Къде е проблема тогава? Пусни един коментар тук през тапата да видим как ще го отрази.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

Повечето постове са пуснати през Тапата, просто съм изключил подписа. Този е през нея.

 
Цитирай

(2016-10-10, 19:45:10)NoMaD написа:  Повечето постове са пуснати през Тапата, просто съм изключил подписа. Този е през нея.

Не намирам проблем тогава, с твоя си никнейм излизат постовете. Къде е драмата?

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

Сега си излизаш, както трябва във Feed

[Изображение: f3788a4ab117f5a0988b3eb1f9d56cfe.jpg]

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Няма проблем, просто бих искал постовете ми в Лентата да се виждат с никнейма, с който съм регистриран на форума.

В Лентата не излизат постовете с моя никнейм, ако се регистрирам в Тапата с Google акаунта си.

@ganchev, да, така излизам във Feed, ако не се регистрирам в Тапата. Ако се регистрирам с Google акаунта си, вече се виждам във Feed с друг никнейм. Но само там излизам с друг ник. Пуснал съм по-горе шот как "изглеждам" тогава в случая. Иначе в темите, където са пуснати постовете всичко е наред.

 
Цитирай

Проблема е със сигурност в ТапаТалк и вписването с Гугъл акаунт, щом във форума излизаш със ника с който си регистриран няма какво да обсъждаме повече, съжалявам.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

Ще си карам без регистрация в Тапата - няма проблем.

 
Цитирай

Само при мен ли в последната версия (6.3.3) на Тапата пак спряха да идват push-съобщения от форума?

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)