Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AndroidBG в Tapatalk, проблеми, въпроси и дискусии.

Не знам какво искаш да кажеш с тоя пост горе ама аз от известно време не виждам снимки през тапаталка. Дава ми ги като счупени файлове.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
Аксесоари

Точно това искам да кажа. Поста беше с цел тест. Работи се по въпроса. Проблема не е конкретно в androidbg.
Цитирай

[img]http://nixanbal.com/media/k2/items/cache...65f4_L.jpg[/img]

Sent from my PH-1 using Tapatalk

[Изображение: 3b98bb6c5713c8b85f382820a77065f4_L.jpg]

Sent from my PH-1 using Tapatalk

I am u[Изображение: 7e4db6d23d41425fc34fcea5de7755fe.jpg]

Sent from my PH-1 using Tapatalk

Thanks so much[Изображение: 4024ff30f7844efdf65a9f2967e660e3.jpg]

Sent from my PH-1 using Tapatalk
Цитирай

Тест[Изображение: 571e53facb15af28122edd14a9feb6e0.jpg]
Цитирай

Това със счупените снимки сме ги информирали двамата с @GH0STFACE.
Да видим какво ще направят по въпроса.
Интересното(и странно) е , че по-старите версии на tapatalk нямаха този проблем и зареждаха снимки безпроблемно.

Изпратено от LG-H815 v29a 7.0 с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай

Току-що сложих последната версия на tapatalk v7.4.1 (Build 1301) и пак същото...
Върнах стара версия 6.х.х, която показваше по-рано снимките и ЯДЕЦ.
Май причината ще излезе друга?

Изпратено от LG-H815 v29a 7.0 с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
[-] 1 потребител изказва благодарност на oxuboxu за това мнение:
  • dobs7z
Цитирай

Това абсолютно дразнещо предложение за тапаталк как се маха?Започна да излиза при всяко презареждане на страницата?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Проблема с картинките е оправен. Tapatalk пуснаха ъпдейт на плъгина за myBB.
Цитирай

Хиляди благодарности на теб, @GH0STFACE и екипа на tapatalk !!!!!!!!

Изпратено от LG-H815 7.0 v29a с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай

Колеги, в коя от последните версии на Тапата при получаване на пуш-съобщения има и звук? В последната ( 8.1.3) звук при мен няма, както и в настройките избор за мелодия на звук - също.

 
Цитирай

При мен има.
Точно сега на твоя пост ми "изписука" с мелодийката, която съм си избрал. Проверих и версията е също тази (8.1.3).
Но си прав, че в новата версия не можеш да избереш мелодия. При мен сигурно помни избраната от предишната версия.

Изпратено от LG-H815 7.0 v29a с Tapatalk
[Изображение: 686803729dd1e00e5e22b167a9ce4671.jpg]

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай

Да, и при мен тази опци е активирана, но получавам само пушове без звук, може и от ROMа на устройството да е. Освен да опитам с някоя стара версия - 6.5.4 или 6.5.6.

 
Цитирай

Освен ако държиш на звука (аз - да) може да свалиш от uptodown.com предишна версия на tapatalk , на която има звук.

Изпратено от LG-H815 7.0 v29a с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай

Може, но не знам коя от тях ще ми свърши работа, а старите версии там са много, а да ги тествам всичките...

 
Цитирай

Кога ти изчезна звука? С последната версия ли?
Ако е така - изтегли 8.1.2

Изпратено от LG-H815 7.0 v29a с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай

Тествах до 8.0.0 версия преди време, но резултатът бе същият, явно за момента ще е така.

 
Цитирай

Отивате в Настройки, после Приложения, намирате Tapatalk и му задавате мелодия.

           
[-] 1 потребител изказва благодарност на bobytsekov за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Тази опция също ми е активна, в краен случай ще направя един reset на устроството като имам време.

 
Цитирай

На моя Андроид няма такива опции...

Изпратено от LG-H815 7.0 v29a с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай

В Android 7 трябва да си е в приложението настройката за известия. В андроид 8 и по-висока са много по-разширени, сложни и се управляват и от настройките на телефона.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

(2018-12-26, 08:22:05)oxuboxu написа:  На моя Андроид няма такива опции...
След последната преинсталация на приложението, опцията "Tapatalk Group" за активацията на звука се затри и при мен:


Прикачени файлове Миниатюри
   

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Ползвам Tapatalk Pro 7.3.3 от месеци. От около 2 дни при опит да влезна в някоя тема ме изхвърля на начален екран. Чистих кеш, данни, деинсталирах и инсталирах наново-без промяна. Някой има ли същия проблем?

Sent from my MI MAX using Tapatalk

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
[-] 1 потребител изказва благодарност на krassiy за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Рефреш и изчистване на съобщенията не помагат. През Тапата разделът "Администрация" продължава да е видим.


Прикачени файлове Миниатюри
   

 
Цитирай

А, като натиснеш влизаш ли в темата?

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Не, необходима е парола.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • ganchev
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)