Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AndroidBG в Tapatalk, проблеми, въпроси и дискусии.
#76

Първо, много се радвам че форума вече може да се ползва през tapatalk. Аз ползвам последната версия и свикнах с навигацията. Всичко е супер.

Ето някои дребни бъгове, които открих:

Не мога да заредя нито един профил през приложението колкото и да чакам, за разлика от форума на xda например.
[Изображение: 585d598c6828a9c5ab8c95819ed47039.jpg]

Явно някои видове форматиране на теми бъгва изгледа в tapatalk
[Изображение: e23da64be47e2c1b95e5e91d4403391e.jpg][Изображение: 76c8dedb2095a7d0476659213a29ea3b.jpg]

и на последно място подписите от tapatalk не се виждат засега.
Цитирай
Аксесоари
#77

Евала за Tapatalk. Спрях да влизам често във форума, тъй като рядко сядам на компютъра, а с Tapatalk ще се промени Smile

hTC One М9
Цитирай
#78

Някой знае ли, как да си спра абонамента към някой форум?

LG OPTIMUS ONE P500  - Cyanogenmod 7 (2.3.7) DEATH => Samsung Galaxy SIII Neo 5.1.1 (Resurrection Remix LP v5.5.9) rooted TWRP => Xiaomi Redmi Note 4 Snapdragon - MIUI Global Stable 9.2.1.0 => Samsung Galaxy S20 FE - Android 12
Цитирай
#79

(2015-01-07, 20:56:41)vikic написа:  Някой знае ли, как да си спра абонамента към някой форум?
Отваряш всичките си абонаменти, задържаш пръста върху темата, от която искаш да се отпишеш, излиза меню : отпиши се, изпрати и т. н. Visslar

 
Цитирай
#80

Здравейте, не знам аз ли съм кьорав или тая програма е малко сложна или по-скоро объркана, но немога разбера как да направя така в тази програмка да ми излизат "Активни теми" като цъкам на всяко място ми изписва "No feeds", "No topic".
п.с: мисля че почнах да сващам "Timeline" трябва да рече активни теми?ако не е така поправете ме.Сега пък искам да разбера кой теми са важни смисъл как трябва да изглежда една важна тема в тая програма(tapatalk).100 процента като четете тъпите ми въпроси си викате къв е тоя индианец ама.. сложна ми е тая програма но пък ме кефи Преди си влизах от компютъра ама сега с тая фон/тема... Направо ми взима очите немога много кофти съжалявам че го казвам ама е така.(Лично мнение)
Цитирай
#81

Изтегли си стара версия. Почети назад в темата.
Цитирай
#82

От 2 ч.не мога да взляза на форума през Тапата. Само при мен ли е така?

 
Цитирай
#83

Може и да е имало проблем колега, но вече не би трябвало.
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1071983

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#84

Проблема се реши с преинсталиране на приложението.

 
Цитирай
#85

(2015-01-11, 20:15:50)NoMaD написа:  Проблема се реши с преинсталиране на приложението.
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1071983

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#86

При мен проблема се оправи едва след преинсталирането на Тапата!
Цитирай
#87

Трябваше да излезете и влезете през тапата. Аз това направих и стана!

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#88

(2015-01-11, 23:36:20)bgbore_96 написа:  Трябваше да излезете и влезете през тапата. Аз това направих и стана!
Опитах няколко пъти но нищо!
Цитирай
#89

(2015-01-11, 20:15:50)NoMaD написа:  Проблема се реши с преинсталиране на приложението.

(2015-01-11, 22:26:49)predator_v_bg написа:  При мен проблема се оправи едва след преинсталирането на Тапата!

Мисля, че не е нужно да се преинсталира приложението. И аз имах проблеми с логването, но се оправи след като премахнах форума от приложението и го прибавих и логнах отново.
Цитирай
#90

Логване наново оправи работата. И аз от сутринта не можех да вляза в тапаталк.

HTC Desire HD/ Lg G3 32gb/ Lg G6
Цитирай
#91

Днес открих алтернатива и поне при мен работи добре. Пробвайте от маркета Forum Fied. Логнах се без проблем и си джитках из форума. По-бърз е от тапата определено.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#92

Аз нещо не мога да го намеря в маркета. Един линк ако сложиш, ще съм благодарен.

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#93

Forum Fied
Много бързо работи, но не съм го тествал основно за екстри.

Такаааа, прочетох по-внимателно описанието на приложението и ... греда. Това ползва апито на тапаталк. Тоест не работи без да имате инсталиран тапа. Нещо, като допълнение е и подобрява доста нещата, но не работи без тапаталк.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#94

Чудех се защо ми изкарва при едването на форума това меню с питанки за Тапата.

 
Цитирай
#95

Ако имате тапата инсталирана, дори и да не сте логнати, това си работи перфектно. Наистина не е лошо. Просто трябва да имате и тапа на телефона, но да не я ползвате. Все е нещо. Има едно друго приложение, което доста хвалят тук и там, но е около 2,50 лв. Може да го пробвам и да споделя по-късно.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#96

Откакто се ползва тая коркова тапа,почти не посещавам форума,пълня тъпня е като цяло.
Цитирай
#97

Сега пак си играя с приложението и е много добро. На мен специално ми харесва. Пробвах доста неща и всчико работи. Има си лични съобщения, непрочетени теми и пр.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#98

Emski, моля да пробваш да зададеш буукмарк и да споделиш дали ти запазва там избора от теми.

____________________________________


Изглежда и подписа работи от там. Smile



Изпратено от Xperia Z2

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#99

При мен излиза при влизане на форума - net : err_name_not_resolved

 
Цитирай

Не е зле. И подписът също.



Sent from my MI 2S using Forum Fiend v1.3.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)