Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AndroidBG в Tapatalk, проблеми, въпроси и дискусии.
#26

Хм, аз като напиша в търсачката на тапата AndroidBG, изобщо не намира форума. Намира само 4 други български форуми. 
Цитирай
Аксесоари
#27

(2015-01-03, 17:25:18)jivkojj написа:  Хм, аз като напиша в търсачката на тапата AndroidBG, изобщо не намира форума. Намира само 4 други български форуми. 
Пробвай с android forum bg

 
Цитирай
#28

(2015-01-03, 11:59:43)degman написа:  Последната версия на тапата е зле според моето скромно мнение. Изтегли си 4.9.5 от някъде и виж там дали ще ти хареса.

Линкове за стари версии на Tapatalk: версия 4.1.1 ; версия 4.9.5

Ето линкове за новите версии, които лично за мен са unfriendly chaos: версия 4.10.1 ; версия 4.10.2

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#29

Оказа се, че аз съм ползвал някаква друга версия на тапата - про версия, която бях купил навремето и която каро се замисля, вярно че дълго време не се е обновявала. Сега видях, че има друга в маркета, инсталирах я и с нея намерих форума. Изглежда ужасно на таблета в сравнение със моята досегашна про версия и също не ми дава да се логна. Ще видя дали ще се синхронизират 2те версии, да мога да си ползвам старата. 


Edit: ура, синхронизираха се и сега пиша (редактирам тоя пост) от старата версия, и то без да ми вади грешки, като новата.

Едит2: прибързана радост беше. Сега и 2те версии ми плюят грешка, че не могат да се логнат.

Проба от тапаталк


Много странно. Явно мога да пиша постове въпреки грешката, но не ми показва скритите подфоруми.
Цитирай
#30

(2015-01-03, 17:35:34)krassiy написа:  
(2015-01-03, 11:59:43)degman написа:  Последната версия на тапата е зле според моето скромно мнение. Изтегли си 4.9.5 от някъде и виж там дали ще ти хареса.

Линкове за стари версии на Tapatalk: версия 4.1.1 ; версия 4.9.5

Ето линкове за новите версии, които лично за мен са unfriendly chaos: версия 4.10.1 ; версия 4.10.2
Благодаря за линковете!
В момента съм с версия 4.9.5 и изглежда по-удобна, и лесна за ползване от последната версия на приложението.

П.С. Пиша от него .

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#31

(2015-01-03, 17:35:59)jivkojj написа:  Много странно. Явно мога да пиша постове въпреки грешката, но не ми показва скритите подфоруми.

Какви са тези скрити подфоруми?
Цитирай
#32

(2015-01-04, 01:29:13)GH0STFACE написа:  
(2015-01-03, 17:35:59)jivkojj написа:  Много странно. Явно мога да пиша постове въпреки грешката, но не ми показва скритите подфоруми.

Какви са тези скрити подфоруми?

Предполагам, че говори за разделите на форума, които в Tapatalk се разглеждат като се избере "Browse" вместо "Timeline".

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#33

Колеги, получавате ли нотификации през Тапаталк на темите, за които сте се абонирали?

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#34

(2015-01-04, 11:06:14)ganchev написа:  Колеги, получавате ли нотификации през Тапаталк на темите, за които сте се абонирали?
Да, стига да има нови мнения в абонамента ти, даже се отбелязва и бройката им. Ако проблем, пробвай с някоя друга версия на приложението.

 
Цитирай
#35

Проблема е, че не ми идват само от нашия форум. От другите форуми ми идват. На S2 бях му сложил Android 5.0 там ми идваха от нашия форум, но след това върнах стоковия и спрях да ги получавам. Същото е и при G2. Бях сложил и по-стара версия и пак същото. Само от този форум не получавам. NoMaD ти да не би да си с Android 5.0? Коя версия на Тапаталк ползваш?

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#36

Не, с 4.4.3 съм все още, а версията на Тапата ми е, 4.9.5

 
Цитирай
#37

Сега сложих даже по- стара от твоята версия и пак същата работа.Не знам, за какво се получава така при мен.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#38

Аз с последната версия, нямам никакви проблеми. Всичко си върви и пее без проблем.

Трудно е да си тъп, особенно за околните!
Цитирай
#39

(2015-01-04, 02:03:23)krassiy написа:  
(2015-01-04, 01:29:13)GH0STFACE написа:  
(2015-01-03, 17:35:59)jivkojj написа:  Много странно. Явно мога да пиша постове въпреки грешката, но не ми показва скритите подфоруми.

Какви са тези скрити подфоруми?

Предполагам, че говори за разделите на форума, които в Tapatalk се разглеждат като се избере "Browse" вместо "Timeline".

Да, мое недоглеждане. Предполагам объркването ми е дошло, че на сайта всичко се виждаше плоско, а сега е с подраздели.

Сега всичко при мен работи, без да изкарва грешки.

Супер стана с тапаталк-а.
Цитирай
#40

(2015-01-04, 12:06:14)n3tk0 написа:  Аз с последната версия, нямам никакви проблеми. Всичко си върви и пее без проблем.
Някакви идеи? Защото аз се изчерпах.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#41

Аз съм с последните версии на Android-а и Tapatalk-а. ANdroid 5.0.1 + Tapatalk 4.10.2.

Трудно е да си тъп, особенно за околните!
Цитирай
#42

Аз съм с последната платена версия - 4.6.2. Тази най - новата не знам кой е решил че е по - удобна като е супер зле във всяко отношение! Много го развалиха просто това приложение.
Цитирай
#43

           
Тук добавям какво за момента липсва при ползване на форума през Tapatalk. За сравнение прилагам скрийншотове от телефона ми при преглед на форума на ****:

1. Липсва възможност за харесване на даден пост. Тази разлика най-вероятно се дължи на различните платформи на форумите на **** и forum.androidbg.com и произтичащия от това различен начин за изразяване на харесване в **** и на трите варианта на оценка на постовете във forum.androidbg.com.

2. Когато цитираме нечий пост не се изписване ника му;

EDIT 06.01.2015: Това е вярно когато се ползва Tapatalk версия 4.1.1, каквато в момента на първоначалния коментар ползвах.
При ползване на версия 4.9.5 и версия 4.10.2 се вижда ника му и има линк за разглеждане на оригиналния пост на цитирания.

3. При постване през приложението не се изписва подписа в Tapatalk (служебно създаден от приложението или заместен от свободен превод на текста, какъвто е моя подпис), при положение, че в настройките съм сложил отметката за тази цел;

4. Започване на разговор с автора на маркирания пост е заменено от "изпрати съобщение на автора", което е едно и също. В първия случай обаче е възможно да се добавят: картинка, емотикон, линк или линк към картинка.

Ползвам Tapatalk от 10.2013 за достъп до XDA, xiaomi.eu, **** и се кефя, че вече и AndroidBG е достъпен през него.

Поздрави на екипа за голямата работа по новия сайт на форума!
А на редовите членове на форума пожелавам да проявят малко повече търпение, то ще бъде възнаградено.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#44

Aз имaм подпис от сaйтa нa форумa, от тaпaтa съм зaдaл "Нямa". Кaто нaпишa коментaр се виждa подписa в сaйтa, но в тaпaтa - не!

#TeamPixel
Цитирай
#45

който иска да пробва това https://dl.dropboxusercontent.com/u/7089...drobg.html
Цитирай
#46

Подпис (изпратено чрез.....) няма за нашия форум, защото не е активирана тази функция от Администратора при регистрацията на форума в tapatalk.com

Освен това няма Благодаря в тапата, защото в нашия форум няма система за "Thanks", има само за оценяване, което не е същото. По-натам може да се вкара система за благодарност и тук. Но в момента знаете, че има по-важни бъгове за доизчистване.
Цитирай
#47

Чудесно стана така. Аз форуми чета почти само на телефона/таблета и много ми липсваше тая функция. Досега ползвах програмката, но друго си е всички форуми да са на едно място с уеднаквен интерфейс. 

Жалко само дето повредиха Тапаталк-програмата. Междодругото още по-старата версия - от преди 2+ години (мисля че 2.хх) беше още по-добре. После прогресивно надолу.
Цитирай
#48

Аз ползвам про версията 4.8.3 от apkgalaxy.com и всичко е ток. само трябва да си спрете автоматичното обновяване на плейстор-а че ще ви го качи до новия малоумен вариант.

LG D855 32gb
Цитирай
#49

Не виждам важните теми в Tapatalk - това някакъв бъг ли е, или аз съм прост? Достатъчно дълго отбягвах прехваленият от всички Тапатолк, но ето че съм принуден да го ползвам...

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#50

Виж това колега :

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1066091

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)