Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AndroidBG в Tapatalk, проблеми, въпроси и дискусии.

Само при теб е проблема. Виж, ако ползвш някой адблокер най-вероятно е от него проблема. Но си провери първо от настройките на Тапаталк да не би да си спрял нотификациите за форума.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
Аксесоари

Адблокер не ползвам, в push-съобщения на Тапата всички опции са активирани. Ще пробвам с някоя по-стара версия на приложението.

 
Цитирай

Последните версии на тапата са определено доста бъгави. Говоря за тези след 6.1.5. Сложи си точно нея на чисто обаче. Няколко пъти слагам последните включително 6.3.3 и се връщам на 6.1.5. Явно на тази версия ще остана за дълго време.
Цитирай

Изчезнаха ми всички форуми от Тапата, на някой случвало ли му се е това нещо?

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай

С коя версия на приложението си, колега?

 
Цитирай

6.3.3(825)

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай

Пробвай с някоя по-стара версия за същия проблем. Тествай например - 6.1.5.

 
Цитирай

А има ли начин да си ги върна форумите

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай

Ако си ги хвързал към регистрацията си в Tapatalk - има, пазят се. Ако си без регистрация - няма, освен ако не си правил бекъп на приложението.
Цитирай

И на мен ми се случи вчера същото с изчезването на форумите. По интересното е, че на таблета останаха, а на телефона изчезнаха. На един акаунт са. Махнах програмата, сложих я обратно, логнах се - същата работа. А досега си работи нормално всичко.
Цитирай

При мен засега проблем не виждам - всичко е наред с форумите засега.

 
Цитирай

Явно не при всички го има този проблем. При мен също снощи изчезнаха и трябваше да ги добавям отново.
Цитирай

И при мен изчезнаха и нищо не помогна да ги върна. Трих кешове, спирах приложението и пак не се оправи. Тази сутрин всичко се оправи и проблема изчезна.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Имат си проблем със съсвъра явно, днес си се появиха.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай

И при мен току що се появиха форумите и си е както преди.

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk
Цитирай

Пусната е Tapatalk Pro в Маркета на цена от 6.49. Разлики с безплатната версия, освен липса на реклама? Някой да се е възползвал вече?

 
Цитирай

Не хаби ли много батерията тази програма ? Никога не съм я ползвала .
Цитирай

@dreems, не хаби, не съм забелязал да има такова нещо - все пак не е Facebook.

 
Цитирай

Откакто си сложих Tapatalk вече не пиша и не чета във форуми от компютър. Много по-лесно и удобно ми е от смартфона.
Цитирай

(2017-07-14, 15:22:24)NoMaD написа:  @dreems, не хаби, не съм забелязал да има такова нещо - все пак не е Facebook.
На мен ми е в програми с високо потрбление. Последно пишеше 40mAh, но не знам за какъв период. Ако е за час четене и ровене в него - не е много, но се съмнявам.
Цитирай

Не ми дава да влизам във форума от тапата днес:
"The Tapatalk plugin on this site is currently unavailable."
Цитирай

След последните два ъпдейта на приложението, срещу някои потребители, вместо иконка на "тапаталк" или ""VIP", виждам и това. За какво става въпрос?


Прикачени файлове Миниатюри
   

 
Цитирай

Предполагам създателя на темата. Провери дали е така защото ползвам стара версия на тапата. По - точно 6.1.5. Новите не ми харесват определено.

Sent from my SM-G935F
Цитирай

(2018-03-04, 19:53:10)NoMaD написа:  След последните два ъпдейта на приложението, срещу някои потребители, вместо иконка на "тапаталк" или ""VIP", виждам и това. За какво става въпрос?

OP=Original Poster (не съм сигурен дали така се пише) тоест създателя на темата Wink
Точка две в линка:
https://www.urbandictionary.com/define.php?term=Op

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

Testing pictures from Tapatalk app

[Изображение: flat-background-of-hand-holding-a-mobile...613325.jpg][Изображение: 2ae17e5cadc92729f7cc894181d49a99.jpg]

Sent от моя Пищакметлен телефон през Tapatop
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)