Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не мога да вляза в рековъри
#1

Пробвах какви ли не начини и не става, ако може някой да обясни последователно кои копчета се натискат за да вляза в рековъри,че искам да инсталирам cyber-shot mode на телефона !

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай
Аксесоари
#2

Телефоните / таблетите на Sony, нямат стоково рекавъри.

Ето един вариант за инсталиране на рекавъри меню за Xperia Sp, което трябва да е съпроводено от руут на устройството преди това.
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2649923

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#3

мерси, това ми свърши работа !!!

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай
#4

Може ли по-подробно да обясните как става, защото аз се опитвам да си инстална сианогенмода обаче не ще и не ще да влезе в рекавъри пробвах CWM Rom Manager 5.5.3.7. при него само се рестартирва без нищо а натискам да инсталира РОМ...пробвах и това обаче след като изпълня стъпка 5 и стъпка 6 не се появява...начинаещ съм

Gold Galaxy S7 
Цитирай
#5

Имаш ли успешен руут въобще на устройството си?
Активирал ли си опцията USB Debuging в телефона?
При изпълнение на горните и следване на стъпките описани в ръководството за инсталиране на рекавъри менюто, не би трябвал има проблем.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#6

колега ще обясня тука ако има и други затрудняващи се с тази операция.
теглиш това http://d-h.st/PFV , разархивирваш го, отваряш install.bat след това натискаш цифрата 1 на клавиатурата, свързваш телефона с пц-то и чакаш да свърши, после изключваш телефона, и почва да ти мига ЛЕД панела , първо светва ЗЕЛЕНО после БЯЛО после ЧЕРВЕНО и като видиш да светва СИНЬО натискаш копчето за увеличаване на звука и след това си в рековъри мод !!!

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай
#7

Благодаря колега стана !! Явно е трябвало да изтрия ром мениджъра и сега се инстална безпроблемно...след това флашнах двата зип файла и след ребоот пак ме праща в рековъри как да го оправя..................

Gold Galaxy S7 
Цитирай
#8

ами след рестарт не натискаи нищо. и трябваше само 1 зип файл да флашнеш 2рия който е

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай
#9

Ами Gaps за какво е пише че трябва да се флашне и то? ..инсталирах и двата зип файла и му дадох систем ребоот точно както е написано, но при мен се появяваше логото на сони отдолу светва червено после лилаво и ме праща в лилавия рековъри колкото пъти и да го рестартирвах не натисках нищо само бутона за включване... Сега му флашнах стоков .205 утре ще се занимавам пък да видим...Благодаря за отделеното време !!!

Gold Galaxy S7 
Цитирай
#10

Gapps=Google Apps. Google Play, Gmail, G+ и т.н.

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай
#11

(2015-01-03, 22:22:21)zdraveca7 написа:  Ами Gaps за какво е пише че трябва да се флашне и то? ..инсталирах и двата зип файла и му дадох систем ребоот точно както е написано, но при мен се появяваше логото на сони отдолу светва червено после лилаво и ме праща в лилавия рековъри колкото пъти и да го рестартирвах не натисках нищо само бутона за включване... Сега му флашнах стоков .205 утре ще се занимавам пък да видим...Благодаря за отделеното време !!!

По принцип става така като не си флашнал правилния kernel, а Gaaps, колегата в горния пост ти е отговорил за какво е.
Цитирай
#12

Аз по принцип никакъв кернел не съм флашвал, явно не става със стоков, ще ми препоръчаш ли?

Gold Galaxy S7 
Цитирай
#13

(2015-01-03, 23:11:15)zdraveca7 написа:  Аз по принцип никакъв кернел не съм флашвал, явно не става със стоков, ще ми препоръчаш ли?

Ами ако ми дадеш линк към това, което флашваш ще се опитам да намеря кернел, но не мога да гарантирам успех.  Big Grin
Цитирай
#14

http://forum.xda-developers.com/xperia-s...st57192994 Няма проблеми квото стане :Д утре опитите ще продължат

Gold Galaxy S7 
Цитирай
#15

Хмм, то това е за заключен буутлоадер, там могат да се флашват само стокови кернели, няма как да си флашнеш къстъм кернел. В първи пост инсталацията е доста подробна, как се прави. А и до колкото прочетох мобилните данни не работят на този РОМ. Според мен по - добре е да си отключиш буутлоадера и да сложиш друг РОМ.
Цитирай
#16

Моя май е отключен, не зная точно, аз направих всичко както си е написано, за мобилните данни има фикс, обаче след ребуута принципно трябва да се включи тела, но уви включваше се в рековъри...ще видим утре кво ще направя...мене зора ми е да е 5.0 други ромове с 5.0 обаче не намерих

Gold Galaxy S7 
Цитирай
#17

http://forum.xda-developers.com/xperia-s...l-t2987415
gapps на лолипоп се флашват след инсталация на рома, рестарт, телефона се чака да се стартира и да зареди, след това се чака 15-20 минути без да се бута, изключва се, влиза се в рековъри и се флашват гаппс
Гледай преди да инсталираш рома в рековъри Mount and storage формат system, после data, cache,dalvik И тогава рома инсталираш
Цитирай
#18

Благодаря, ще пробвам, днеска пак се мъчих 2 пъти сега ще ми е трети, след ребуут пак в рековъри, но сега ще пробвам по този начин...да видим :Д...
P.S.видях...не знам кво не му е наред вече...направих го по този начин инсталвам рома, ребуут извибрирва два пъти светва червено после лилалво и пак в рековъри, не ще и не ще да се включи, явно не му е писано да се радва на 5.0 :Д

Gold Galaxy S7 
Цитирай
#19

Изтегли този, който ти дадох
Цитирай
#20

...
P.S. Пробвах въпросния РОМ, вече не ме праща в рековъри ами си се стартира което е добре, обаче стига до оптимизирането, оптимизира 25 приложения след което изписа ANDROID IS UPGRADING... Starting apps и така 20 минути след което ми омръзна и го изключих, първо пробвах без да фиксвам руута сега го фикснах ефект няма, имам супер су инсталнато Wink

Gold Galaxy S7 
Цитирай
#21

 Здравейте, да попитам дали знаете как да си сложа cwm recovery на sp-то, защото нещо не можах да намеря. Мерси предварително и се извинявам ако темата вече съществува. 
   
 
Цитирай
#22

Публикувам връзка към мнение с информация за това, как би могло да се инсталира рекавъри на Xperia SP, защото този въпрос е задаван и друг път:
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1066286

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#23

Благодаря много
Пробвах с това рековери, което ми препоръча, но нещо аваст ми го блокира и не мога да го отворя. Пише ми че намира и е блокнал някакви вируси..
Цитирай
#24

Не е вирус, така че изключи за момент антивирусната програмата, докато тече процедурата и после пак си я пусни

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#25

А това дали ще стане според теб: http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2352920
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)