Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Новата платформа на АндроидБГ - дискусии и въпроси

Напълно споделям мнението на NoMaD. Аз съм много педантичен в писането си и редовно ми се случва да видя някоя и друга грешка причинена от бързане след публикацията. Току-що писах коментар в раздела на Sony и забелязах, че съм изтървал един съюз, което ме дразни неистово и нямам възможност да го редактирам даже 10 секунди след публикуването.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
Аксесоари

В случая, разбирам и "отговорните другари" по форума, но все пак би трябвало да има възможност за корекция на постовете си, например, в рамките на деня, няколко часа, нещо от този род.   Undecided

 
Цитирай

(2015-01-06, 15:23:37)nmnikolov написа:  
(2015-01-06, 14:31:22)dedovec написа:  Не може да ги трием, добре. А защо да не можем да правим корекция на правописни грешки, или да добавяме нещо изпуснато? На мен и двете ми се случват често... Big Grin

Идеята да не може да се трият и редактират постове е за да не може някой в яда си да изтрие важна информация от постовете си. Това в голяма степен важи за форума с програмите, GPS и т.н. Отделно модераторите може да дават права на хора, които да могат да редактират свои постове. Който поддържа важни теми и постоянно ъпдейтва шапката на темата задължително му дават права за редактиране, стига да си ги поиска. 

Аз съм написал изключително ясно какви са ми съображенията! Отстоявам позицията си до последно, даже това да води до бан за мен и постове не трия! Кой какъв яд има не е моя работа! Аргументацията за тази мярка е меко казано тъпа! Не мога да си редактирам постовете, в същото време беше споменато, че дадена "неоснователна" оценка ще бъде наказвана, въпреки че е по- лесно просто да се оцени отрицателно, без да се навлиза в спорове? Кой и по какви критерии определя основателна ли е моята оценка на даден потребител или не? Ако на отрицателна оценка някой напише, че оценения го дразни, защото е еди какъв си? Това ще води до наказание, както и неаргументирания минус?
Все тая, явно целта на новата платформа е тотален контрол над поведението на потребителите! Освен да Ви пожелая успех! Big Grin Big Grin Big Grin
Цитирай

Ти винаги търсиш под вола теле.

Изчакай малко да се понагласим и всичко ще си тръгне постарому. Имаме много неща за доизасняване. Новата платформа идва с много различия от старата.
Имайте търпение...до седмица - две ще се понагласим. До тогава без лоши мисли.

Благодарим за търпението

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Радо, няма телета, няма и крави. Big Grin  Разсъждавам и за себе си съм прав. Благодаря за разясненията. Wink
Цитирай

И аз подкрепям горните мнения, че трябва да има бутон за редактиране, много често правя грешки при писане и ме дразни като има грешка. А и доста често ми се случва да забравя да напиша нещо и да трябва да вмъквам допълнително. Ще е хубаво примерно да може поне до 1 час след поста да може да се редактира.
Цитирай

(2015-01-06, 18:08:13)pavlinstoyanov написа:  А и доста често ми се случва да забравя да напиша нещо и да трябва да вмъквам допълнително.

Това ме подсеща за едно от правилата на форума:
Цитат:8. Публикуването на няколко поредни мнения в рамките на 48 часа едно от друго не се разрешава. Редактирайте първото!

Какво се прави в такъв случай?

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Аз вчера редактирах през тапата

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай

(2015-01-06, 18:18:26)xn3k написа:  
(2015-01-06, 18:08:13)pavlinstoyanov написа:  А и доста често ми се случва да забравя да напиша нещо и да трябва да вмъквам допълнително.

Това ме подсеща за едно от правилата на форума:


Цитат:8. Публикуването на няколко поредни мнения в рамките на 48 часа едно от друго не се разрешава. Редактирайте първото!

Какво се прави в такъв случай?

В новата платформа на форума,поредните мнения автоматично се сливат.Както казаха колегите вече на няколко места,бъдете търпеливи,работим всички по оправянето и нагласянето на форума и в близкото бъдеще всичко ще се изясни,уточни и нагоди,че да е по-удобно,както за вас,така и за нас.

При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Докладвай " !
Цитирай

(2015-01-06, 18:51:28)siankatabg написа:  В новата платформа на форума,поредните мнения автоматично се сливат.Както казаха колегите вече на няколко места,бъдете търпеливи,работим всички по оправянето и нагласянето на форума и в близкото бъдеще всичко ще се изясни,уточни и нагоди,че да е по-удобно,както за вас,така и за нас.
Тоест вече щом не може да се редактира, ако съм пропуснал да напиша нещо, просто да напиша ново мнение и те ще се слеят?
Цитирай

Да, защо не опиташ?


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай

Добре, ето пиша мнение и като го пратя ще напиша и второ да видим дали ще се получи. Big Grin

Ето го и второто.
Цитирай

Така би трябвало да стане Smile Ето и пример : https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1068977

Колега,моля не прекалявай,вече отива към спам Smile

При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Докладвай " !
Цитирай

Ех изпревари ме, преди да напиша третото Big Grin Няма да пробвам сега и с трето, ще се свиква с това с времето. Big Grin
Цитирай

Относно темата CALM , много е добра , ненатрапчива и изчистена.За Default тема би била перфектна.

P10

Цитирай

Има ли възможност бутона "отиди горе" да бъде "закован" (т.е. да не се мести при скролване на страницата) отстрани на форума? Много е удобно, ако искам да се върна от средата на страницата, в противен случай трябва да скролвам като луд нагоре или надолу.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

(2015-01-07, 10:52:50)bobyn написа:  Има ли възможност бутона "отиди горе" да бъде "закован" (т.е. да не се мести при скролване на страницата) отстрани на форума?...

+1 глас за това предложение.


Забелязах също, че има някаква скрита реклама на Леново, която почти не се вижда, а дори и да видите нещо от нея, не може да "кликнете" отгоре за да видите, за к'во иде реч.

[Изображение: 785651.jpg]

[Изображение: 785652_fr.jpg]   [Изображение: 785653_fr.jpg]

Edit: Ето още един "бъг". Тук във форума първата снимка не се вижда. появява се само командата (img=1024х640]...адреса на снимката...(/img]. Обаче в Тапаталк-а се вижда?!?

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай

на по малки монитори се вижда тая реклама отстрани. но на теб резолюцията ти е голяма, а картинката на рекламата малка и за това се скрива отдолу Smile
Цитирай

(2015-01-07, 15:25:53)yo_asakura написа:  на по малки монитори се вижда тая реклама отстрани. но на теб резолюцията ти е голяма, а картинката на рекламата малка и за това се скрива отдолу Smile

Преди, когато форума беше още на старата платформа всичко беше ОК. Затова смятам за необходимо да споделя проблема, за да може, когато хората поддържащи форума имат възможност да го оправят. Пък и едва ли само аз ползвам монитор с голяма резолюция?!?

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай

Аз съм с темата Light-Green и с нея няма този проблем с рекламата на Lenovo. Всъщност тази реклама никъде не се вижда.

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай

(2015-01-07, 17:27:46)nmnikolov написа:  ...

(2015-01-07, 17:29:26)зенит-е написа:  
(2015-01-07, 17:27:46)nmnikolov написа:  ...
Отвори някой профил, моя твоя няма значение и виж дали има следи от рекламата

това с липста на начин за редактиране е много...

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай

(2015-01-07, 17:29:26)зенит-е написа:  Отвори някой профил, моя твоя няма значение и виж дали има следи от рекламата

Няма и помен от рекламата. Над профила си излиза друга реклама, която си се вижда съвсем нормално.

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай

Tapatalk pro e много по добро за андроид бг форума... лично мнение... като хда форума е и по подредено е
Цитирай

Какъв е този Tapatalk pro и от къде можем да го дръпнем. В маркета го няма

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай

(2015-01-07, 18:03:35)зенит-е написа:  Какъв е този Tapatalk pro и от къде можем да го дръпнем. В маркета го няма
Старата версия 4.6.2 е била такава навремето и доколкото разбрах е и платена тогава. Иначе новата си я има в Маркета : https://play.google.com/store/apps/detai...o.activity Smile

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)