Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Новата платформа на АндроидБГ - дискусии и въпроси
#1
Information 

За да е съсредоточено всичко, отварям тази тема. Нека тук се пренесат разпиляните дискусии относно новата платформа, а темата с предложенията и проблемите, да останат на заден план. Разбираемо е при такъв ход да има някои бъгове. Стараем се да ги отстраняваме  поетапно.

(2015-01-03, 15:06:53)st34 написа:  За момента не могат да се прикачват файлове с разширение .apk и .rar. 
Качих файл с разширение .zip.

Ако е възможно отменете тази забрана!
Цитирай
Аксесоари
#2

Може би е добре да се направи ToDo list, подреден по приоритети. Според мен в момента най-големият bug, над който трябва да се мисли, е как да се оправят неработещите линкове към старата версия на форума. Общо взето моят списък на ToDo засега е:
  1. Да се оправят линковете към стария форум.
  2. Да се добави mod за spoiler tag - намерих линк към такъв мод http://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=143
  3. Да се качат теми (главно заради натоварването на очите). Предлагам да има гласуване кои теми от сайта на MyBB да се добавят.

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай
#3

Направено е и се работи, но не става магически. Естествено, че ще отнеме известно време да се изчистят всички проблемчета, но ще стане.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#4

Определено има проблем с отбелязването на темите като прочетени.Няма значение дали съм маркирал целия форум като прочетен или отделен раздел след презареждане (F5) пак дава че на са прочетени.
Цитирай
#5

Не работи маркирането на форумите като прочетени, тапаталк бъгва като се добави форума, броят на мненията ми е редуциран на половина, темата наистина е много уморителна за очите, опитах да дам репутация на колега, но не стана, въпреки че написах и не задължителното основание,това е от мен за момента, ще дописвам в последствие.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#6

Имам проблем с логването през тапаталк.
https://dl.dropboxusercontent.com/u/2016....15.20.png
Цитирай
#7

Пренасочиха ме към тази тема и дори и да се повторя:
Не открих обща тема в която да се обсъждат промените по сайта, за което пиша тук.
1) Има ли начин да се сменят основните цветове на форума, както на предишната платформа можеше? (Зеления вариант много ми допадаше)
2) При "оценяване" оцененият получава ли известие от кого е оценен? (Харесва ми, че мога да обоснова оценката си така поне вече няма да има коментари от рода на: Защо ми нащтакахте минусите...)
Това е за сега преполагам, че и други неща ще изкочат в движение. Smile

Samsung Galaxy Gio ---> Galaxy Nexus 4.3 ---> HTC One m8 (6.0)
Цитирай
#8

(2015-01-03, 12:17:09)mazy написа:  Имам проблем с логването през тапаталк.
https://dl.dropboxusercontent.com/u/2016....15.20.png
С коя версия си ? А си има и тема вече : https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=69001 Wink

 
Цитирай
#9

А случайно да има начин да се върнем към стария изглед на форума?

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#10

Има проблем с непрочетените мнения. Преди малко имаше 5 теми със зелени стрелки. Кликнах на първата и след връщане отново в раздела, всички останали стрелки бяха изчезнали и темите бяха маркирани като прочетени.

Както бях писал и преди това, черните точки за нови постове в началото на всеки раздел не работят. След рефреш на страницата отново всички раздели се маркират като непрочетени.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#11

Идеята е не всеки да пише какво е видял, а и да прочете дали вече не е писано Smile
Проблема с непрочетените мнения е известен и се работи по него.
Цитирай
#12

Това ограничение ще остане ли занапред?
[Изображение: 987c0b7bd9eea3fd.png]


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай
#13

Здравейте,
форума е чудесен, но моля, ако е възможно да се върне варианта с ползването на форума с приложението за андроид, а не през тапаталка само.
Поздрави

Samsung Galaxy S6 edge, Samsung Galaxy S7 edge
"Само идиот може да си помисли че пътува,когато се вози на въртележка"-Е.Д.
Cam
Цитирай
#14

Проблема с непрочетените мнения (зелените стрелки пред темите) явно е проблем на самата платформа, защото съществува и във форума на разработчика.
http://community.mybb.com/index.php
Току-що пробвах. След прочитане на една тема, всички стрелки от раздела изчезват.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#15

Аз имам следния проблем: Липсва бутона, който автоматично кирилизира. Проблема е в това, че по една или друга причина не мога да подкарам кирилизатор на компютъра си и този бутон беше много удобен.



Edit: Не питайте как в момента пиша на български.... Голяма играчка е.

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай
#16

Здравейте. И моите пет стотинки: ще е чудно, ако има избор от по- тъмни теми. Също, ако не изисква месечен труд, да се добави и варианта за отваряне на форума през старото приложение.

Едит: Сега видях, че стария ап е тотална пенсия. Здраве да е, ще се мъчим с папапалка... Smile
Цитирай
#17

За мен сега този сайт е страшно не разбираем,ното ми показва новите мнения,нито се различават тия бели цветове,нито нищо,ако има варянт да си върна старата версия,веднага го правя,сега честно казано не ми се влиза в сайта,преди ми пишеше НОВИ МНЕНИЯ и влизах,а сега НИЩО,или не е довършен като хората,което ако е така не би трябвало да се пуска,или не е направен както трябва,тези икони на темите също нищо не им се разбира,с две думи развалихте сайта,не ми е ясно защо в БГ когато нещо работи като хората се намира някой да го ос....ре,както се получи и с продавалник същото и тук се случва

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#18

Абе аман от недоволни и мрънкащи. Ти първото мнение прочете ли?? Освен това на сто хиляди места се написа вече как се различават новите  мнения. 
Цитирай
#19

(2015-01-03, 13:41:21)зенит-е написа:  Аз имам следния проблем: Липсва бутона, който автоматично кирилизира...

(2015-01-03, 14:17:41)vladdark написа:  Абе аман от недоволни и мрънкащи...

А отговор по повод моето "мрънкане"? 

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай
#20

Колегата си е  напълно прав и какво значи мрънкане, нали е за това тази тема затворете я и готово, а и как се виждат новите мнения че нещо...

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#21

зенит-е, Спокойно колега, нямах предвид всички които пишем тук. Тъй като това е все още първата страница, за това не съм започнал да събирам  проблемите в първи пост. Надявам се ти е ясно, че не може всичко да стане на момента. Не е останал непрочетен проблема ти. Та дори на всички места, на които го написа Wink

Едит:Ивайло69, отговорил съм на конкретния човек. Не разбирам за какво буташ и ти...

Стрелката преди заглавието те праща на първото непрочетено мнение. Болднатия текст на заглавието означава, че има непрочетени. Черната точка отпред - също.

Както стана ясно вече, има проблем именно с това.
Цитирай
#22

Поздравления за форума, супер е станал! Smile Искам да попитам сега има ли възможност както при стария форум да се види колко плюса или колко минуса има дадено мнение?

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#23
Bug 

(2015-01-03, 14:17:41)vladdark написа:  Абе аман от недоволни и мрънкащи....

Визията на форума изглежда като правен от третокласник , как няма да има мрънкащи , нищо не е наред.

P10

Цитирай
#24

Първо се извинявам за това, че първоначално написах коментара си в грешната (според мен) тема;

Bторо надявам се новата платформа да поддържа тази "екстра".

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай
#25

Нико така беше и един друг форум от ,който идваш ,но нещата се оправиха после с времето нали.Това е базовия вид на платформата ,която има много повече възможности от старата.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)