Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Новата платформа на АндроидБГ - дискусии и въпроси
#51

Най-горе в ляво бутон Настройки.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
Аксесоари
#52

Който иска тъмна тема вече може да си я настрои - отива най долу в страницата и избира Dark1.8:

.jpg Capture.JPG Размер: 10.24 KB  Сваляния: 63
Цитирай
#53

(2015-01-03, 21:31:08)degman написа:  Който иска тъмна тема вече може да си я настрои - отива най долу в страницата и избира Dark1.8:

Благодарности колега,
Лично на мен ми допада новата визия. Малко разнообразие не е лошо. Упсех Smile

hTC One М9
Цитирай
#54

(2015-01-03, 15:06:53)st34 написа:  За момента не могат да се прикачват файлове с разширение .apk и .rar.
Качих файл с разширение .zip.

Ако е възможно отменете тази забрана!

добавени са

(2015-01-03, 19:26:51)SGNexus написа:  Всичко е супер, но темите могат да се редактират само 20 минути след публикацията... Това прави темата по-трудна за следене и ако има ъпдейт по нея ще е по-добре да е в първият пост , особено ако темата е по-дълга.

Потребителите, които поддържат теми могат да се обърнат към екипа за увеличаване на времето.


Добавани са няколко нови теми и е оправен проблема с маркирането на разделите като прочетени.


В момента не може всички предложения да се осъществят тъй като и ние се затрудняваме с някои неща все още. Правят се по-належащите. Ако желаете да се направи някаква промяна ще помогне бъде подкрепена от повече потребители в анкета.
Цитирай
#55

(2015-01-03, 19:26:51)SGNexus написа:  Всичко е супер, но темите могат да се редактират само 20 минути след публикацията... Това прави темата по-трудна за следене и ако има ъпдейт по нея ще е по-добре да е в първият пост , особено ако темата е по-дълга.

Не става въпрос само за темите, а и за мненията:

(2015-01-03, 17:10:13)krassiy написа:  Не е възможна редакцията на мнение ако са минали 20 минути след публикуването му, моля да се увеличи на 48 часа както по-рано (естествено ако новата платформа го позволява при съчетанието с Tapatalk).

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#56

Браво за темите, които сложихте. Но всички са ми... или прекалено светли или прекалено тъмни, ако може да сложите и няколко, които са например зелена, подобна тази, която си беше преди форума, или някоя синя, оранжева, червена, но да не е бяло с зелени надписи и полета, а цялата да е зелена.
Цитирай
#57

Благодаря за темите, които сложихте. Dark-Carbon е ок!
Искам да помоля дали има възможност да се сложи опцията - " (нови мнения) " която я имаше в стария форум. Беше много удобно да се цъкне и да ти се отвори последното мнение, което си чел.

Едит: сега го видях това - благодаря, за което!
Направи ми лошо впечатление, че при темата Dark-Carbon трудно се различават кои теми са "прочетени" и кои не.

Alienware R2 15 2015 - i7-6700HQ, 16GB 2133MHz, GTX 970M 4GB, 512 GB m.2 SSD/1TB HDD  ;  Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition
Цитирай
#58

Има я тази опция - зелената стрелкичка преди заглавието на темата. Smile

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай
#59

(2015-01-03, 18:45:45)зенит-е написа:  
(2015-01-03, 18:19:00)nmnikolov написа:  
(2015-01-03, 18:17:30)krokifena написа:  Единн бутон за "собствени публикации" няма да е зле

Има си такъв бутон в профила -> (Всички публикации на потребителя)

[Изображение: 785261_fr.jpg]
Това го знам и го ползвам, но незнам защо е толкова забутано. Може да се изкара до
 Списък с приятели    Нови публикации    Днешни публикации    Лични съобщения (0 непрочетени, общо 0)

Motorola G5s XT1793
Цитирай
#60

Трябваше да си направя нова регистрация, тъй като старата (alisali) не работи-въвеждам си паролата правилно, не ме пуска. Пробвах през 2 бразуера, чистих кеш-не става. 4-5 пъти пробвах да ползвам опцията за забравена парола, праща ми активационен линк-активира се, праща ми нова парола-не влиза и с нея. Пробвах няколко пъти така, не става. А регситрацията не е изтрита-виждам,че профила си стои.
Межодругото така форума е странно разтеглен, леко дразни очите (зеленото беше по-красиво, а и по-тематично), изобщо не ми харесва така. Дано има опция за някоя зелена тема по-нататък.
Иначе ви честитя новата година, да сте живи и здрави всички, нови успехи и здрави смартфончета Smile
Цитирай
#61

Долу при избора на темите има ако не се лъжа и една зелена. Пробвай, може да ти хареса

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#62

Прекалено контрастни теми - тъмните, много тъмни, светлите - на бял фон, да се присъединя към молбата на колегата по-горе за поне една тема, дето не е на бял фон, а примерно като старата Light Green, на бледо зелено или нещо подобно. Мъка е така, просто очите не смогват...Иначе успях да го добавя вече в тапаталк, други проблеми за момента не срещам.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#63

Сложих си тази зеленикавата тема, по-приятна е, но съм съгласен с @dessyteneva, може и по-добре. Но и така бива.
Цитирай
#64

Проблема с добавянето на spoiler има ли решение, че нещо не го виждам? Браво за форума!!!
Цитирай
#65

(2015-01-04, 12:06:27)stensyto написа:  Проблема с добавянето на spoiler има ли решение, че нещо не го виждам? Браво за форума!!!

Принципно има такъв mod, просто при желание от страна на администраторите може да го активират. Понеже в момента оправят доста неща предполагам все още не е дошло времето на този mod.

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай
#66

(2015-01-04, 12:06:27)stensyto написа:  Проблема с добавянето на spoiler има ли решение, че нещо не го виждам? Браво за форума!!!

Имаше доста други неща, както и доста неща все още не са както трябва, така че скоро надявам се ще стане и това Smile
Цитирай
#67

Всички хубави неща стават бавно, имайте търпение, колеги. Smile

 
Цитирай
#68

Форума започна постепенно да ми харесва, но има 2 неща, с които не мога да свикна.

1. Никой не каза дали има техническа възможност да се добави пътя до темата най-отдолу, защото след прочитане трябва да се скролира до горе, за да се върнеш отново в раздела.

[Изображение: ed37465b69bf3358.png]

2. Иконките са ужасни.  Big Grin Има ли възможност да се заменят със старите?

пп. Знам, че това в момента ви е последна грижа, но все пак да попитам.  Blush
пп2. Къде изчезнаха половината коментари на всички от стария форум? Не, че е важно, но просто ми е любопитно!

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#69

По първото ти питане, за сега можеш да ползваш бутона, който те праща най горе. Той е в сивата лента най долу: „в началото„ По облагородяване на този проблем се работи.
Цитирай
#70

Според мен може да сложат един up-to-top бутон, който да се появява най-отдолу в дясно когато се мине определен scroll на страницата. Това е изключително лесно и се прави с няколко реда jquery код:

Код:
//Show up-to-top button
    $(window).scroll(function () {
        if ($(this).scrollTop() > 100) {
            $('#up-to-top').fadeIn();
        } else {
            $('#up-to-top').fadeOut();
        }
    });
            
    //Animate move to top
    $('#up-to-top').click(function () {
        $('html, body').animate({ scrollTop: 0 }, 800);
        return false;
    });

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай
#71

Благодаря, vladdark. Този бутон не го бях видял. Да, така е значително по-удобно.  Rolleyes

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#72

Ще има ли работещо апк за мобилното приложение скоро
Цитирай
#73

(2015-01-04, 13:39:11)litmos написа:  Ще има ли работещо апк за мобилното приложение скоро
Ами има си. Тапаталк е.

 
Цитирай
#74

Старото апк което беше в маркера после свалено няма ли да работи
Цитирай
#75

Не, няма да работи. Tapatalk е всъщност една от причините да се мине на нова платформа, т.е. форума да има универсално приложение и да не се прави ново такова. Старото беше с доста ограничена функционалност и т.н.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)