Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Новата платформа на АндроидБГ - дискусии и въпроси
#76

Благодарности за отговорите хубаво е да се знае да не си тъпчем машинките с излишни апеката
Цитирай
Аксесоари
#77

Не разбирам какво толкова имате против Тапаталк, това е универсално приложение, аз лично следя ежедневно 5 форума, сега всичко ми е на едно място, то ако почне всеки форум да си прави отделно приложение къде ще му излезе края. Адмирации за промяната, ако ще само заради Тапата да е, аз съм много доволен! Просто свиквайте, друг е въпроса, че след последния ъпдейт стана пълна шитня, обмислям връщане към старата версия!

HTC Desire 500
Цитирай
#78

Връщай се!
Аз си сложих 4.9.5 от темата за Тапата в форума и съм много доволен Smile .

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#79

Това аз много отдавна съм го направил. Новата версия лично за мен не става за това за което е направена. В смисъл нищо реално не е удобно и функционално в нея. В крайна сметка всеки си решава, но наистина старите версии са в пъти по - добри. Сигурно за 10-и път пиша нещо такова Smile
Цитирай
#80

Може да се добави и чат в началото на форума,за да се питат решения на не толкова големи проблеми и тем. подобни... Wink

Huawei P9 - EVA-L09
Blue 32GB
Цитирай
#81

Да и аз подкрепям колегата, ако може да се измисли нещо като бърза помощ Big Grin ако е нещо спешно или не чак дотам сложно че да трябва да се прави нова тема, може да има нещо като чат и примерно да не е за всички ами да речем само за модераторите и ако мен ме интересува нещо маловажно питам и живи и здрави Smile

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#82

Всичко което се дискутира в темата и в темите се взима под внимание. Кое ще се изпълни скоро или дали ще се изпълни може и да не зависи от администраторите. Колкото и функционална да е новата платформа има неща които не могат да станат. Както и такива които как да го кажа не си заслужава да и се отдели време за реализация. Ако ме разбирате какво искам да кажа, надявам се да няма сърдити по случая.
Цитирай
#83

Ако не йм харесва идеята на някои няма проблем Wink
Някъде из темата бях чел за показване на колко + и - рейтинга имат хората.Ще е полезно и да добавите функция да се вижда кой е дал + и кой -

Huawei P9 - EVA-L09
Blue 32GB
Цитирай
#84

(2015-01-04, 16:27:20)aico60 написа:  Ако не йм харесва идеята на някои няма проблем Wink
Някъде из темата бях чел за показване на колко + и - рейтинга имат хората.Ще е полезно и да добавите функция да се вижда кой е дал + и кой -

Колега, това и сега го има. В профила си можеш да видиш кой, за какво и как те е оценил.  Всъщност можеш да видиш това за всеки потребител като цъкнеш на цифричката за репутация.
Цитирай
#85

мале това тапаталк е нещо отвратително,няма свикване с тая ужасия.Дано някой девелопер да разработи добро приложение за форума. Направо ми таковахте майката с тая простотия без приложение за форума

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай
#86

Сложи си по - стара версия! Прочети по - назад в темата! И после пиши дали ти е харесало!
Цитирай
#87

Защо ми изчезнаха стотина коментара абонаментите за теми и аватара ми? ?
Всичко ли да правя на ново в новата визия на форума? ?

Samsung S20 Ultra
Samsung S10+
Samsung Galaxy S9+
Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай
#88

(2015-01-04, 17:10:21)mavrut написа:  мале това тапаталк е нещо отвратително,няма свикване с тая ужасия.Дано някой девелопер да разработи добро приложение за форума. Направо ми таковахте майката с тая простотия без приложение за форума

Колега, моята тапа я изтеглих от blackmart черния маркет. Версията е 2.4 нещо си, много е стара но е хипер максимално изчистено и опростено всичко. Пробвай с нея ако искаш. Smile

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#89

Ти си добре със стотина коментара само изчезнали, моите мнения са на половина, аватарът се качва на ново. Между другото, часовникът на форума е с час напред, в настройките на профила ми си е наред, но в момента ми дава последно влизане в 18.48, а е 17.50.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#90

И аз имам около 300 мнения изчезнали, но не държа чак толкова на тях, важното е да ги разбираме нещата, пък колко мнения сме изказали не е от голяма важност Big Grin

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#91

При мен разликата в часовника е 30 мин. а и съобщенията изчезнаха, но се надявам всичко постепенно да се оправи.
p. s. Деси ЧНГ.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#92

(2015-01-04, 17:50:49)dessyteneva написа:  Ти си добре със стотина коментара само изчезнали, моите мнения са на половина, аватарът се качва на ново. Между другото, часовникът на форума е с час напред, в настройките на профила ми си е наред, но в момента ми дава последно влизане в 18.48, а е 17.50.

Елементарно. Просто в настройките на Корекция на Лятното часово време (ЛЧВ):  сложи на "Автоматично засечи настройките за ЛЧВ" След секунди ще го е засекло....
Цитирай
#93

Къде е тази настройка, не мога да я открия? /ЛЧВ/

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#94

Влез си в профила и натисни зъбното колелце под "Промени подпис" във "Вашият профил"
Цитирай
#95

Настройки/Настройки на форума


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай
#96

Това с времето е лошо, било пари .. През тапата е много удобно , вярно -мрънка ми се за старото приложение, но разликата е от небето до земята.

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай
#97

Кое с времето??? Времето се настройва без проблем.
Цитирай
#98

.Ха, благодаря! Сега времето е точно, но трябваше да изляза и да вляза отново и тогава се актуализира /може да помогне на някой друг, ако се наложи /.Във 4pda има опция за цитиране само на името, не може ли и тук да се сложи такава,или ще стане много претрупано?

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#99

Да, оправя се след изход и ново логване, при което обаче вече не ми дава нови теми...не че не мога да си ги намря през днешните, но май е бъгче.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай

А дали се мисли за мобилна версия?

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)