Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Новата платформа на АндроидБГ - дискусии и въпроси

За момента - не. Доста неща има, които са много по-наложителни. Тапата за сега върши идеялна работа.
Цитирай
Аксесоари

Защо след като имам десетина поста продължава да ми показва -0 ?
Цитирай

(2015-01-04, 19:43:13)SYNEIDESYS написа:  Защо след като имам десетина поста продължава да ми показва -0 ?

Явно постовете ти са в раздела Общи приказки, където не отчита публикациите.
Цитирай

(2015-01-04, 19:31:56)jorrddan написа:  А дали се мисли за мобилна версия?

Колега, пробва ли да влизаш през браузъра? Аз ползвам Chrome на телефона и ми излиза директно мобилна версия, която до някъде е доста по удобна от тапата. Хувабото, е и че на "страхотния" 2г интернет на Теленор зарежда много бързо. Smile

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай

Голямо браво! Доста добра работа сте свършили.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Цитат:Колега, пробва ли да влизаш през браузъра? Аз ползвам Chrome на телефона и ми излиза директно мобилна версия, която до някъде е доста по удобна от тапата. Хувабото, е и че на "страхотния" 2г интернет на Теленор зарежда много бързо.

Нещо не мога да попадна на тази мобилна версия. Би ли написал уебадреса.

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай

Няма мобилна версия!
Колегата се е объркал.

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай

Може и да не е мобилна версия не споря, но на мен ми излиза така. Става въпрос че много бързо зарежда от браузъра на мобилен нет, не е както беше преди, и поне на мен ми е по лесно през браузъра отколкото тапата. Извинявам се, че не бях го обяснил много добре в предния пост. Smile
Сега забелязах, от стоковия браузър на телефона не ми излиза така, само на chrome e така...

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай

преправих неофициалното приложение на форума. то отваря в себе си пълната версия на форума, има rss feed на последните теми, има малки настройки, които да улеснят използването на пълната версия. който желае може да го ползва. не го качвам в google play защото вече веднъж беше премахната заедно с официалното поради зле използвано заглавие и описание. така или иначе едвали ще има много хора, които ще го ползват, но за тези които не понасят tapatalk може да свърши работа. модераторите, као искат да го разпространят в темите, в които хората се интересуват от приложение на форума. в самото приложение е написано, че то не е официално и за проблеми да пишат на моя e-mail. ами това е, от време на време ще го update-вам за да е още по полезно Smile също нямам и webhosting за да го кача в личния си сайт, за това си скалъпих това по долу в дропбокс за да може да има и скрийнове Smile
https://dl.dropboxusercontent.com/u/7089...drobg.html
Цитирай

Не знам дали сте забелязали, но най-долу на всяка страница има един бутон "Лек/Архивен режим" - пробвайте как ще е през мобилния браузър. Вероятно ще е по-леко и по-бързо. Пиша го за тези, които не искат тапаталк, а искат да ползват мобилна версия.

Опс, грешка. Това се бъгва нещо не го пробвайте!

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай

Default-ната тема току-що позеленя! : D

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай

Аз лично харесах най-много засега темата Light-Green. Имам една молба ако може малко да се променят цветовете на линковете в постовете, защото в момента за тази тема линковете са с черен цвят и много трудно се различават спрямо останалия текст, който също е с черен цвят.

Ако може в global.css на Light-Green темата да добавите следните селектори:

Код:
.post_body a:link, .post_body a:visited {
    color: #429c46;
    text-decoration: none;    
}

.post_body a:hover, .post_body a:active {
    color: #429c46;
    text-decoration: underline;    
}

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай

За съжаление при промяната от днес, 01.00 ч, на Default-ната тема в зелено, в момента не мога да се впиша във форума при директно натискане на бутона "Влез", защото екранът силно потъмнява, отварящият се "подпрозорец" на този фон е недостъпен, тъй като изглежда на "заден" фон (все едно е "под" форума). Вписването в момента е възможно само ако кликна върху "Влез" с десен бутон на мишката и го отворя в нов таб. Така е при Firefox и при IE.


Прикачени файлове Миниатюри
           

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай

Същото е и за репутациите.


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай

(2015-01-05, 08:53:42)krassiy написа:  За съжаление при промяната от днес, 01.00 ч, на Default-ната тема в зелено, в момента не мога да се впиша във форума при директно натискане на бутона "Влез", защото екранът силно потъмнява, отварящият се "подпрозорец" на този фон е недостъпен, тъй като изглежда на "заден" фон (все едно е "под" форума). Вписването в момента е възможно само ако кликна върху "Влез" с десен бутон на мишката и го отворя в нов таб. Така е при Firefox и при IE.

Същото е и при Chrome
Цитирай

(2015-01-05, 09:29:34)HSGeorgiev написа:  
(2015-01-05, 08:53:42)krassiy написа:  За съжаление при промяната от днес, 01.00 ч, на Default-ната тема в зелено, в момента не мога да се впиша във форума при директно натискане на бутона "Влез", защото екранът силно потъмнява, отварящият се "подпрозорец" на този фон е недостъпен, тъй като изглежда на "заден" фон (все едно е "под" форума). Вписването в момента е възможно само ако кликна върху "Влез" с десен бутон на мишката и го отворя в нов таб. Така е при Firefox и при IE.

Същото е и при Chrome

Същото и при Firefox. Само че се логнах като натиснах да отговоря на пост и ми изкара страницата с полетата за юзернейм и парола.
Цитирай

Не съм пробвал с излез/влез, обаче прозорчето с емотикони също се появява отзад.
Това на стоковите браузъри на двата уреда в подписа, и на Делфина на S3-ката.


Цитирай

Забелязах един бъг, не е от голяма важност но да го кажа. Под раздела първи стъпки в андроид поне при мен отдолу стой една зелена реклама като фон, която не се маха по никакъв начин.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай

Как мога да си върна стандартния изглед на сайта на мобилния браузър? Дори като му задам на браузъра да отваря десктоп версията си седи на някаква лека версия, която ми е изключително неудобна.
Цитирай

Като скролнеш най- долу на страницата пише лек режим, цъкаш.на него и би трябвало да се изключи.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай

^Благодаря, това го пробвах отдавна, резултатът е:
Forbidden
You don't have permission to access /archive/index.php on this server.
Това е като се логна. Като съм Гост го виждам както трябва. Да не са някакви профилно- форумни настройки?
Едит: Смених темата и се оправи.
Цитирай

(2015-01-04, 23:50:59)emski_vas написа:  Не знам дали сте забелязали, но най-долу на всяка страница има един бутон "Лек/Архивен режим" - пробвайте как ще е през мобилния  браузър. Вероятно ще е по-леко и по-бързо. Пиша го за тези, които не искат тапаталк, а искат да ползват мобилна версия.


Опс, грешка. Това се бъгва нещо не го пробвайте!

A това видя ли го?!


Цитирай

Краси, видях го сутринта, ама бях сънен. Big Grin  Оправих го...
Цитирай

Нещо не ми дава да редактирам.
Исках да поясня, че предишния ми пост беше към justvanko.
И при мен се получава, както при dedovec.

edit: е сега видях как се редактира - при натискане на "Редактирай" излиза прозорче с 2 опции, което при предишния ми опит е било извън екрана на таблета, и е трябвало да скролна Smile
Sorry


Цитирай

Да да прочетох го колега, но мислех, че са го оправили, понеже нямам телефон на близо да пробвам...

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)