Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROM][4.4.4-KitKat][TeamCanjica] CyanogenMod 11.0
#1

                                                  Официална тема +1 Like Tweet [ROM][4.4.4][TeamCanjica] CyanogenMod 11.0
                                                          Последния билд от 24.10.2014г.

                        [ROM][KitKat4.4.4][TeamCanjica] CyanogenMod 11.0
                         [GAPPS][4.4.x] OFFICIAL Up-to-Date PA-GOOGLE APPS (All ROM's) [2014-12-14]
    

Бъгове няма!
Начин на инсталиране:
Всичко, което правите, е на ваша отговорност!

1.Изтегляте ROM-a и Gapps-a слагате ги във вътрешната/външната sd-карта 
2. Рестартирате в (custom) recovery- Volume UP + Home + Power

3. wipe data / factory reset

4.cache и dalvik-cache

5. "Install the Zip from External Storage 

6.Инсталирате ROMа и gapps
7. reboot system now

 
Скинове:
[Изображение: 3777937.png][Изображение: 3777939.png][Изображение: 3777942.png][Изображение: 3777943.png][Изображение: 3777944.png][Изображение: 3777947.png][Изображение: 3777949.png][Изображение: 3777950.png]
Цитирай
Аксесоари
#2

дали ще ми се получи на Lenovo yoga tablet 8 b6000-h?
Цитирай
#3

(2015-01-16, 03:00:50)peterhoff написа:  дали ще ми се получи на Lenovo yoga tablet 8 b6000-h?

НЕ,ето ТУК е за теб !
Цитирай
#4

може ли някой да даде линк към файла  който прави sd картата част от паметта на телефона
partitionchanger за cm11


благодаря

LG G4 - Black Leather Edition
Цитирай
#5

За цм11 не е нужен файл, само трябва от NovaThor settings да се разменят с отметка на swap storages.

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай
#6

(2015-01-18, 21:42:27)maev написа:  За цм11 не е нужен файл, само трябва от NovaThor settings да се разменят с отметка на swap storages.


може ли по-подробно

не те разбирам

LG G4 - Black Leather Edition
Цитирай
#7

Там , даваш отметка и рестартираш. 


Прикачени файлове Миниатюри
       

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай
#8

Моля споделете как се държи този ром и как да вдигна моят телефон от стоковия 2.3.6 до 4.4.4 стъпка по стъпка.
Интересувам се как се държи при стрийминг от Youtube и Vimeo, колко време изкарва с него батерията как се държи като цяло телефона, има ли лагове и сериозни бъгове? Благодаря предварително.
Цитирай
#9

[Изображение: 5585772.jpg]
Ето виж тоя  в руския 4PDA при гласуване за най -добър CM11,как са го оценили най отгоре и си прецени.
Флашваш с Один стоковия 4.1.2 ,и след това този през cwm(рековърито).

(2015-01-18, 21:27:04)faflio написа:  може ли някой да даде линк към файла  който прави sd картата част от паметта на телефона
partitionchanger за cm11


благодаря
Що ми се струва ,че в твоя въпрос се преплитат две различни неща,или аз немога точно да го разбера?
Ако става въпрос за размена на паметите PartitionChangerCM11.zip
Разделяне на  памет CWM ReParted
Цитирай
#10

Последният билд не е ли от 08.07 ?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB Titanium Black
Цитирай
#11

Ако както си в папката на тиймканджика (както там се чете) и минеш ниво назад , където са папките им (см10.1, 10.2, см11) ще видиш че има няколко билда, които не са им в основната на рома.
едит: и на линка пише 11/24 , и на шота пише 11/22 ..

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай
#12

(2015-01-20, 23:34:07)TheLiquidGuy написа:  Последният билд не е ли от 08.07 ?

ТУК и в официалната тема на xda -548 страница 10/24
Цитирай
#13

Колеги съфорумци хайде моля ви се нека някой да каже трябва ли да имам поставен cumstom rom или на моя Ейс2 за да поставя въпросния ром?
Много ви моля да обърнете внимание на питането ми. Наопълно начинаещ съм в инсталацията на Андроид ОС.
Цитирай
#14

Като за начало прочети колега следния урок https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=44698  Wink ако си на 2.3.6 мини на 4.1.2 Ако стоковия ти ром е само с един фаил го слагаш само в PDA влизаш в Download мениуто с бутони - Усилване надоло > меню бутона > паулар бутона. След което натискаш Овеличаване бутона на звука Smile свързваш с Усб кабела и натискаш старт Smile след което Следваш иснтруквиите по горе Smile ако не намери ме в скаипа ще помогна Smile deni-123

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай
#15

(2015-01-19, 16:05:25)vonnn написа:  [Изображение: 5585772.jpg]
Ето виж тоя  в руския 4PDA при гласуване за най -добър CM11,как са го оценили най отгоре и си прецени.
Флашваш с Один стоковия 4.1.2 ,и след това този през cwm(рековърито).





(2015-01-18, 21:27:04)faflio написа:  може ли някой да даде линк към файла  който прави sd картата част от паметта на телефона
partitionchanger за cm11


благодаря
Що ми се струва ,че в твоя въпрос се преплитат две различни неща,или аз немога точно да го разбера?
Ако става въпрос за размена на паметите PartitionChangerCM11.zip
Разделяне на  памет CWM ReParted

Поставиха ми този Киткат и сега имам един проблем. Някакъв процес в телефона постоянно спира. Изписва ми следната грешка Unfortunately, the process com.android.phone has stopped...
Не може да си открие мрежата бъгва при работа с Wi-Fi. Не знам къде точно е грешката защото не съм го инсталирал аз самият. Но я има. Мода е този горе на линка, gaps също - с дата 25.05.2015...
Възможно ли е тази магария да е от GAPS?
Цитирай
#16

Колега самиа ром си има опция за разяна на памети погледни пост #7 Smile Савет от мен инсталираи на ново стоковия и флашни на ново този ром, размени си паметите и си готов Smile без бъгчета и проблеми Smile

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай
#17

(2015-01-29, 22:12:07)denilika написа:  Колега самиа ром си има опция за разяна на памети погледни пост #7 Smile Савет от мен инсталираи на ново стоковия и флашни на ново този ром, размени си паметите и си готов Smile без бъгчета и проблеми Smile

Телефона не съм го флашвал аз познат приятел който е софтуерист в областа на Андроид.
Явно нещо се е бъгнало защото всичко той ми показа че го е направил както трябва но явно не се е получило.
Вчера ходих при него и флашна телефона с стоков 4.1.2 и за сега съм доволен и щастлив от него и нямам намерение да го заменям.
Цитирай
#18

Кратка инструкция за СМ11.
Сваляте от тук СМ11 f2fs версията xda.mister-freeze.eu/XDA-files/ace2nutzer/
Сваляте си кернел f2fs версия от 30ти януари.
Сваляте си GApps , знаете как и откъде.
Отивате в рикавъри и правите нандроид бекъп!
След това :
1 Флашвате кернела.
2 Цъквате в advanced на reboot recovery.
3 В mounts and storige давате отметка на allow f2fs -> ext4 migration
4 В mounts and storige цуквате на format cache и трябва да ви излезне опция за избор между default , ext4 и f2fs. Избирате f2fs, повтаряте процедурата с data и system.
5 Флашвате рома
6 Флашвате ГАппс
7 Флашвате отново кернела
8 Триете далвик кеш за всеки случай
9 Reboot system now.

Ако не сте пропуснали стъпка би трябвало да се радвате на повечко живот на батерията, липса на лаг и пъргаво телефонче. Кернела от 2ри февруари има леки проблеми, четете в темата на Ace2Nutzer в xda за повече инфо Smile
Малко за рома - с два ланчъра е, Нова и Требушет , няма бъг с нияото на звука при входящи. Кернела е само с 3 governor-a , interactivе се препоръчва за ежедневно ползване. Има само един IO scheduler, sioplus.
В Новатор сетингите можете да си смените паметите и да клоквате ГПУ , не е нужно външно приложение.

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай
#19

Има нов КЕРНЕЛ от 07.02.2015 ,стабилен  без бъгове  ,работи и SIM-инструментариума.
Bugs and Issues 20150207:

  • None
Changelog:

20150207:
  • Better Battery Lifetime
  • More Speed
  • Much more responsive
  • Reduced Kernel Size a bit more
  • 630MB RAM Available
Инсталация на кернела с рома и гаппса: Става по начина описан в горния пост#18 на maev !
Инсталация само на кернела: По същия начин описан от maev ,но без флаш на рома,гаппса и повторното флашване на кернела 
  • Boot into recovery
  • backup and restore -->backup to
  • Flash latest Kernel from me with F2FS Support and then reboot to recovery
  • dalvik-cache
  • Reboot system.
Цитирай
#20

При връщане на бекъп връщаш и стария кернел. Ако само надграждаш кернел стъпките са :
1 инсталираш кернел
2 триеш кеш
3 рибуут.

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай
#21

(2015-02-08, 10:33:45)maev написа:  При връщане на бекъп връщаш и стария кернел. Ако само надграждаш кернел стъпките са :
1 инсталираш кернел
2 триеш кеш
3 рибуут.
Точно така е !
Коригирал съм го в поста си !
Бекъпа е препоръчителен за всеки случай ,ако случайно се "омаже" нещо !
Цитирай
#22

Здравейте ! Става ли за galaxy nexus?

Samsung Galaxy Nexus /
 Huawei p8 lite/ Samsung j7 2016/ Huawei Mate 20/ Huawei Mate 50 Pro
Цитирай
#23

(2015-02-18, 17:07:47)teodosii1 написа:  Здравейте ! Става ли за galaxy nexus?

Добре бе, как ще става за Galaxy Nexus? Angry  Не виждаш ли, че пишеш в раздела на Galaxy Асе2?  Bu Виж тук

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#24

                                                   За феновете на параноид :Uploaded: 2015-02-19


                                                        -->  PA4.6_BETA5_I8160 <--
Цитирай
#25

Мога ли да сложа хроно кернела и да го клокна на 1200Мхз? Добре ли се държи на тази честота ?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB Titanium Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)