Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MINIX NEO X8-H Plus
#26

Добавките за субс са ако искаш да ти ги тегли "автоматично". Ако си ги свалил заедно с филма, единственоото което трябва да направиш е да си настроиш да ти е Cyrillic(Windows).
Стартираш XBMC -> System-> Setting -> Videos-> Subtitles -> Character set =  Cyrillic(Windows), това е за да не ти излизат на маймуница при положение, че вече са свалени, преименувани с името на видео файла и са в една и съща директория.

Поздрави!
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравей, това са две добавки за субтитри
.zip service.subtitles.addic7ed-master.zip Размер: 36.85 KB  Сваляния: 195

.zip service.subtitles.unacs-0.0.5.zip Размер: 162.7 KB  Сваляния: 136

  инсталират се от система-добавки-инсталирай от zip и се посочват една по една след което, като се пусне избрания фил в лентата за пускане и спиране има едно бутонче като правоъгалник от там се пускат него обясних много добре май Bu


ПП Предварително в Kodi трябва да се променят настройките система-видео-субтитри и да се избере да търси само български субтитри
Цитирай
#28

(2015-03-03, 17:37:23)surfist33 написа:  Здравей, това са две добавки за субтитри


  инсталират се от система-добавки-инсталирай от zip и се посочват една по една след което, като се пусне избрания фил в лентата за пускане и спиране има едно бутонче като правоъгалник от там се пускат него обясних много добре май Bu


ПП Предварително в Kodi трябва да се променят настройките система-видео-субтитри и да се избере да търси само български субтитри

Здравей,
благодаря за добавките, не знаех че въобще съществуват за бг субс. Можеш ли да кажеш от къде ги намери и имали още полезни.

Поздрави
Цитирай
#29

Здравей,
голяма борба беше с това Kodi и все още продължава с "P2P strems" Smile 
друга добавка за субтитри се инсталира от: система-добавки-сваляне на добавки-всички добавки-субтитри-OpenSubtitles.org

1. Спорт на живо 
.zip plugin.video.SportsDevil-3.0.1.zip Размер: 2.25 MB  Сваляния: 62

2. Тв канали на живо
.zip plugin.video.RobinHood-PPL-List (3).zip Размер: 866.42 KB  Сваляния: 81

има  едина добавка "Genesis"  която е за филми и сериали но е много голям ZIP и не мога да го прикача  Sad
не всичко върви но за без пари толкова Big Grin
Цитирай
#30

И аз съм с MINIX x8 h plus от скоро,като цяло е добре,дразни ме само айр мауз м1,не мога да и свикна,свалих си апп за телефона и е много по-лесно управлението,трябва и двете устройства да закачени на една мрежа.xbmc е доста добро и с много възможности,стигнах до Fusionто е някакъв пакет и инсталира доста добавки,гледат се доста онлайн филми,още се боря със субтитрите на онлайн филмите..но ще стане,ще пробвам и горните два линка за суб.
Цитирай
#31

Честито marrio, със здраве да си го ползваш. Аз сега се боря да подкарам 1 PS3 гейм пад, но за момента работи само със usb кабел завързан за бокса. За да го подкарам през bluetooth трябва да го рутна и да кача 1 програмка, която се казва Sixaxis, но е платена (ако знаете от къде я има кракната споделете). Нямам време в момента да си играя с него, но със сигурност ще го рутна.
Иначе с този PS3 контролер подкарах Asphalt 8. Я кажете някоя и друга игрица, която поддържа гейм-пад/джойстик.
Цитирай
#32

(2015-03-05, 10:39:13)dap написа:  
(2015-03-03, 17:37:23)surfist33 написа:  Здравей, това са две добавки за субтитри


  инсталират се от система-добавки-инсталирай от zip и се посочват една по една след което, като се пусне избрания фил в лентата за пускане и спиране има едно бутонче като правоъгалник от там се пускат него обясних много добре май Bu


ПП Предварително в Kodi трябва да се променят настройките система-видео-субтитри и да се избере да търси само български субтитри

Здравей,
благодаря за добавките, не знаех че въобще съществуват за бг субс. Можеш ли да кажеш от къде ги намери и имали още полезни.

Поздрави
Tyk
Цитирай
#33

(2015-03-11, 18:58:34)asan_ написа:  
(2015-03-05, 10:39:13)dap написа:  
(2015-03-03, 17:37:23)surfist33 написа:  Здравей, това са две добавки за субтитри


  инсталират се от система-добавки-инсталирай от zip и се посочват една по една след което, като се пусне избрания фил в лентата за пускане и спиране има едно бутонче като правоъгалник от там се пускат него обясних много добре май Bu


ПП Предварително в Kodi трябва да се променят настройките система-видео-субтитри и да се избере да търси само български субтитри

Здравей,
благодаря за добавките, не знаех че въобще съществуват за бг субс. Можеш ли да кажеш от къде ги намери и имали още полезни.

Поздрави
Tyk

Thanks!
Цитирай
#34

Здравейте,
Разполагам с налични бройки на Minix x8-h Plus, както и на още няколко модела (Z64 windows 8.1/Android; X8, както и Pipo X7, Voyo Mini PC)
За повече инфо на лични  или ми пишете на gramov@abv.bg Smile
Цитирай
#35

Здравейте, отдавна не съм писал за кутийката. Новото което успях да направя е да рутна устройството и така успях да направя PS3 контролера да работи без да е необходимо да е свързах със USB кабел Wink Програмката която използвах за това е Sixaxis controller. Работи идеално Smile Игри които съм пробвал са Asphalt 8 и Dead Trigger.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)