Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Скинове и допълнения за iGO
#26

Логото на форума.
iGO/ui_android/папката с вашата резолюция/
Оразмерил съм я за 854/480.

[Изображение: logo.png]

Androidbg_Logo.zip


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай
Аксесоари
#27
Photo 

Здравейте.
Някой знае ли, къде точно, във скин Димка трябва да пипна, че да променя цвета на текущата улица,
номерата на къщите, града и бутоните от ляво за да ги догодя горе-доло както на снимката!?
Благодаря.
[Изображение: 866e3bc6faf5dcee.jpg]


Цитирай
#28

Здравейте,
има ли начин да се увеличи изгледа на дисплея. Показва ми с км. напред. Който е ползвал Garmin, ще разбере по-точно за какво питам.
В момента ползвам скин GjAk_v2.3_AriNe_BG и в
Още - Програмни настройки - Настройки на карта - Лични настройки за мащаб = ВКЛ. - Лични настройки за мащаб съм задал Фиксиран мащаб - Мащаб в 3D=40 м.

Също така, има ли начин да се направи времето за "Час на пристигане" да е по-точно: в момента от задаване на маршрут, до момента на пристигане някъде, има разлика с повече от час и това за разстояние от 100 - 120 км. /пак ще сравня с Гармин - там изчислил ли е че час за пристигане е чч:мм, то ще пристигнеш в рамките на +/- 5 мин. от изчисленото от навигацията/.

поздрави
Димитър

Ericsson A1018s -> Nokia 3110 -> Maxon -> Benefon Dragon -> Nokia 6210 -> Nokia 1110 -> Nokia 6233 -> Nokia 5800 XM -> Lenovo P780 -> Xiaomi Redmi Pro -> Xiaomi Redmi Note 7 Pro
Цитирай
#29

(2015-02-13, 12:30:16)fumar написа:  Здравейте.
Някой знае ли, къде точно, във скин Димка трябва да пипна, че да променя цвета на текущата улица,
номерата на къщите, града и бутоните от ляво за да ги догодя горе-доло както на снимката!?
Благодаря.
[Изображение: 866e3bc6faf5dcee.jpg]

Твоят човек е olele39 Wink

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай
#30

Offtopic Знам колега, но няма за всичко все тях да търсим!
Пък и написано във форума, все още някой ще научи нещо Wink


Цитирай
#31

Сложи си бутоните от този скин в твоя. Цветовете са във main_scheme.

ПП: Защо не използваш скина от снимката?


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай
#32

(2015-02-13, 14:47:54)dido123 написа:  Сложи си бутоните от този скин в твоя. Цветовете са във main_scheme....

Ок ще пробвам.
Пробвах скина, но има някой проблеми със него!
По-малкия проблем е, че е само за 800_480. Като използвам 1024_768 игото крашва още след рестарта.
По големия проблем е, че не помни никакви настройки относно камерите за скорост - и тук навлизаме във дълбоки води..... А като знам от къде се правят промените ще си ги правя по мой вкус.
Между другото съвсем бях забравил, че diMkaWA_aP133_Nk's потдържа промяна на въпросните цветове!
Ето един Screenshot от него.
Благодаря Дидо.
Поздрави


Цитирай
#33

Слагах няколко скина за резолюция 800х480 и все не иска да се обръща при завъртане на таблета.Даже и бутона за изтриване на буквите при търсене на крайна цел не работи.Или аз нещо не правя както трябва?

Xiaomi 11t pro 5g 128GB/8GB
Цитирай
#34

Богата колекция от колички за заместване на курсора. (369бр.)
Някои са познати вече, но има и доста нови:
Източник: igo8navigation.



Цитирай
#35

GjAk_v2.3_AriNe_BG_MOD.zip
Резолюции: 800...1024 и FullHD
GjAk_v2.3_AriNe_BG_MOD_1024.zip
Резолюция: 1024x600

Правил съм ги за мен. Разликите от оригиналния са повече визуални.

[Изображение: 2a057f59bceb9bdb.gif]


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай
#36

(2015-02-23, 10:16:56)olele39 написа:  Богата колекция от колички за заместване на курсора. (369бр.)
Някои са познати вече, но има и доста нови:
Източник: igo8navigation.

В архива има повреден файл, сега не мога да кажа кой, копирах всички в папката на навигацията, ей тъй да ги имам, и бях неприятно изненадан оня ден, точно преди тръгване на път с надписа igo спря... Сега съм изтрил всички колички, примо работи, а след два  дни, като се прибера у дома, ще ги разследвам файл по файл...
Цитирай
#37

И при моите има такива, но трябва някой да се хване да ги поразчисти.


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай
#38

(2015-03-02, 14:58:50)gaffer написа:  В архива има повреден файл, сега не мога да кажа кой, копирах всички в папката на навигацията, ей тъй да ги имам, и бях неприятно изненадан оня ден, точно преди тръгване на път с надписа igo спря... Сега съм изтрил всички колички, примо работи, а след два  дни, като се прибера у дома, ще ги разследвам файл по файл...

В последствие и аз забелязах... Възможно е да не е само един повреден файл. Когато пробвах количките, взех произволни 30-40 и не заби на нито една. Лековерно реших, че всичко е ОК.
Наистина се налага сериозно пресяване.



Цитирай
#39

Малко колички от garigor

[Изображение: 68d66a4aa556983b.gif]

car.zip


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай
#40

При мен гърми на Sport Red Car. Други не съм пробвал.
Цитирай
#41

(2015-03-02, 20:52:17)bobywm написа:  При мен гърми на Sport Red Car. Други не съм пробвал.

При мен не гърми:

   

Имаше само един съмнителен файл - sw.zip - да се трие!
Всички останали ги проверих и работят. Просто не трябва да се изсипват всичките в папка car, а да се слагат по няколко за пробата. Например, по 30-50. Зависи от мощността на устройството.



Цитирай
#42

Ако ми намерите Ауди А6 (по възможност от 2006г.) ще черпя Wink

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай
#43

Специално за petio_venkov от NNG и VAG-Group и с помощта на garigor: Audi-A6-2006

Cool Big Grin
   



Цитирай
#44

Offtopic Първо трябваше да уточниш подробностите по почерпката!


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай
#45

Offtopic
Уточнявам почерпките:
   

Тежко му е на модератора, който ще чисти...  Angel



Цитирай
#46

Искам да добавя няколко poi икони. Две за едни мои poi и няколко за бензиностанции. В стара тема намерих папка ui android, предполагам там има това, което искам. Та къде да добавя едните и къде другите? Моите първоначално ги сложих в userdata/poi icons, но не ги вижда и затова спрях с опитите, че да не прецакам нещо.
Сборката ми е на Стенсито 480/800 с апк iGO_Israel_9.6.29.483387_sys_not_changed - with google search и ползвам скин Димка.
Цитирай
#47

(2015-03-03, 00:09:42)olele39 написа:  Offtopic
Уточнявам почерпките:


Тежко му е на модератора, който ще чисти...  Angel

Чичо Джак ще влезе и във вашия дом Wink

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай
#48

За феновете на Audi, като мен, спретнах картинки за зареждане и излизане от iGO. Ако, някой ги желае, моля: Audi.
Телефонът ми е Samsung Galaxy Note 3, резолюция 1080х1920, версия на навигацията iGO Primo 2.4 Isr Free v9.6.29.404739 (Sys not changed)-1080x1920. При мен, картинките се заменят по следният път: data.zip/ui_android/800_480. Конвертирани са във формат .вмр(Bitmap), размери 600х960 и 960х600.
Тук и тук, можете да прочетете указания от колегите dido123 и stensyto, как сами да си замените картинките, с такива, каквито на вас ви харесват. 

Скрийншотовете долу, са от моят телефон!

Успех! Tummenupp


Прикачени файлове Миниатюри
           

Samsung SM-N975F Galaxy Note 10 Plus; Samsung SM-N9005 Galaxy Note III LTE Phronesis Rom N7 v7.0-Android 6.0.1

Цитирай
#49

Привет,

Някой може ли да ми помогне за следната ситуация:
От известно време се опитвам да вкрам опцията "мулти търсене" на скин diMkaWA_aP130-3 в по-стара версия на скин Dimka. Вкарах опциите за настроки на мулти търсене и менюто за търсене и всичко изглежда ОК и работи.Проблмът идва след като се зададе търсене и долу в дясно се покажат броя намерени резултати при натискане за показване програмата крашва.След доста мъки и проби открих че проблемът идва от файлът ui_android\common\ui\utils.lua .При стартиране на скина без този файл търсенето работи и идава резултатите по категории но се появяват други бъгове в скина.Проверих в няколко други скина но файлът е идентичеН, а в по-новите версии на скиновете не присъства.Тестовете съм ги правил на две устойства с К.К. и две различни версии на IGO:
iGO_Israel_9.6.29.483387_sys_not_changed - with google search.apk  и iGO_9.6.29.403969.apk
на които diMkaWA_aP130-3 нямат проблем.
Файлът utils.lua :http://dox.bg/files/dw?a=e93c0b909d

Някой има ли идея как може да се прескочи този проблем.
Благодаря предварително.
Поздрави.

Samsung Galaxy S7, LG Optimus G - E975, SONY Xperia Sola - Android  Kitkat [4.4.2] Carbon by XperiaMT27,  HTC Wildfire S -   Android GB 2.3.3
Цитирай
#50

Не съм се занимавал с това, но ето ти декомпилирания файл, ако ти помогне нещо!
utils.zip


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)