Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Скинове и допълнения за iGO
#76

Защо неми дава 3D сградите? Когато вляза в още/съдържание/за продукта/още/судържание/3D обекти фаил Bulgaria_HERE_2014.Q2_140918.3dl е в бяло а фаил Bulgaria_HERE_2014.Q2_140918.3dc е в червено, и пише Грешка във версията. Bu 
А когато вляза в 3D сгради е обратно, фаил 3dc e в бяло а фаил 3dl пише Грешка във версията. Bu 
Къде съм сгрешил, в папка content/building съм сложил Bulgaria_HERE_2014.Q2_140918 3dl , Bulgaria_HERE_2014.Q2_140918 3dc и Bulgaria_NNG_Petrol_station_2011.07_110818 3dl 
А когато вляза в Демо/Istambul-Eger-Budapest-London ми дава 3D сградите
Цитирай
Аксесоари
#77

Здравейте.
Някой знае ли дали скин Doupas_v_8.1 от спойлера по-доло потдържа гласово известяване за камерите, така както Димка примерно, без да имам работещи TTS?
Не съм на ти със Руския, затова първо питам тук!
 


Цитирай
#78

Doupas е доста модифициран и трябва да се преработва за да стане като GjAk или diMka
Играх си малко един ден с v8, ако се интересуваш и не съм го изтрил мога да ти го пратя.


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай
#79

Да - прати ми го когато имаш време, ако си го запазил.
Благодаря.


Цитирай
#80

(2015-04-21, 20:49:05)dido123 написа:  Doupas е доста модифициран и трябва да се преработва за да стане като GjAk или diMka
Играх си малко един ден с v8......

Има ли нещо специфично, защото и със тази версия на скина не ми говори за камерите а само ги визуализира!?
Видях, че няма папка аудио във скина и не съм поставял!
Ако трябва ще я поставя, но кои звуци - Dimka или Gjak - то разликата е във ограниченията, но все пак......
Иначе със двата скина - Dimka, Gjak и без активиран скин нямам проблеми със гласовите предупреждения!
Благодаря.
ps: Знам, че са два последователни коментара, но не ми позволява редакция на предния.


Цитирай
#81

Скина е на основата на GjAk, но незнам защо не излизат предупрежденията. Мисля че е насочен основно към TTS. Когато имам време ще го разгледам по обстойно!


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай
#82

Здравейте, 
Може ли да попитам как да сменя аудиото за камерите примерно на GjAk_v2.3_AriNe_BG 
И другия ми въпрос е по какъв начин и с коя програма отваряте и едитвате изображенията 

=========
HTC EVO 3D + HTC One + SAMSUNG Note 3 +
SAMSUNG S7 edge + SAMSUNG S8 + SAMSUNG J7 (2017) + Lenovo K6
Цитирай
#83

(2015-04-23, 15:22:25)GAD написа:  ... по какъв начин и с коя програма отваряте и едитвате изображенията 

Отварят се с: iPIE - iPAQ/iGO Image Explorer
След това, всичко е въпрос на възможности и фантазия.



Цитирай
#84

А по другия въпрос как да сменя аудиото на камери пои в готовите скинове напъствия ако ми дадете

=========
HTC EVO 3D + HTC One + SAMSUNG Note 3 +
SAMSUNG S7 edge + SAMSUNG S8 + SAMSUNG J7 (2017) + Lenovo K6
Цитирай
#85

(2015-04-23, 23:49:23)GAD написа:  А по другия въпрос как да сменя аудиото на камери пои в готовите скинове напъствия ако ми дадете

Smile Не знам какво искаш да смениш в "аудиото на камери пои"...
Как се променят в "готовите" скинове - няма рецепта.



Цитирай
#86

(2015-04-23, 23:58:18)olele39 написа:  
(2015-04-23, 23:49:23)GAD написа:  А по другия въпрос как да сменя аудиото на камери пои в готовите скинове напъствия ако ми дадете

Smile Не знам какво искаш да смениш в "аудиото на камери пои"...
Как се променят в "готовите" скинове - няма рецепта.
Искам да сменя в този скин сигнала за мобилна камера или полицейска засада GjAk_v2.3_AriNe_BG сега е някъв клик

=========
HTC EVO 3D + HTC One + SAMSUNG Note 3 +
SAMSUNG S7 edge + SAMSUNG S8 + SAMSUNG J7 (2017) + Lenovo K6
Цитирай
#87

(2015-04-24, 06:02:07)GAD написа:  Искам да сменя в този скин сигнала за мобилна камера или полицейска засада GjAk_v2.3_AriNe_BG сега е някъв клик

Това е лесно - прави се с промяна на записа за тази камера в sys.txt. 



Цитирай
#88

Версията е 9.6.20.48....Israel. Проблема е, че като се опитам да сменя кожата не вижда нито един скин освен този по подразбиране.
Смартфона е LG G2 mini.
Проверих резолюцията в sys.txt , както и в info.ini в скиновете.
 Някой да е имал подобен проблем?
Цитирай
#89

Как да направя да се показват големите икони на бензиностанциите. [Изображение: dido12331.jpg]
Цитирай
#90

Има ги в Branding.zip в моите сборки!


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай
#91

(2015-04-22, 20:49:52)fumar написа:  Има ли нещо специфично, защото и със тази версия на скина не ми говори за камерите а само ги визуализира!?
Видях, че няма папка аудио във скина и не съм поставял!
Ако трябва ще я поставя, но кои звуци - Dimka или Gjak - то разликата е във ограниченията, но все пак......
Иначе със двата скина - Dimka, Gjak и без активиран скин нямам проблеми със гласовите предупреждения!
Благодаря.

Пробвай! Doupas_v8.1_Silver3D_24_BG.zip
Добавих ux_more_cams на Vami в скина.

[Изображение: e0b2111ca61063c8.png] [Изображение: ffcde71047a1a38a.png] [Изображение: c935dee7a44c4c7a.png]


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай
#92

(2015-04-27, 19:43:39)dido123 написа:  Пробвай! Doupas_v8.1_Silver3D_24_BG.zip
Добавих ux_more_cams на Vami в скина.

Здравей колега.
Благодаря за отделеното време и труда!
Първо копирах скина във папка skin и го активирах от менюто на iGO.
Действително има разлика, защото се появи бутона  "Тестване" на звуците във менюто Видове звуци за предупреждение.
Съответно всички категории са оставени на Аудио визуално.
При неговото натискане за проба обаче, не се възпроизвежда нищо.
Поставих папка Аудио във скина. Аудиото го имам и във папка iGO \ ui_android - нищо.
Прегледах файловете customized.lua и driveralerts.ui във които при Gjak нормално се указва пътя до папка аудио от скина, но не видях нещо да е отговорно за звуците.
Пробвах и добавих абсолютно същите записи от Gjak във Doupas, но при стартиране Игото блокирва.
Махнах всичко и оставих скина така, както си го направил.
Днес ще пробвам във реална ситуация, но мисля, че щом не работи пробата на звуците за камерите, няма да предупреждава и във реално време.
Със другите два скина нямам проблем със предупрежденията - искам да кажа, че сборката и sys във нея са добре.
Благодаря още веднъж.


Цитирай
#93




Цитат:fumar

Действително има разлика, защото се появи бутона  "Тестване" на звуците във менюто Видове звуци за предупреждение.
Съответно всички категории са оставени на Аудио визуално.
При неговото натискане за проба обаче, не се възпроизвежда нищо.

Колега току що сложих скина и пробвах тестването, всичко работи. Ако искаш да ти кача някъде сборката ми или само sys файла?
Цитирай
#94

И при мен работят! Пробвай с този запис в sys !
skin_audio_path="speedcam_bg"


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай
#95

(2015-04-28, 09:03:45)dido123 написа:  И при мен работят! Пробвай с този запис в sys !
skin_audio_path="speedcam_bg"
Благодаря Ви колеги.
Точно това се оказа. Имам този запис, но е прокоментиран със точка и запетая отпред, тъй като го ползвам само когато Игото е без скин. Иначе не се нуждая от него и не съобразих, че може да е това, та накъде зациклих и аз......
Поздрави.


Цитирай
#96

Нова версия на скина - линк
Ето и българсия вариант - GjAk_v2.3_AriNe-3_BG.zip
Цитирай
#97

(2015-04-26, 20:23:08)dido123 написа:  Има ги в Branding.zip в моите сборки!
Намерих ги, но ми излизат много малки. Как да ги направя по големи.
Цитирай
#98

Не знам дали ги има в по голям размер, изображенията не са мои. Ако се преоразмерят ще се развали качеството.


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай
#99

Може ли активен линк към този брандинг. Рових из другите теми, но не знам коя точно сборка, а и пробвах един-два даде линка за сборка от 29 януари мисля там не са активни линковете.

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай

(2015-05-01, 04:22:33)h3llph9yz3 написа:  Може ли активен линк към този брандинг. Рових из другите теми, но не знам коя точно сборка, а и пробвах един-два даде линка за сборка от 29 януари мисля там не са активни линковете.

Branding.zip


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)