Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AlphaRev - S=off - root на 2.2.1 и custom recovery!
#76

Еми аз съм с Htc Wildfire android 2.3.4 беше 2.2.1
Цитирай
Аксесоари
#77

Бях с Wildfire 2.2.1 s-on и имах проблем с wifi.Оправих го с тази тема,както го е описал cinizam и с малко негова помощ при мене всичко от първия път стана и проблема с wifi-то се опраи
Цитирай
#78

Аз направих всичко също от тази тема и сега съм с cyanogen mod 7 и като го оставих телефона на 60% батерия .. на сутринта (11:30часа) беше изключен .. някакви идеи ? :confused:
сега съм изключил всички приложения от ръннинг сетингс (без систем и андроид кииборд.) ще видим какво ще стане Smile
Цитирай
#79

абе хора всичко му върнах по старому .. обаче тоя телефон е голяма шитня .. скайпа ми бъгва , игрите бъгват .. има ли някакъв начин да варви що годе по-плавно.. :power:
Цитирай
#80

друг телефон? :whistle:

mi11
Цитирай
#81

Да попитам сега като съм си сложил Рома, и искам да пробвам с друг, този как да го махна ?
Цитирай
#82

Направих всичко точно а като пусна телефона ми влиза директно в recovery-то.. защо така ?

HTC Wildfire & iPhone 4S 16GB White
Цитирай
#83

Здравейте, имам един въпрос.Значи правя си backup с clockwork ,но когато искам да направя recovery ми дава "md5 mismatch".И защо нямам НАНДРОИД в рековъри менюто
Цитирай
#84

Помолиха ме да сложа български на един Wildfire. Попадна ми темата и я правя важна. Ако някой има препоръки за други теми, които смята за важни да ми пише на ЛС. Нямам напоследък много време за този раздел Sad

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#85

+1 за cinizam съм дал отдавна, но искам да благодаря за подробният guide - мерси :bow: .
Всичко си проработи, както е описано. :thumbup:

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#86

Имам проблем със s off-а ...програмата си седи на waiting for device... а имам драйвери , дебъгинга е пуснат и пробвах да изключа сенса....какво не правя като хората??

Google Nexus 5 16gb Black Stock KitKat 4.4.2
Цитирай
#87

suggar написа:Имам проблем със s off-а ...програмата си седи на waiting for device... а имам драйвери , дебъгинга е пуснат и пробвах да изключа сенса....какво не правя като хората??

Деинсталирай си HTC sync. Но само програмата за синхронизация, без драйвърите! И едва тогава подхващяй процедурата. Няма друга причина да не ти засича Wildfire-а, ако имаш инсталирани драйвъри!
И имай непредвид, че понякога след като започне схемата за S=off се чака около 10мин., понякога става и за 1-2. Но задължително трябво да си махнеш HTC sync (пречи на usb debuging нещо - в някоя от темите тук беше разискван този проблем)
Абе, направо прегледай коментар 61 в същата тази тема и ще се справиш :)
Цитирай
#88

Нямам HTC Sync, a Device manager ми показша тела тако Other device -> ABD..... зашо така?

Google Nexus 5 16gb Black Stock KitKat 4.4.2
Цитирай
#89

Защото нямаш драйвери. Изтегли най новия HTC Sync, инсталирай го да ти качи драйверите, и после го спри или деинсталирай.
Или потърси директно драйвери из нета.

HTC Sensation S-OFF - ROM █ ViperS v5.0.0 █
Цитирай
#90

айде вече и аз съм alpharev-ed ...проблема беше версията на HBOOT-a Big Grin

Google Nexus 5 16gb Black Stock KitKat 4.4.2
Цитирай
#91

Програмата ми засича тел-а но пише, че не е поддържан: HTC Wildfire (buzz-0.80.0007, Android 2.3.4, ROM version:passion user). Телефонът е с CYANOGENMOD 7.1 Experimental mod. Какво да правя?
Цитирай
#92

@SanataG, ами ти си имаш root, за какво ти е S-OFF?
Идеята да направят S-OFF на новия HBOOT 1.0.x.x.x е да може да се root-не телефона, а ти вече си имаш.
Ако все пак твърдо си решил да имаш S-OFF, първо ще трябва да обновиш до официалния 2.2.1 който обновява и версията на HBOOT-а до поддържаната от програмата на revolutionary, и чак тогава да действаш по указанията.

HTC Sensation S-OFF - ROM █ ViperS v5.0.0 █
Цитирай
#93

Здрасти , следвам инструкцийте , обаче вече доста време чакам да открие телефона , не ми изписва грешка или че няма драйвери , но не ми и открива устройството ?? нещо може би изпускам ?
Цитирай
#94

@mooncalf
S-off ми трябва понеже искам да използвам приложението "SystemApp Remover", а то доколкото разбрах не ми дава да изтрия ненужни системни приложения без да имам S-off.
Ако някой случайно знае друг начин да изтрия "Google Books", "Car Home" и подобни да пише.
Цитирай
#95

а може ли само да се руутне и да се използва set cpu

Galaxy S lll & one touch[Изображение: arrow-10x10.png] idol 2
Цитирай
#96

passat_rs написа:а може ли само да се руутне и да се използва set cpu
Мисля,че можеше да се ползва, но само за понижаване на честотите, ако искаш да го овърклокнеш, ще трябвa да смениш кернела с такъв, който позволява overclock.

LG NEXUS 4 & Asus Transformer TF101
Цитирай
#97

Здравейте аз най сетне успях да си ръчна телефона така както аз искам. За сега съм много доволен от всичко което му сложих, вече 3ти ден е супер. Благодаря на форума и на тази тема. А на ип март форума въобще не му благодаря там въобще не става тъпия форум.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro
Цитирай
#98

На някой друг дали благодариш? Angel

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#99

dp4u4umi6ev написа:На някой друг дали благодариш? Angel
Ох много съжелявам че не те споменах и тук, но без тебе нямаше да успея нищо да направя. Мерси че ми отвори очите отново :bow: :bow: :bow:

Xiaomi Redmi Note 10 Pro
Цитирай

Здравейте Нов съм , от скоро имам този телефон има , можете ли да ми обясните как да го флашна по подробно че въобще не мога разбера как става Sad

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)