Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

 
Новия модел изглежда по-добре.  Smile  
 
http://www.359gsm.com/LG-G-Flex-2-CES-20...zviar.html
 
http://www.gsmarena.com/lg_g_flex2-6916.php
 
 

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
Аксесоари
#2

Да, изглежда много добре. Единствения проблем за мен е намаляването на размера на дисплея. Може да не искат да се бъркат в класа на Г Про 2 (което е странно, поради слуховете за спиране на Г Про серията), но така пък влизат в категорията на G3. Това, разбира се е единствено от гледна точка диагонал на дисплея. Винаги ми е била странна политиката на ЛГ, но пък имат страхотни устройства. 
Цитирай
#3

Хайде да повлека крак, от днес съм собственик на този наистина красив телефон! Впечатления на първо четене - прекрасен дисплей, страхотна камера, бързодействие! Така като чета, май съм първи с тази машинка, но се надявам в скоро време да има и други, за да искаме самостоятелна тема!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#4

(2015-03-24, 22:39:37)maktub19 написа:  Хайде да повлека крак, от днес съм собственик на този наистина красив телефон! Впечатления на първо четене - прекрасен дисплей, страхотна камера, бързодействие! Така като чета, май съм първи с тази машинка, но се надявам в скоро време да има и други, за да искаме самостоятелна тема!
Честито, колега. Машинката изглежда добре. С каква версия си на софта и как е performance?


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#5

Софтуера е 5.01.

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#6

Има ли лаг из менютата, когато си поиграеш по-дълго време с него? Загрява ли понеже на процесора СД810 му се носи слух, че грее доста?


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#7

Лаг из менютата засега не забелязвам! Телефончето е доста бързо! Относно греенето на процесора си мисля, че LG са били прави когато казаха, че няма проблем с температурата на 810! Имам телефона от половин ден и за моя начин на употреба не съм забелязал да грее!

Виждам, че SGS 6 вече е получил самостоятелна тема в раздела на Самсунг, а дори още го няма по магазините! Мисля, че е редно LG G FLEX 2 да получи също своя отделна тема!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#8

Според ревюто на един бивш колега - Любашки, телефона няма проблем с греенето. За G4 може да има раздел веднага след излизането на българския пазар, но за Flex 2 е рано. Съберете се 5-6 човека поне, направете и толкова теми и тогава.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#9

(2015-03-26, 06:56:50)vargala81 написа:  Според ревюто на един бивш колега - Любашки, телефона няма проблем с греенето. За G4 може да има раздел веднага след излизането на българския пазар, но за Flex 2 е рано. Съберете се 5-6 човека поне, направете и толкова теми и тогава.
Понеже Г флекса е с СД810 и както се вижда HTC имаха проблем с този процесор и за това питам. Възможно е с ъпдейт да са решили проблема. Любопитен съм в реални условия как се справя. Освен това някой потребил беше писал, че е разцъквал някъде рекламна бройка и сподели за лаг. Все пак най-добре си е инфото при всекидневно ползване, както е в случая на колегата .


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#10

След ден и половина с този апарат, впечатленията ми от него са повече от добри! Лаг из менюта не забелязвам, телефончето е много бързо! Относно греенето на процесора! Според мен проблем с това няма поне засега! И аз чета xda, следя коментарите по въпросите с лаг и прегряване, но моето мнение е такова! Идвайки от Lg G2 имам забележки относно работата на батерията, но се надявам това да се дължи на факта, че си играх доста с апарата! Възможно е и да се отразява не добрата оптимизация на LP 5.01! Чета че и колегите с Lg g3 не са във възторг от издражливостта на батерията!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#11

(2015-03-26, 08:55:53)maktub19 написа:  След ден и половина с този апарат, впечатленията ми от него са повече от добри! Лаг из менюта не забелязвам, телефончето е много бързо! Относно греенето на процесора! Според мен проблем с това няма поне засега! И аз чета xda, следя коментарите по въпросите с лаг и прегряване, но моето мнение е такова! Идвайки от Lg G2 имам забележки относно работата на батерията, но се надявам това да се дължи на факта, че си играх доста с апарата! Възможно е и да се отразява не добрата оптимизация на LP 5.01! Чета че и колегите с Lg g3 не са във възторг от издражливостта на батерията!
Дисплея е по-голям в сравнение с този на G2,a батерията пак 3000 mah и може би консумацията на чипсета е по-голяма сравнение на SD800. Щом не прегрява явно са решили проблема със СД810, което е похвално за LG. Иначе на G3 си правя редовно над 5 часа дисплей. Достигал дъм и 6:30 часа, но при G2 ги правих по-лесно.
Това е хубаво, че няма лаг.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#12

Нещо не се вижда снимката.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#13

Колега maktub19 честито за новата придобивка .G Flex 2 е много красив и много мощен телефон ,а както се вижда и от снимката снима много добре.Аз изкам да те попитам за новата екстра в телефона ,а именно за функцията Galance View удобна ли е и добре ли сработва?

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#14

В едно ревю четох, че на G3 снимките са една идея по-добри от на G Flex 2, но предполагам, че е от софтуера и ще има фикс. Все пак камерите са абсолютно едни и същи.
Предлагам на колегата maktub19 да отвори новатема ( Снимки и видео от камерата на G Flex 2) или нещо подобно и да слага снимките в нея.
Всъщност, ще преместя постовете със снимки в нова тема.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#15

(2015-03-31, 21:46:20)vargala81 написа:  В едно ревю четох, че на G3 снимките са една идея по-добри от на G Flex 2, но предполагам, че е от софтуера и ще има фикс. Все пак камерите са абсолютно едни и същи.
Предлагам на колегата maktub19 да отвори новатема ( Снимки и видео от камерата на G Flex 2) или нещо подобно и да слага снимките в нея.
Всъщност, ще преместя постовете със снимки в нова тема.
На мен фокуса не винаги ми се получава така. Сигурно толкова мога като фотограф, но упорито тренирам всеки ден и задобрявам
Понякога като фокусирам ръчно ми се получава по-добре снимката.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#16

Благодаря, vargala81! За момента съм доволен от камерата на flex2! От вчера има ъпдейт за телефона! Не знам дали са работили и по нея, но определено се справя добре.

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#17

От днес има нов ъпдейт за нашите телефони! Отново е 5.01, V10e LGH955! На първо четене се забелязва подобрение в бързодействието!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#18

И аз да се похваля.Купих си го днес , малко по спешност се получи.Ама дай боже всеки му такава спешност! Отидох в Техномаркет с пачката в джоба и почнах да пипам. Пипах пипах и този някак ми докара най - радостно усещане. Ес 6 е прекрасен , но първо - "...всеки втори чеки*ия с пари в този град кара такова Феррари..." и второ - да доплатя 200 кинта за малко повече памет не ми е сделка.
М9 пък не се различава по нищо от М8 ,освен отново противоречивата камера.И ръцете и сърцето и разума избраха Флекс.
Питайте каквото имате да питате!
Имам приятел с Г3(който беше мой преди това) и имам база за сравнение.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#19

@Bavarche с 16 или 32 ГБ версия си?


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#20

16 е.Не знаех че има има две версии.Но и като купувах никой не ме пита.Предполагам както Нексус5 и Г2 за Европа да е само 16.Аз го купих набързо без да чета и питам много и дано не съм се прекарал.
Нямам търпение да падне мрак и да пробвам камерата.Веднага ще направя и тема за снимките.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#21

(2015-04-25, 15:58:41)Bavarche написа:  16 е.Не знаех че има има две версии.Но и като купувах никой не ме пита.Предполагам както Нексус5 и Г2 за Европа да е само 16.Аз го купих набързо без да чета и питам много и дано не съм се прекарал.
Нямам търпение да падне мрак и да пробвам камерата.Веднага ще направя и тема за снимките.

Честита придобивка! Smile А тема за снимките вече има!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#22

Гърбът му се надраска на втория ден.Останаха драскотините.Може би няколко изчезнаха.Само няколко.Но съм страшно разочарован.Не че съм очаквал чудеса, но пък от ЛГ такава нагла измама също не съм очаквал.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#23

Чак пък измама! Изолзвам го от месец без никакъв калъф или протектор ! Хората си казаха, че само леки драскотини се самолекуват! Аз смятам, че технологията работи! Не може да искаш да го риташ по асфалт и да няма последствия!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#24

Ако са по-дълбоки деруги, може да не се оправят. Все пак става въпрос за заличаване на леки драскотини.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#25

От около седмица и аз съм с LG G flex2, 16gb. За сега телефона работи добре, но съм забелязал няколко неща от както съм му притежател.

1. По време на зареждане с включен дисплей дойде момент, в който докосвайки дисплея, той се беше толкова нагрял, че не можеше да се задържа пръста върху него .. Big Grin Не знам това дали е нормално или не.
2. По време на по-голямо натоварване, например играене на игри или гледане на нещо(или зареждане) отзад капака доста се нагрява.
3. От както е при мен заби ВЕДНЪЖ, но едва успях да го рестартирам, за да се оправи ( ти да видиш, да ти забие телефона и да не може да му се сваля батерията за "бързата процедура по рестартиране" Big Grin )
4. Камерата ми харесва доста, особено как "маже" background-а на близки обекти. Аз съм фотограф по принцип и забелязвам, че въпреки всички камерата е леко "мазна" от към качество, т.е. не е точно ОК както очаквах, но пък все пак прави много добри снимки.
5. Не ми хареса това, че оригиналната камера на телефона няма почти никакви настройки, което даже ми е странно за такъв телефон. 
6. След 30-тина приложения, които съм му сложил, работи доста добре, без да цепи, да лагва и т.н.
7. Не съм доволен от батерията, тъй като ми държи едва ден(в много случай и половин ден без според мен особена работа и изтощаване). Ама от смартфон толкоз...с тоя ярък дисплей и множеството приложения и ...абе с две думи ако искаш издръжлива батерия вземи си нокиа с фенерче, ако искаш да ти е готино, да си снимаш, да се кефиш, тогава си носи зарядното в джоба и мрънкай за контакти по кафетата Big Grin )
8. Ако не сте пробвали номера с юмрука на предната камера, опитайте го. МноУ яко ! Big Grin 

Това е от мен, готин телефон е, но не го огъвайте и драскайте умишлено, че не е препоръчително! Big Grin Айде със здраве и чакаме специален раздел и за нашия тИлИфон! Smile

Нашите мисли определят нашият живот! Life's good! 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)