Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#76

BeeFeaTeR под "конфигурирам" имаш предвид че задържаш power бутона насочен към ел.уреда и нищо не става?
пробвай на някое LG  в някоя от търговските вериги или при някой твои познат, друго просто не се сещам....

LG G2 16 GB Whit, Android 4.4.2 + OTG Kingston 16GB >> LG G Flex 2, 32GB/3GB RAM, Blak/Titan/,Andrid 5.1.1.PR + 64 GB SanDisk Extreme® microSDXC™ UHS-I U3 Card >> LG G Pad 8.3 Black, Android 4.4.2.
Цитирай
Аксесоари
#77

Да, това имам предвид. Сега пробвах без заден капак/панел, имам напредък, обучавам устройството и след като запаметя ми излиза "грешка", която гласи че е възможно дистанционното да не работи коректно поради лошия ИР сигнал...

LG G Flex 2 2gb/16gb + 32 gb class 10
Цитирай
#78

BeeFeaTeR  така като чета какво си писъл започвам да мисля, че става въпрос за хардуерен проблем, странното е че все пак портът излъчва... за да си сигурен че не е софтоерен проблем деинсталирай прложението и го инсталирай отново или най-добре направи хард ресет...ако и това не помогне...сервиз и дано имаш гаранция...

LG G2 16 GB Whit, Android 4.4.2 + OTG Kingston 16GB >> LG G Flex 2, 32GB/3GB RAM, Blak/Titan/,Andrid 5.1.1.PR + 64 GB SanDisk Extreme® microSDXC™ UHS-I U3 Card >> LG G Pad 8.3 Black, Android 4.4.2.
Цитирай
#79

(2016-01-29, 12:23:35)ice_72 написа:  @pl3omax в раздела на LG G2 (ако не ме лъже паметта) колега бе посочил кой модели ще имат ъпдейт до ММ и LG G Flex 2 фигурираше в списъка но не бе посочил източника на тази информация тъйче не знам до колко е достоверна...но имайки се в предвид че той "излезна" с ЛП най-вероятно ще получи ъпдейт до ММ....но с ЛП телефона си е пушка...

п.п.Незнам какво очакваш от ММ но ако е само за да е с последната версия на Адндройд то не винаги тя е най-добра...(пресен пример с LG G2  и ЛП много хора се разочароха и се върнаха в последствие на КК....)

Интересуваме понеже силно вярвам (незнайно защо) на слуховете ,че анроид 6 ще бъде много по-оптимизиран от към батерия и рам памет за устройствата пуснати на пазара преди появяването му.

The luck is quality.
Цитирай
#80

Вече си имате собствен раздел.
Въздържайте се от писане в общи теми. Отваряйте си тема, за това което ви вълнува, като предварително потърсете, дали някой вече не е пустнал такава тема.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)