Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

Мда , очевидно новия Snapdragon 810 има проблем с прегряването , поне при LG . Това е вероятната причина в G4 да сложат 808 , разбира се и евентуално по-ниската цена от другите флагмани.

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай
Аксесоари
#27

(2015-04-28, 22:10:26)maktub19 написа:  Чак пък измама! Изолзвам го от месец без никакъв калъф или протектор ! Хората си казаха, че само леки  драскотини се самолекуват! Аз смятам, че технологията работи! Не може да искаш да го риташ по асфалт и да няма последствия!

Ползвам го както съм ползвал всеки топ телефон досега.Внимателно и с уважение.Постилам му като го слагам на маса примерно.Не съм го суркал или нещо от сорта.В джоба е винаги сам.Освен да съм го сурнал в дзипа на якето.Но преди това три месеца ползвах Мото Х и без въобще да я пазя си беше като нова, а дори не и бях първият собственик.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#28

Телефонът днес получи ъпдейт до Android 5.1.1 Lollipop! Версията е -  v15a!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#29

Някой купил ли е от България 32/3 GB версия и от къде ?

LG Gpro 2 32GB    LG G5, Samsung Galaxy Note 8,  Huawei P40pro, Samsung Galaxy Tab S2 - 4G
Цитирай
#30

Версията с 32 GB я продават ето тук - http://www.359gsm.com/LG-G-Flex-2-32GB.html, но си нямам никаква представа колко е коректен този магазин. Като цяло тази версия е почти невъзможно да се намери в България особено от надежден търговец.

D_coffee
Цитирай
#31

От 3 часа съм с телефона. Да се впиша.

Galaxy S24 Ultra 512 GB & One Plus 12 1TB

Цитирай
#32

Телефона е уж 16GB. 6.16GB игри, програми и приложения, обаче каква е тази Sistem Data 6.70GB? ROM? И остават едно малко над 2 GB свободно място.

Galaxy S24 Ultra 512 GB & One Plus 12 1TB

Цитирай
#33

ROM и системни партишъни, точно така

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#34

Не е ли много? почти 7 ГБ ROM.

Galaxy S24 Ultra 512 GB & One Plus 12 1TB

Цитирай
#35

На G3 е около 5.8-5.9 GB. Нормално е според мен.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#36

Стоков ром 5.1.1 без руут.

Galaxy S24 Ultra 512 GB & One Plus 12 1TB

Цитирай
#37

В момента го тегля. Не знам какво е. Почти 300 мб ъпдейт. 6.0 ???

Galaxy S24 Ultra 512 GB & One Plus 12 1TB

Цитирай
#38

Няма да е май 6.0
Раничко е!

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#39

Здравейте на всички фенове на LG...
От два три дена ми бръмчи една муха в главата...и аз да се обзаведа с един G Flex 2...та в тази връзка:
При някой появило ли се е "жълтото" петно харатерно за G2 и G3...
Има ли накакъв друг "генетичен дефект" поради който модела да се "радва" на такова скромнно разпространение...
И въобще какви дефекти Ви е давал...

Благодаря на отзовалите се предварително... Smile
п.п.Как стой въпроса с 32GB-та версия, освен, че трудно се намира в Бг имали я с кирилизиран Андроид?

LG G2 16 GB Whit, Android 4.4.2 + OTG Kingston 16GB >> LG G Flex 2, 32GB/3GB RAM, Blak/Titan/,Andrid 5.1.1.PR + 64 GB SanDisk Extreme® microSDXC™ UHS-I U3 Card >> LG G Pad 8.3 Black, Android 4.4.2.
Цитирай
#40

Не се колебай въобще! Телефонът е страхотен. Бърз, удобен и много елегантен. Батерията държи здраво и прави страхотни снимки. Трудно се намират аксесоари за него защото не е толкова разпространен, но си заслужава.
Цитирай
#41

Забележката ми е RAM-та. 2 GB са малко за такъв телефон. Лятото много грееше тоя прицесор, но сега с последния ъпдейт V15C е по добре от към батерия и греене. На Антуту съм постнал почти 58 000 точки което е по добре от Note 4(50-52 000) въпреки по малкото RAM на апарата. Има значително малко вградени фирмени приложения което води до по плавна работа на OS. Сравнително бързо се получават големите ъпдейти. 5.1.1 го получих с Nexus телефоните.  Мнение 8 от  10.

Galaxy S24 Ultra 512 GB & One Plus 12 1TB

Цитирай
#42

(2015-11-07, 09:44:15)Lumia написа:  Забележката ми е RAM-та. 2 GB са малко за такъв телефон. Лятото много грееше тоя прицесор, но сега с последния ъпдейт V15C е по добре от към батерия и греене. На Антуту съм постнал почти 58 000 точки което е по добре от Note 4(50-52 000) въпреки по малкото RAM на апарата. Има значително малко вградени фирмени приложения което води до по плавна работа на OS. Сравнително бързо се получават големите ъпдейти. 5.1.1 го получих с Nexus телефоните.  Мнение 8 от  10.

Това е втората причина поради която аз съм се насочил към 32GB -товата версия защото освен  повечето памет е и с 3GB RAM....

LG G2 16 GB Whit, Android 4.4.2 + OTG Kingston 16GB >> LG G Flex 2, 32GB/3GB RAM, Blak/Titan/,Andrid 5.1.1.PR + 64 GB SanDisk Extreme® microSDXC™ UHS-I U3 Card >> LG G Pad 8.3 Black, Android 4.4.2.
Цитирай
#43

Здравейте обмислям да закупя LG G Flex2 какво ще ме посъветвате Smile
Цитирай
#44

Здравейте както вече се похвалих в темата клуб LG G Flex 2 от петък и Аз се записах...

п.п.Имате ли проблем с 3G-то и по-специялно колегата с 32GB-та версия?
п.п.п.Нянои ползвал ли го е като хот-спот, че при мен нещо не се получава...:'(


Прикачени файлове Миниатюри
       

LG G2 16 GB Whit, Android 4.4.2 + OTG Kingston 16GB >> LG G Flex 2, 32GB/3GB RAM, Blak/Titan/,Andrid 5.1.1.PR + 64 GB SanDisk Extreme® microSDXC™ UHS-I U3 Card >> LG G Pad 8.3 Black, Android 4.4.2.
Цитирай
#45

Колега минавай на Пуерто Рико рома дал съм ти линк на лични

Samsung GALAXY Z Fold5 5G, Pixel 8 Pro , Pixelbook  & Google Home max
Samsung GALAXY Z Fold2 5G, Pixel 5 , Pixelbook , Galaxy watch 3 LTEGalaxy Note 10+ .Pixel 4 XL,Galaxy S10 +,Galaxy Note 9, Galaxy S7 Edge, Oneplus 3 64GB ; Galaxy S6 edge+;LG G4; LG G Flex; HTC M8 ; Galaxy S4; Nexus 4; Galaxy S2; HTC Dream
Цитирай
#46

(2015-11-16, 17:17:58)fernando написа:  Колега минавай на Пуерто Рико рома дал съм ти линк на лични

Благодаря колега но доколкото знам за да кача къстом Ром трябва да ми е рутнат телефона...
А аз не съм толкова навътре в нещата и досега не съм рутвал...
Ти твоя Ром заради рута ли го смени или ти даваше ядове стоковия? и защо избра точно "Пуерто рико рома" и в тази връзка на "зад океанските версий" меже ли да се качи стоков Ром от Европеска версия ,тъй като един мой познат ми обяснява, че може "да пробва" да ми качи такъв и да ми реши проблемите, но мен ме притеснява да не осе..ем нещата....

п.п.Опитвам се да влезна в скитото меню чрез 3845#*950# но като го набера ми дава невалиден MMI някакво идей???

LG G2 16 GB Whit, Android 4.4.2 + OTG Kingston 16GB >> LG G Flex 2, 32GB/3GB RAM, Blak/Titan/,Andrid 5.1.1.PR + 64 GB SanDisk Extreme® microSDXC™ UHS-I U3 Card >> LG G Pad 8.3 Black, Android 4.4.2.
Цитирай
#47

Колега за нашия телефон има само 2 версии на рома - АТТ и Пуерто Рико. Избрах да съм с Пуерто рико рома защото - няма тъпите АТТ програми които точат батерия и не вършат никаква работа за мен, батерията е много по-добра, и най-важното ще получавам ъпдейти за Андроида. Надявам се знаеш че с АТТ рома може да получаваш ъпдейти само ако си в USA и си вързан към 5.0.1 ; а Пуерто Рико е андроид 5.1.1 и може да ъпдейтваш преспокойно през ОТА.
Телефона е стабилен и всички функции си работят. А това че ти трябва root за да смениш рома някой те е излъгал или просто те е домързяло да прочетеш туториала в XDA линка който съм ти пратил.

Samsung GALAXY Z Fold5 5G, Pixel 8 Pro , Pixelbook  & Google Home max
Samsung GALAXY Z Fold2 5G, Pixel 5 , Pixelbook , Galaxy watch 3 LTEGalaxy Note 10+ .Pixel 4 XL,Galaxy S10 +,Galaxy Note 9, Galaxy S7 Edge, Oneplus 3 64GB ; Galaxy S6 edge+;LG G4; LG G Flex; HTC M8 ; Galaxy S4; Nexus 4; Galaxy S2; HTC Dream
Цитирай
#48

Разгледах линка но тъйкато не съм много на ти с инглиша може да съм се объркал относно рута...Ти с коя комбинация влизаш в "скиритото меню"?  и хот спота при теб работи ли???

LG G2 16 GB Whit, Android 4.4.2 + OTG Kingston 16GB >> LG G Flex 2, 32GB/3GB RAM, Blak/Titan/,Andrid 5.1.1.PR + 64 GB SanDisk Extreme® microSDXC™ UHS-I U3 Card >> LG G Pad 8.3 Black, Android 4.4.2.
Цитирай
#49

Флашват се .tot и dll файл, лесно е

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#50

Има нов Firmware "V15d".

Galaxy S24 Ultra 512 GB & One Plus 12 1TB

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)