Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

(2015-11-19, 22:01:45)fernando написа:  Колега за нашия телефон има само 2 версии на рома - АТТ и Пуерто Рико. Избрах да съм с Пуерто рико рома защото - няма тъпите АТТ програми които точат батерия и не вършат никаква работа за мен, батерията е много по-добра, и най-важното ще получавам ъпдейти за Андроида. Надявам се знаеш че с АТТ рома може да получаваш ъпдейти само ако си в USA и си вързан към 5.0.1 ; а Пуерто Рико е андроид 5.1.1 и може да ъпдейтваш преспокойно през ОТА.
Телефона е стабилен и всички функции си работят. А това че ти трябва root за да смениш рома някой те е излъгал или просто те е домързяло да прочетеш туториала в XDA линка който съм ти пратил.

Здравей колега...
След дилги размисли най-накрая се реших да "флашна" въпросния РОМ - 950PR и си реших проблема с хот-спота и се разкараха многобройните безсмислини приложения на AT&T...Но за мое съжаление се "появиха" два нови пороблема: Първо няма Бг.../а 20 разновидностти на Испанския../ и второ в настройките на дисплея няма теми а и LG Smart Word не поддържа региона за който е предназначен рома та и от там немога да си изтегля оригинални теми за LG и в следствие съм принуден да търпя "детските пастелни теми" на Близалката...

Нищо лично но друг път като хвалиш нещо е добре да споменеш и слабите страни...

LG G2 16 GB Whit, Android 4.4.2 + OTG Kingston 16GB >> LG G Flex 2, 32GB/3GB RAM, Blak/Titan/,Andrid 5.1.1.PR + 64 GB SanDisk Extreme® microSDXC™ UHS-I U3 Card >> LG G Pad 8.3 Black, Android 4.4.2.
Цитирай
Аксесоари
#52

Здравейте, имам следния въпрос към притежателите на този иначе прекрасен телефон. При мен на бял фон на дисплея или при чисто бял екран се вижда, че в лявата половина бялото си е почти чисто бяло, почти като на lcd дисплей, а в дясната част екранът видимо синее. Така ли е и при вас, или проблемът е в моя телевизор?
Цитирай
#53

това при тест на екрана ли си го забелязал...


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG G2 16 GB Whit, Android 4.4.2 + OTG Kingston 16GB >> LG G Flex 2, 32GB/3GB RAM, Blak/Titan/,Andrid 5.1.1.PR + 64 GB SanDisk Extreme® microSDXC™ UHS-I U3 Card >> LG G Pad 8.3 Black, Android 4.4.2.
Цитирай
#54

Не при тест, а като си го гледам, най-нормална ежедневна употреба.
Цитирай
#55

Здравейте !
Имам два въпроса към ползвателите на Флекс 2 :
1. За закупилите от Мтел - все още кодирани ли си предлагат телрфоните ?
2. След актуализациите топли ли все още телефона, зимата не е за оплакване де Big Grin Гледах в няколко клипчета, че като прегрее си смъква осветеността и се инати повече от 90% яркост не може, докато е топла "печката", как е положението с последните ъпдейти ? Smile
Благодаря Ви предварително ! Smile
Цитирай
#56

1 - Моя е от Мтел. Не е кодиран.
2 - Мое мнение е , че след ъпдейта V15b не грее толкова много. Да като загрее пада осветлението. Дори на 70% и практически ако не ти е спешен телефона не може да се ползва пълноценно ако си на открито и светло нясто. Не се вижда екрана.
Последния ъпдейт е V15d. Сега зимата, не мога да ти кажа колко грее - навън е около нулата и апарата ми е перфектно.

Много му падна цената. Моя като го взимах беше 1100лв. Сега е вече 600-700 нов.

Galaxy S24 Ultra 512 GB & One Plus 12 1TB

Цитирай
#57

Моят последния ъпдейт е V15с
Цитирай
#58

Струва ли си от amazon да го взема и какви ще са недостатъците, че е от чужбина?

Nokia 1200 --> Nokia X2 --> Samsung Galaxy Young --> Samsung Galaxy S II Plus --> SONY Xperia Z --> ASUS Zenfone Selfie --> Xiaomi Mi A2 4/64 --> Xiaomi POCO F3 8/256
Цитирай
#59

Цената в Amazon на 16GB версията е 220 британски лири или 580лв, без включена доставка. Тук в онлайн магазин е 540лв. Smile

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай
#60

Кажете впечатления за телефона след месец употреба да кажем?

LG G Flex 2 2gb/16gb + 32 gb class 10
Цитирай
#61

Впечатленията като цяло са добри...но това е много общо кажи какво те интересува ?

LG G2 16 GB Whit, Android 4.4.2 + OTG Kingston 16GB >> LG G Flex 2, 32GB/3GB RAM, Blak/Titan/,Andrid 5.1.1.PR + 64 GB SanDisk Extreme® microSDXC™ UHS-I U3 Card >> LG G Pad 8.3 Black, Android 4.4.2.
Цитирай
#62

Вече го купих, страхотен телефон, само аксесоари не мога да намеря (калъфче и протектор), иначе е супер.

LG G Flex 2 2gb/16gb + 32 gb class 10
Цитирай
#63

Някой беше написал, че протекторът за Г4 става идеално, същото може да опиташ и за калъфа

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#64

Ще го пробвам това, а как да разбера с кой РОМ съм.

LG G Flex 2 2gb/16gb + 32 gb class 10
Цитирай
#65

Здрявей колега...
първо честита придобивка
относно протектора аз съм със "стъклен" такъв от G4 и има съвсем леки разминавания във формата виж в темата аксесоари за GFlex 2 качил съм снимки...а от носно калъфа оригиналния от G4  (флип ковера) не става тъикато се подменя "гръбчето" което при G4 е право а на наще тел. е огънато но преди месец в еднин маг, го имаше оригинален за GFflex 2 за 85лв....

относно рома влез в настройки-общи-за телефона-софт.инфо....или ако имаш cpu-z

LG G2 16 GB Whit, Android 4.4.2 + OTG Kingston 16GB >> LG G Flex 2, 32GB/3GB RAM, Blak/Titan/,Andrid 5.1.1.PR + 64 GB SanDisk Extreme® microSDXC™ UHS-I U3 Card >> LG G Pad 8.3 Black, Android 4.4.2.
Цитирай
#66

Още един въпрос, някой имал ли е проблем с Quick Remote, до момента нито едно устройство не съм успял да контролирам посредством него?

LG G Flex 2 2gb/16gb + 32 gb class 10
Цитирай
#67

@ BeeFeaTeR    Аз най редовно го ползвам и нямам никакви ядове (Тв и ДВД то са ми Лг и си ги командва на 6 даже и булсата ама за него съм си създал собствено и съм си го "обучил"...

п.п.Какви са ти впечатленията от тел. до сега, оправда ли очакванията ти? Smile

LG G2 16 GB Whit, Android 4.4.2 + OTG Kingston 16GB >> LG G Flex 2, 32GB/3GB RAM, Blak/Titan/,Andrid 5.1.1.PR + 64 GB SanDisk Extreme® microSDXC™ UHS-I U3 Card >> LG G Pad 8.3 Black, Android 4.4.2.
Цитирай
#68

Здравейте предстой ми закупуването на g flex 2 и въпросът ми е този телефон предвиден ли е за ъпдейт към андроид 6

The luck is quality.
Цитирай
#69

Със сигурност ще получи 6.0. G3 вече го получи ,а флекса е по-нов от него.Кога ще стане това обаче само LG си знаят.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#70

@pl3omax в раздела на LG G2 (ако не ме лъже паметта) колега бе посочил кой модели ще имат ъпдейт до ММ и LG G Flex 2 фигурираше в списъка но не бе посочил източника на тази информация тъйче не знам до колко е достоверна...но имайки се в предвид че той "излезна" с ЛП най-вероятно ще получи ъпдейт до ММ....но с ЛП телефона си е пушка...

п.п.Незнам какво очакваш от ММ но ако е само за да е с последната версия на Адндройд то не винаги тя е най-добра...(пресен пример с LG G2  и ЛП много хора се разочароха и се върнаха в последствие на КК....)

LG G2 16 GB Whit, Android 4.4.2 + OTG Kingston 16GB >> LG G Flex 2, 32GB/3GB RAM, Blak/Titan/,Andrid 5.1.1.PR + 64 GB SanDisk Extreme® microSDXC™ UHS-I U3 Card >> LG G Pad 8.3 Black, Android 4.4.2.
Цитирай
#71

@ice_72 За сега добсри впечатления имам, не можах да намеря фенерче, трябваше да си тегля приложение, което не ми харесва много, но това е бял кахър. Батерията за момента добре се сържи, 2 дена със нормална употреба и разговори ми се струва добре.Притесняваме дистанционното.

LG G Flex 2 2gb/16gb + 32 gb class 10
Цитирай
#72

(2016-01-29, 19:50:28)BeeFeaTeR написа:  @ice_72 За сега добсри впечатления имам, не можах да намеря фенерче, трябваше да си тегля приложение, което не ми харесва много, но това е бял кахър. Батерията за момента добре се сържи, 2 дена със нормална употреба и разговори ми се струва добре.Притесняваме дистанционното.

със кой модел на LG G FLex 2  си (950,955 или 959)
Като Фенерче до сега не ми се налагало да го ползвам и не съм пробвал...
Приложението за дистанционно в телефона ли ти беше или го инсталира допълнително? и нали знаеш то то трябва да разпознае електроуреда който ще управлява, при теб какво точно се случва...

п.п.Провери дали ти работи инфра ред порта...

LG G2 16 GB Whit, Android 4.4.2 + OTG Kingston 16GB >> LG G Flex 2, 32GB/3GB RAM, Blak/Titan/,Andrid 5.1.1.PR + 64 GB SanDisk Extreme® microSDXC™ UHS-I U3 Card >> LG G Pad 8.3 Black, Android 4.4.2.
Цитирай
#73

Offtopic Колеги, до седмица може да имате собствен раздел. В момента се обсъжда с другите колеги от модераторския екип и ако се приеме, към другата събота - неделя ще бъде отворен. Така, че който има желание и малко свободно време, може да направи някоя тема - например за Root на G Flex 2,  инсталиране на стоков фърмуер, инсталиране на Recovery и т.н - теми които ще бъдат от полза на другите потребители с Flex 2.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#74

(2016-01-29, 22:58:19)vargala81 написа:  Offtopic Колеги, до седмица може да имате собствен раздел. В момента се обсъжда с другите колеги от модераторския екип и ако се приеме, към другата събота - неделя ще бъде отворен. Така, че който има желание и малко свободно време, може да направи някоя тема - например за Root на G Flex 2,  инсталиране на стоков фърмуер, инсталиране на Recovery и т.н - теми които ще бъдат от полза на другите потребители с Flex 2.

Smile това може само да ни радва, и дано това подтикне останалите притежатели на модела към по-голяма активност...

От мен имате темата за инсталиране на стоков фърмуер през LG Flash Tool...

LG G2 16 GB Whit, Android 4.4.2 + OTG Kingston 16GB >> LG G Flex 2, 32GB/3GB RAM, Blak/Titan/,Andrid 5.1.1.PR + 64 GB SanDisk Extreme® microSDXC™ UHS-I U3 Card >> LG G Pad 8.3 Black, Android 4.4.2.
Цитирай
#75

(2016-01-29, 20:49:28)ice_72 написа:  със кой модел на LG G FLex 2  си (950,955 или 959)
Като Фенерче до сега не ми се налагало да го ползвам и не съм пробвал...
Приложението за дистанционно в телефона ли ти беше или го инсталира допълнително? и нали знаеш то то трябва да разпознае електроуреда който ще управлява, при теб какво точно се случва...

п.п.Провери дали ти работи инфра ред порта...


955 е модела на телефона, приложението не съм го теглил, това което е по дефоут използвам. Инфра ред-а го пробвах с друг телефон (посредством камерата видях, че свети). Когато си избера електроуред и започна да конфигурирам нищо не се случва, цъквам на "Не" (предполагам сменя честотите по този начин) и пак нищо. Пробвах да обуча универсално дистанционно, също без резултат...

LG G Flex 2 2gb/16gb + 32 gb class 10
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)