Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Стабилен Android 4.4.4 ROM и Kernel ?
#26

(2015-03-29, 18:32:04)vigoole написа:  Колеги не разбирам затова искам да попитам, искам да инсталирам просто Android 4.4.4 това което е описано тук ли трябва да направя или да търся друга тема? Мерси! Huh

??
Цитирай
Аксесоари
#27

(2015-04-02, 13:48:26)Saibar написа:  
(2015-03-29, 18:55:13)leoni76 написа:  Здравейте,
Имам проблем с руутването на телефона си, след като качих този ROM.
Всичко си се инсталира както трябва, но след ресет няма никой.
Качвам SuperSu и BusyBox едновременно...
Някакви идеи за справянето с проблема?

При Kit-kat руутването трябва ти да го разрешиш. Това става като отидеш в: Settings->Developer options->Root access (аз съм го направил на Apps and ADB). След рестарт не би трябвало да имаш проблеми. Ако менюто "Developer options" не ти е оключено можеш да го отключиш от: Settings->About phone->и кликаш 7-8 пъти върху Build number.  Wink

Благодаря!

Здравейте,

След като качих Biftor Rom-a и всичко останало ми се яви (според мен) проблем.
При включване на телефона освен логото на самсунг се появява и жълтият триъгълник.
Телефонът си работи, поне аз така мисля, но....
Трябва ли да се притеснявам?
Цитирай
#28

Кой тоз Biftor...дай да го видим ко е, що е
Той не спря ли преди година да се занимава с таз тояга?

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#29

Препоръчайте някой стабилен лолипоп ROM, ако има такъв.
(не искам да правя нова тема)
Цитирай
#30

Здр. за да не правя и аз нова тема дайте стабилен ром 4.1.2

SAMSUNG GALAXY S21 ULTRA
Цитирай
#31

има тема за стабилен 5.1

leoni76 триъгълника ти се появил защото телефона е стигнал определена бройка флашвания,има в Туба клипчета как се премахва лесно
Цитирай
#32

От 2012 съм с един и същ ром, като слагам ъпдейте му само. Преди това тествах какво ли не.
Естествено относно кернелите siyah беше идеален, но официалния му съпорт спря.
А това, че нямало смисъл от клокване е безумица. Първо не бъркайте клокване с модифициране на ОС. Хардуер със софтуер.
Официалната версия на рома които използвам спря да се разработва, както повечето неща за този модел. Едни немци направиха следваща версия на рома дали от любов дали от друго, но доста неща подобриха, но и това беше отдавна. И продължавам да го използвал и продължава да не лагва и да ми се чудят как така.

VK rom...поради модераторски влечения нямам подпис...поразровете се, не официалната последна версия е 7.6. На времето един колега се опита да направи тема, но не бе много подробна.

Проблема с лагването идва от използването на повече ресурси от страна на apk-тата, които понякога трябва да обновим.
Има олекотени версии както за FB така и за по масовите. 

Като човек, които намира време да се рови и оправя телефона си, не ми е проблем да карам с този телефон. Истината е, че с този ром спрях да се занимавам. Слагал съм го на още 5 s2-ки на приятели. Не ги питам всеки ден как е що е кво е...радват му се явно.

Иначе много бих искал следващия ми телефон да е с win 10...вече се говори и за това Smile

SGS2 4.3.1 Slim-4.3.build2.2-1766 | SGS4 - Stock | Sony Xperia M nicki 6.0.1 Resurrection Remix | LG G Pad 8.3 - LG V500 - 6.* | Lenovo Vibe P1 Turbo -  Xiaomi Mi Max 16GB всичките си ги зареждам и ръчкам! ;]
Цитирай
#33

Здравейте, инсталирах си SlimSaber 4.4.4 и доста време си карах с него. Реших да го ъпдейтна и

Здравейте, инсталирах си SlimSaber 4.4.4 и доста време си карах с него. Реших да го ъпдейтна и при флашването всичко си беше наред, но след рестарт Гугъл плея не ми работи. Давами грешка и немога да се логна. Като цяло телефона си работи но без Гугъл плей. Пробвах да го флашна пак и забелязах,че при инсталацията ми дава MD5 file not found.... но инсталацията си продължава нормално./ При рестарт проблема си остана. Някой да помогне

Huawei p9 lite + iGO Nextgen
Цитирай
#34

(2015-02-23, 13:02:01)BoRk0o написа:  1. Root-ваш си тела
2. Качаш рома и gapps на SD картата или в паметта на телефона
3. Влизаш в recovery, правиш всички wipе-та
4. Влизаш в instal zip from sdcard, намираш рома отваряш го и даваш Yes
5. По същия начин правиш и gapps-те и ребоотваш настройваш си го и готово.

Първият "here" ли е ROM-a,защото е само 8 mb ? Ако може да разясните малко на невежия(мен) да не оплеска нещата ? :-D

Цитирай
#35

Колеги да ви попитам на вас на Киткат по колко време ви държи батерията ?

За всичко си има решение Smile
Цитирай
#36

Аз на едно S2 инсталирах CM12.1 Работи перфектно, а понеже е черната версия, се получава уникално яко с темата PitchBlack.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)