Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[LG L Fino - Официален ъпдейт] - дискусия/проблеми/съвети...
#1

Здравейте,ползвам телефона от 2 месеца и съм супер доволен,вчера ми дойде някакъв ъпдейт от порядъка на 150 МБ,помислих че са пуснали лолипопа защото четох че модела би трябвало да го получи но не беше това,някои друг получи ли го,знае ли какъв и за какво е ъпдейта
Цитирай
Аксесоари
#2

Колега, предполагам този ъпдейт поправя някакви грешки. Когато го сваляше и преди да го обновиш, не пишеше ли с точки(1. , 2. ,...) какво ще промени? По принцип при всички lg телефонни мисля, че е така.

За лоллипоп предполагам е рано, защото според мен първо g2 ще го получи, като миналогодишен флагман,а след това останалите от среден клас за които са го предвидили.

При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Докладвай " !
Цитирай
#3

(2015-01-03, 10:56:57)venan_89 написа:  Здравейте,ползвам телефона от 2 месеца и съм супер доволен,вчера ми дойде някакъв ъпдейт от порядъка на 150 МБ,помислих че са пуснали лолипопа защото четох че модела би трябвало да го получи но не беше това,някои друг получи ли го,знае ли какъв и за какво е ъпдейта

аз го ъпдейтнах и сам се ресрартира и от тогава не може да се включи само логото излиза

(2015-01-03, 11:23:03)humex написа:  
(2015-01-03, 10:56:57)venan_89 написа:  Здравейте,ползвам телефона от 2 месеца и съм супер доволен,вчера ми дойде някакъв ъпдейт от порядъка на 150 МБ,помислих че са пуснали лолипопа защото четох че модела би трябвало да го получи но не беше това,някои друг получи ли го,знае ли какъв и за какво е ъпдейта

аз го ъпдейтнах и сам се ресрартира и от тогава не може да се включи само логото излиза

някой знае ли какво можеда е станало
Цитирай
#4

А мина ли обновлението както трябва? Може да потърсиш в гугъл как се връщат заводските настройки(хард ресет), защото не съм сигурен при вашия модел как е. Може нещо да се е омазало по време на обновяването и за това да не иска да тръгне нормално.

При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Докладвай " !
Цитирай
#5

Имам LG FINO от две седмици и всичко беше наред до вчера когато получих съобщение за ъпдейтване и от тогава не може да се включи телефона само логото се показва и така непрекъснато.може ли някой да ми помогне какво да направя.Благодаря предварително.
Цитирай
#6

Направи хард ресет. Ето едно видео, как се прави.

http://youtu.be/OXa7JGX2tbA

Ако и след това не иска, ще го мислим пак.

При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Докладвай " !
Цитирай
#7

update - беше (150mb)за поправка в приложенията,направих го и нямам проблеми.
Цитирай
#8

При мен се получи същият проблем с ъпдейта.Само логото се показва сега и нищо не може да се направи.Някой справи ли се с проблема?
Цитирай
#9

При мен ъпдейта мина нормално, но друго странно стана след него- имам дублиращи се икони на някои приложения в менюто и не мога да махна никоя от тях... все ми дава да се деинсталира... Не, че ме дразни ама все пак, ако някой знае как се оправя този проблем ще съм благодарен да напише начина Smile
Цитирай
#10

И при мен ъпдейта мина нормално , но сякаш няма никаква промяня - всичко си е същото . Бях чел в някаъв сайт че се очаква да има ъпдейт до лолипоп 5.0 . Някой да знае нещо? Big Grin Big Grin Big Grin
Цитирай
#11

До колкото четох в един сайт- за L Fino се очаква да излезне ъпдейта през първото тримесичие... Smile
Цитирай
#12

на който му се е прецакал телефона след ъпдейт да не се замисля директно сервиз,ако не намерите по добро решение Smile(

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай
#13
Photo 

(2015-01-04, 23:43:32)kanev_tdi написа:  При мен ъпдейта мина нормално, но друго странно стана след него- имам дублиращи се икони на някои приложения в менюто и не мога да махна никоя от тях... все ми дава да се деинсталира... Не, че ме дразни ама все пак, ако някой знае как се оправя този проблем ще съм благодарен да напише начина Smile

Може да пробваш по един начин. Като влезеш в меню в горния десен ъгъл има 3 вертилкално разположени квадратчета. Натисни върху тях и като ти се покаже едно прозорче избери Редакция/Деинсталиране на приложения. Тогава ще ти се появи менюто и при някои приложения има х и ти избираш кое да премахнеш. Smile Дано се получи!


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#14

Колега мерси за отговора Smile , но аз знам как да премахвам приложения, въпроса ми е, че като са две еднаква икони (дублиращи се) и на която и да цъкна деинсталация ще деинсталира изцяло програмата/приложението... няма да премахне само едната иконка Smile Ама за сега не ми пречи толкова Smile
Цитирай
#15

Може ли само да попитам имаш ли някакъв проблем с батерията, защото моята пада за 1 ден, рядко за 2. Благодаря предварително. Wink
Цитирай
#16

Ми като цяло батерията еднакво се държи май и преди, и след ъпдейта Smile Принципно си ми изкарва един ден с постоянно пуснат интернет и доста ръчкане... Нормално мисля, че ти държи батерията Smile Зависи как го ръчкаш телефона... При мен, ако не го ръчкам постоянно може и два дена да изкара пак с пуснат нет... Smile
Цитирай
#17

(2015-01-24, 00:45:49)kanev_tdi написа:  Ми като цяло батерията еднакво се държи май и преди, и след ъпдейта Smile Принципно си ми изкарва един ден с постоянно пуснат интернет и доста ръчкане... Нормално мисля, че ти държи батерията Smile Зависи как го ръчкаш телефона... При мен, ако не го ръчкам постоянно може и два дена да изкара пак с пуснат нет... Smile

Добре, благодаря за отговора Smile .
Цитирай
#18

kanev_tdi в кой сайт прочете информацията за ъпдейт до андроид 5.0 лолипоп? Wink
Цитирай
#19

http://www.androidtip.info/lg-phones-and...-list.html
http://thetechglobe.com/2014/10/27/lg-g3...te-coming/
http://technosamigos.com/lg-android-loll...edule-eta/
Това са сайтовете в които четох за ъпдейта Smile
Едва ли ще пропуснат нашите телефончета Smile Аз съм си доволен и от кит-ката Smile Единственото нещо от което не съм доволен за сега е вътрешната памет... :/
Цитирай
#20

Някой с l fino получи ли актуализация до андроид лолипопоп? Wink Smile
Цитирай
#21

(2015-02-16, 16:11:52)kris 01 написа:  Някой с l fino получи ли актуализация до андроид лолипопоп?  Wink  Smile
Трябва да пристигне през първите три месеца от годината ( януари , февруари , март ). На мен не ми е дошъл още...
Цитирай
#22

Здравейте. Днес открих, че отново има софтуерна актуализация за l fino. Моля ако сте я направили кажете дали телефона се бъгва(тоест да не се включва) или всичко е ок. Ще ви бъда много благодарен. Smile
Цитирай
#23

(2015-03-02, 13:34:01)kris 01 написа:  Здравейте. Днес открих, че отново има софтуерна актуализация за l fino. Моля ако сте я направили кажете дали телефона се бъгва(тоест да не се включва) или всичко е ок. Ще ви бъда много благодарен. Smile

Ами колега, пак не е лолипопа и даже е съвсем същия като преди (още не мога да разбера какво е новото)...Не ми бъгва, включва се нормално - при мен няма проблеми...
Цитирай
#24

(2015-03-02, 18:56:42)plamen01 написа:  
(2015-03-02, 13:34:01)kris 01 написа:  Здравейте. Днес открих, че отново има софтуерна актуализация за l fino. Моля ако сте я направили кажете дали телефона се бъгва(тоест да не се включва) или всичко е ок. Ще ви бъда много благодарен. Smile

Ами колега, пак не е лолипопа и даже е съвсем същия като преди (още не мога да разбера какво е новото)...Не ми бъгва, включва се нормално - при мен няма проблеми...

И при мен протека перфектно актуализацията, но така и не открих новостите.
Цитирай
#25

Новостите са просто оптимизации (на приложенията) Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)