Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации / Ъпдейти
#26

(2015-03-23, 22:47:39)koko32 написа:  
(2015-03-23, 22:21:03)tonkata07 написа:  После напиши дали е 47D или 47E...... Smile

Здравей! 47D е! Добре върви за сега Big Grin

47D ???????
А аз съм с 47Е,който се оказа,че е за Verizon-ските Nexus-и......И какво правим сега ???? Да го оставям ли или да се връщам на 47D ????
То за това май има толкова брикнати Nexus-и.....След флашването на 47Е през NRT и опит да се заключи bootloader-a телефонът става неизползваем....в повечето случаи.... Smile  
Цитирай
Аксесоари
#27

Аз още чакам да получа известие. Иначе казват, че има промяна по управлението на CPU-то и бил по-бърз. Но как му е батерията?

Nexus 6
Цитирай
#28

(2015-03-24, 08:17:33)Oldy написа:  Аз още чакам да получа известие. Иначе казват, че има промяна по управлението на CPU-то и бил по-бърз. Но как му е батерията?

Да телефонът работи определено по добре! На 5.01 контактите се зареждаха много по бавно,.За батерията още не мога нищо да кажа,защото не съм го ръчкал достатъчно.Днес ще я тествам и ше пиша!
Цитирай
#29

.png Screenshot_2015-03-24-07-37-13.png Размер: 54.96 KB  Сваляния: 63

(2015-03-23, 22:47:39)koko32 написа:  
(2015-03-23, 22:21:03)tonkata07 написа:  После напиши дали е 47D или 47E...... Smile

Здравей! 47D е! Добре върви за сега Big Grin

Колега, има ли някаква разлика между двете версии ?

http://www.androidpolice.com/2015/03/13/...g-devices/

И аз как го флашнах това през NRT ?!?!? Или пропускам нещо ?
Цитирай
#30
Photo 

Не знам каква е разликата!Моята си дойде,като системна актуализация ,само я инсталирах.
Ето какво пише:
https://lh6.googleusercontent.com/-awHd9...2560-h2560

След ъпдейта батерията е по добре! Издържа при включено 3-4G, изключено wifi и gps,яркоста на  50%,шест часа и половина, интернет,разговори,мизика!За мен е достатъчно.
https://docs.google.com/file/d/0B7PUDN37...cslist_api
Цитирай
#31

И аз го получих тази сутрин.За сега всичко е о.к
Цитирай
#32

За добро утро 5.1. Сега го чакам да се свали.

Nexus 6
Цитирай
#33

(2015-03-19, 17:14:18)CuBG написа:  Това е част от новата защита на гугъл срещу кражби. Дори след фактори ресет иска първоначания мейл. До сега беше най лесното да се открадне телефона, да му направиш фактори ресет и готово. Предполагам ще има в гугъл профила ти в сайта им опция с която да освободиш телефона от обвързването с мейла ти с цел евентуална продажба Wink

Пффф.....Каква защита,какви 5 лева ?
Вече си смених всичко...."Защитата" е толкова елементарна,че повече от това не може....И аз защо се шашнах толкова в началото ? Smile
Цитирай
#34

Така поне се води Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#35

Моля ако някой получи ОТА до версия рзлична от LMY47D, да сподели!
Цитирай
#36

(2015-03-29, 16:44:38)kostadink написа:  Моля ако някой получи ОТА до версия рзлична от LMY47D, да сподели!

5.1.1 се задава на хоризонта....47D е леко остарял вече... Smile
Цитирай
#37

Не е проблем това с версията 5.1.0 (LMY47E) или
5.1.0 (LMY47I)!И двата рома са нашите телефони!Оправени са проблеми с сим картите!ТАКА прочетох в нета!

Note 3 
Motorola Nexus 6 
Мате 9

Цитирай
#38

Някой да е получил 5.1.1? Гледам, че за Nexus 5 вече има на доста устройства.

Nexus 6
Цитирай
#39

Днес получих ъпдейт 5.1.1

Nexus 6
Цитирай
#40

При мен още го няма, явно пак ще съм от последните. Някакви забележими промени има ли? Не съм гледал какво се очаква от този ъпдейт.

Nexus 6
Цитирай
#41

Нищо съществено няма в ъпдейта. Някой фикс, ако е имало нужда и това е. Smile

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай
#42

Когато едно нещо работи добре,то не се пипа....... Smile 
Някой с М ? 
Цитирай
#43

И при мен дойде вчера. Дано да са оправили радиото. Че ми се налага да рестартирам апарата почти всяка седмица
Цитирай
#44

Инсталирах  М.Засега се държи добре.

Nexus 6
Цитирай
#45

От вчера съм с новата М-версия(MPZ79M)......Положението е трагично откъм батерия- 2% на минута загуба на батерия само от браузване......Не ви съветвам да я инсталирате !!!!!! Smile
А и започна да грее като печка..... Smile За сега няма бъгове,но нещата са трагични....Поне при мен де..... Smile
За 23 минути браузване през WiFi загубих 11% ,а температурата на батерията се покачи до 37°C..... Smile
Цитирай
#46

По скоро нещо се е оказало при инсталацията колега Wink

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#47

MPZ79M вече е история.....От вчера сме с MPA44L..... Smile


[Изображение: 8312413l.png]


Да видим как ще се държи.....Определено MPZ79М си беше трагедия откъм батерия......Греенето изчезна,но едва докарвах до 3 часа екранно време........В повече случаи около 2h30m...... Smile
Цитирай
#48

Android 6.0-живот на батерията.... Smile 

[Изображение: 8318120f.png] [Изображение: 8318121G.png] [Изображение: 8318124o.png] [Изображение: 8318125E.png] [Изображение: 8318126J.png] [Изображение: 8318129r.png]

В общи линии съм доволен,като се има предвид,че силата на сигнала е под всякаква критика.... Smile 
Най-готиното е,че вече виждаш реалното потребление на батерия на различните приложения изчислени в mah,а не както до сега само в проценти........Целта ми беше да видя потреблението на енергия на различните браузъри и си инсталирах Mercury.....Имайте предвид,че Chrome хаби доста батерия и не е най-доброто решение към момента....Може би не е оптимизиран по най-добрия начин,но това е без значение..... Smile
Дразнещото е,че този досаден бъг,който показва ползването на WiFi,дори когато са включени мобилните данни все още не е фикснат....В първата версия на превюто проблемът беше решен,но тук отново се появи.....Да не надяваме,че във финалната версия всичко ще е наред.
Цитирай
#49

Изглежда добре, засега чакам официален ъпдейт Smile.

Nexus 6
Цитирай
#50
Thumbs Up 

Сложих къстъм ром  MPA44 и смених радиото!Добре работи всичко!Рома които сложих е изчистен!Допълнително изтрих браузъра и си сложих от цианоген браузър!Доволен съм![Изображение: thumbsup.png]


Прикачени файлове Миниатюри
   

Note 3 
Motorola Nexus 6 
Мате 9

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)