Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

huawei mediapad t1 8.0
#1

Здравейте!Преди две седмици си зкупих таблет Huawei mediapad t1 8.0 от виваком.(http://www.phonearena.bg/phones/Huawei-M...s).Въпроса ми е някой знае ли дали поддържа клавиатура,мишка или външна флаш памет през OTG кабел?Имам такъв кабел,ползвам го на телефона и нямам проблеми,но на въпросния таблет не тръгва нищо.По принцип не вярвам да се правят някъкви настройки?!Благодаря предварително!

Google Pixel 7Pro
Цитирай
Аксесоари
#2

Не поддържа.

Samsung Galaxy S23
Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай
#3

И аз стигнах до този извод.Благодаря!

(2015-01-22, 07:57:07)topcho72 написа:  И аз стигнах до този извод.Благодаря!

Google Pixel 7Pro
Цитирай
#4

Може ли да споделите нещо за таблета като цяло, как е "преживяването" ? 
Предлагат го от Вива почти без пари, но въпросът не е само в парите. 
По- конкретно ме вълнува стабилна ли е машинката и лесно ли се управлява, понеже на ползвателя- жена, това ще е първа среща с андроид и тъчскрийн изобщо. 
Вълнуват ме субективните Ви впечатления, другото го прочетох из нет-а. 
(В едно ревю пишеше  - ставал за всичко, но никъде не блестял.)

От Вива се издуват като го представят за скъп таблет, а аз като гледам това си е добре замаскирана бюджетна машинка, въпросът е да става за гледане на филм, браузване, комуникация и игрички с карти.
Този "емоционален" интерфейс EMUI 1.6 бива ли ?
Разбрах, че не поддържа usb-OTG, вградената му памет е бавна, камерата не става за макро снимки.
Някой може ли да ми обясни характеристиката Voice Calling - да не би да ми казват, че ще може да се говори по скайп, вайбър и уотсЪп през сим карта за данни. 
GSM не вярвам да има. Марката я знаем, че се занимава с мрежово оборудване - освен тук да има нещо в повече, в мрежовите му свойства?
И последно, да ви питам - някакъв експириънс със стандартния (бавен, неограничен, 128кбпс) - освен за чат, за нещо друго ? 

Благодаря на отзовалите се, както и на другите, живи и здрави!
Цитирай
#5

Таблета не е лош. Става за гледане на филми. Спокойно можеш да ровичкаш из нета, да играеш по-скромни игри. Чрез СИМ картата за данни можеш да ползваш скайп, вайбър.
Цитирай
#6
Wink 

(2015-03-21, 16:26:52)stantchev написа:  Таблета не е лош. Става за гледане на филми. Спокойно можеш да ровичкаш из нета, да играеш по-скромни игри. Чрез СИМ картата за данни  можеш да ползваш скайп, вайбър.

Благодаря за мнението. Да се надявам, че ще излезе добър домашен любимец, който ще става и за разходки.  Smile
Цитирай
#7

Абе какви по-скромни игри,аз съм му пукал гига байт игри и няма лаг няма нищо,онлай тв,месиджър,фейсбук,замунда филми,слагам картата и си говоря с него дори на него нета от картата е по-бърз отколкото на ноте 3,клипове в тубата,четене на вис и сик книгите на Стоев и какво ли още не.Таблета не е никак бюджетен,не е китайско изобретение да земеш и да го треснеш от стената понеже не става за нищо.А това че е без пари е с такса 45 лева,такаче са го измислили.

XIAOMI MI5S..
Цитирай
#8
Wink 

(2015-03-22, 12:30:35)vladislavpasha написа:  Абе какви по-скромни игри,аз съм му пукал гига байт игри и няма лаг няма нищо,онлай тв,месиджър,фейсбук,замунда филми,слагам картата и си говоря с него дори на него нета от картата е по-бърз отколкото на ноте 3,клипове в тубата,четене на вис и сик книгите на Стоев и какво ли още не.Таблета не е никак бюджетен,не е китайско изобретение да земеш и да го треснеш от стената понеже не става за нищо.А това че е без пари е с такса 45 лева,такаче са го измислили.

Благодаря за мнението! Това очаквам от него, като се надявам да няма крашвания, ресети и пр. Че не тръгва Asphalt 8 не е проблем, стария андроид също - стига да се държи стабилно с х*йвейския интерфейс.
Относно цената му - 340 лв е обявен, което е смешно предвид пазара на таблети.  Пазарната му цена, според мен е 150-180 лв. (едно е на какви цени са изложени, друго на каква цена се продават нещата - като гледам напоследък никой не купува нещо, което не е на промоция). Гледам в продавалника някои хора са го пуснали за по 200- 250лв.  Но за 10 лв(еднократно) при 28 лв/месечно за (домашен 100мбитс +мобилен 3Гб + още една сим карта 128кбпс) няма какво да кажа, дано си струва "заключването" за 2 г.
Сега остава ъплоуда на бавния "128 кбпс" мобилен нет да е поне 64 и да става чат пат за разговори от някоя пейка  Smile
Цитирай
#9

Колеги някой знае ли от къде мога да дръпна ром-а на таблета в който има български като език,или някой ако може да го качи или да каже версията на рома,,търсих в needrom и т.н. но не откривам рома който е на вивакомските таблети. Благодаря ви предварително за отделеното време....

Samsung S8+ & Huawei mate 10 lite blue




Цитирай
#10

(2015-10-28, 10:57:03)sonyericsson33 написа:  Колеги някой знае ли от къде мога да дръпна ром-а на таблета в който има български като език,или някой ако може да го качи или да каже версията на рома,,търсих в needrom и т.н. но не откривам рома който е на вивакомските таблети. Благодаря ви предварително за отделеното време....

И аз търся ром на български, а ако някой даде и такъв с добавени опции за достъпност, цена няма да има!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)