Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Начини за отключване на екрана?
#1

Здравейте,
Интересува ме какви са начините за отключване на екрана за SGS5 освен с бутона за начален екран и с този за заключване. Видях, на един Alcatel Idol2 има вариант, като докоснеш два пъти последователно екрана да се заключва и по същия начин да се отключва. По точно въпроса ми е има ли начин без да се натискат бутоните да се отвори телефона?
Цитирай
Аксесоари
#2

Да, като "прокараш" ръка на предната му камера, май беше wave to unlock/wake up (не съм много сигурен), обаче по мои наблюдения май харчи повече ток.

ReTiReD->SAMSUNG GALAXY S-2.3.5 +INVISIBLE SHIELD+KRUSELL ORBIT FLEX, SAMSUNG GALAXY EXCOVER 2 and SAMSUNG GALAXY S5 Charcoal Black Android 5, SGS 6 EDGE Saphire Black +Samsung Gear Live and NEXUS 7 3G (1st Gen) running stock, Stock SG NOTE 9<- 
NOW ... SG NOTE 20 ULTRA Mystic Black 
Цитирай
#3

При блякбери ос 10 има точно такава опция с пръст от долу на горе и се отключва ,но пък харчеше много ток

nonebasi@gmail.com
Цитирай
#4

(2015-01-09, 13:22:23)vipboy написа:  Здравейте,
Интересува ме какви са начините за отключване на екрана за SGS5 освен с бутона за начален екран и с този за заключване. Видях, на един Alcatel Idol2 има вариант, като докоснеш два пъти последователно екрана да се заключва и по същия начин да се отключва. По точно въпроса ми е има ли начин без да се натискат бутоните да се отвори телефона?

Настройки - Достъпност - Подвижност и взаимодействие - Въздушно събуждане 
Но това вкл. екрана, не го отключва. Хаби повече батерия (нормално) ...
Може и да се направи това което искаш, ако намериш такъв кернел който поддържа въпросната опция. Но пак ще хаби батерия. Smile

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай
#5

Има ли читаво приложение да отключва екрана по този начин с катинарчето. Понеже съм със Samsung Galaxy A5 2016 и много лесно ми се отключва в джоба , а не искам да ползвам пароли и онова с кръгчетата?

https://www.youtube.com/watch?v=LL9zBxTiSKc

https://www.youtube.com/watch?v=GHt46bJQFSQ
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)