Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Грешка в услугата за местоположение
#1

Здравейте колеги и преди се е случвало да ми изписва този надпис защото съм задал за текущо местоположение за времето и като го обновява се е случвало но се оправяло само от скоро се оправя по-трудно или след рестартиране или само.Кажете има ли друг този проблем и как да го отстраня или си е от гугъл.

HUAWEI ASCEND P7/HUAWEI P30 AURORA & Huawei Watch Gt 2 Pro Sport Night Black
Цитирай
Аксесоари
#2

(2015-01-12, 16:03:33)gichaka написа:  Здравейте колеги и преди се е случвало да ми изписва този надпис защото съм задал за текущо местоположение за времето и като го обновява се е случвало но се оправяло само от скоро се оправя по-трудно или след рестартиране или само.Кажете има ли друг този проблем и как да го отстраня или си е от гугъл.
Не давай текущо местоположение ами си добави ръчно градчето трябва да се оправи и при мен беше така
Цитирай
#3

То това е ясно ама не мога да разбера от къде идва грешката от телефона или от гугъл.Вчера го рестартирах оправи се до сутринта.Целта е не да му задавам всяко едно местоположение където съм за да ми даде времето там.... иначе благодаря за мнението всяко е полезно.

HUAWEI ASCEND P7/HUAWEI P30 AURORA & Huawei Watch Gt 2 Pro Sport Night Black
Цитирай
#4

От самото вградено приложение за време
Цитирай
#5

Ако е зададена максимална точност т.е. висока консумация на батерия,при изключен GPS ще дава тази грешка!
Аз съм задал да се определя местоположението само когато е налична безжична мрежа ,т.е.с ниска консумация и нямам проблем!
Цитирай
#6

Да колега и аз така съм задал но дава грешката дори след като актуализирах софта вчера...грешката продължава да си я дава дали е от самият телефон или системно нещо

HUAWEI ASCEND P7/HUAWEI P30 AURORA & Huawei Watch Gt 2 Pro Sport Night Black
Цитирай
#7

(2015-01-21, 20:14:50)gichaka написа:  Да колега и аз така съм задал но дава грешката дори след като актуализирах софта вчера...грешката продължава да си я дава дали е от самият телефон или системно нещо

При включено Wi-Fi ?
Цитирай
#8

Същата работа...рестартирам оправя се за един ден примерно и пак става същото

HUAWEI ASCEND P7/HUAWEI P30 AURORA & Huawei Watch Gt 2 Pro Sport Night Black
Цитирай
#9
Big Grin 

Тъкмо щях да пускам такава тема.
Аз съм с винаги вкл.Gps,от настройки - "Висока точност". Почти непрекъснато ми излиза "Търси GPS".
Най-вече съм забелязал на Viber,че не може да определи местоположението ми. Като рестартирам телефона се оправя,но временно... Дайте малко акъл
Цитирай
#10

Гледам че няма идеи от доста време...дано някой да измисли нещо след толкова време.

HUAWEI ASCEND P7/HUAWEI P30 AURORA & Huawei Watch Gt 2 Pro Sport Night Black
Цитирай
#11

И при мен е тъй!

Като дам висока точност и разреша на Гугъл да записва история се оправя!
Според мен е от приложението на Гугъл (търси си нет непрекъснато и като не намери изписва съобщение)
Тъй си мисля де,не съм напълно сигурен.

Ka-ka-kaзачок! 
Цитирай
#12

Ето ви снимки как трябва да е за да нямате проблем! Успех.


Прикачени файлове Миниатюри
       

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#13

Трябва да ви е вкл. Джпиеса и мобилни данни постоянно за да не ви дава грешка но при не свързване със спътник пак ще ви уведомява
Цитирай
#14

(2015-08-17, 18:44:19)litmos написа:  Трябва да ви е вкл. Джпиеса и мобилни данни постоянно за да не ви дава грешка но при не свързване със спътник пак ще ви уведомява

Погледни ми вторият скрийншот който съм дал. Там ако не е активно винаги дава грешка!

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#15

Аз съм деактивирал автоматично  и нямам никъкъв проблем за разлика с бета теста в805 lollipop 5.1
Цитирай
#16

(2015-08-16, 16:56:01)mrasnikavip написа:  Ето ви снимки как трябва да е за да нямате проблем! Успех.

До сега това ми беше изключено. Ще опитам с твоя вариант. Smile
Цитирай
#17

Успех

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)